AtrisinātaCEF Recruitment - Krāpšana

Sveiki! Cienījamie kolēģi, šoferi tālbraucēji, lūdzu esi uzmanīgi strādājot caur uzņēmumu cef Recruitment īpaši, ja jāstrādā Plauen Germany Firmā Elias atrašanās vieta plauen vācijā! Nostrādāju cef laka posmā no februāra sākuma līdz 16 augustam kā lkw vadītājs. Problēmas sākās kad beidzu darba attiecības un tagad netiek izmaksāta nauda 935 eur atrunājas ka ir itkā 25.05.2019 nepareizi izkrauta krava. No paša sākuma aktīvi cenšos apelēt ka nav iespējams nogāgāt nepareizi preci. Kad vāciešiem prasīju klienta kontaktus, protams mana prasība netika apmierināta. Jā vēl itkā es esot sabojājis veļas mašīnu, tādēļ nauda tiek ieturēta!
Paldies cef par to ka esiet mani kādu laiku bezmaksas paverdzinājuši un ka ne tikai iesaldējāt man naudu 935 eur, bet arī noņēmāt mani no trīsgadīga bērna atstājot bērnu uz pus gadu bez tēva, bet tagad arī atņēmuši bērna uzturlīdzekļus dzīvošanai, ēšanai, rēķiniem par jumtu virs galvas, paldies, liels paldies! Tautai jāzina tās varoņi! Paldies cef komanda un Inita Krēgere ka no 16.08.2019 līdz pat šitai dienai nekas nav atrisināts un naudas nav. Ir bijuši vel sliktāki laiki, tikšu arī ar šo galā! Ar cieņu Aldis

06.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no CEF Recruitment Support Pārstāvja atbilde 06.09.2019

Sveicināti, cien. Aldi! Augstāk rakstītais lietotāja "CEF komanda" komentārs nav SIA "CEF Recruitment" komentārs. Kāds ir reģistrējies, izmantojot šādu lietotājvārdu, un atstāja maldinošo komentāru mūsu uzņēmuma vārdā.
SIA "CEF Recruitment" radušos jautājumus risina ar katru personu individuāli, neprovocējot konfliktsituācijas publiskajā telpā. Kā arī Jūsu jautājums tiek risināts. Paldies!

Papildināts Aldis123 06.09.2019

Viss jau būtu skaidrs tikai man ir vajadzīga mana nauda un viss beidzam attiecības un viss nav pretenziju... Bet ar labdarību pret manu gribu nevēlos nodarboties!

Papildināts Aldis123 06.09.2019

Ļoti ceru ka steidzamības kārtā pieradīsiet ka tomēr esiet profesionāļi un ar atbildības sajūtu un samaksāsiet man naudu bez atrunām...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Aldis123 15.09.2019

Sveicināti!
Ar CEF Recruitment esmu visu atrisinājis un naudu esmu pilnībā saņēmis no CEF Recruitment . Sūdzība atrisināta!
Paldies!
Ar cieņu Aldis

A

Komentāri (7)

C CEF komanda 06.09.2019

"Ir bijuši vel sliktāki laiki, tikšu arī ar šo galā!"
Tad jau viss ir kārtībā, ko jūs pārdzīvojat, novēlam jums jauku dienu!

A Aldis123 06.09.2019

Nemaz neizbrīna kantoris kam 22 sūdzības fu fu fu. Būšu izsalcis noteikti Jūs apciemošu! Sevišķi Inita Krēgere Tevi!

A Aldis123 06.09.2019

Neaizmirsti ka es zinu kur tu dzīvo Inita Krēgere un noteikti atnākšu pakaļ savai godīgi nopelnītajai naudai kad būšu izsalcis!

Y yanj-van 06.09.2019

Хозяинам этой фирмы еше никто не подпалил машину?

A Aldis123 06.09.2019

Vēl atļaujas pasmieties atklāti! Neesat ožu pazaudējuši?

č Čupakabra 06.09.2019

Fui CEFam, cik nekrietna atbilde!

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes