GP recruitment - darbs anglija - PIECHAKARejA

Neuzķeraties - mana masa aizbrauca tur stradat aiznjemas kaudzi naudas, lai tiktu uz turieni - sie tureja bez darba - tad 2 dienas vini pastradaja un vinus izmeta - chakareja...un kur lai vini liekas?svesa zeme - naudas nav...

E

A aldis 29.05.2008

Lai iet uz kadu vietejo darba agenturu. Iedos darbu bez maksas un varbut pat palidzes ar dzivesvietu

A Ance 12.06.2008

Tieši šadi bija arī maniem bērniem, samaksāja lielas naudas šai kompānijai par iekārtošanu darbā Anglijā, tieši tas pats bija divas dienas darbs un pēctam pateica, lai tinās, cien firma pateica, ka paši vainīgi negribot strādāt tāpēc atlaisti, un protams firma neko nedarīja, lai nodrošinātu jaunu darbu.

R Raivo 11.07.2008

Man tas pats ir tagad, esmu Anglija, caur to pasu firmu.
Aizsutija mani uz Lower Reule Farm, pirmas divas nedelas nekadas vainas, pectam jau sakas problemas, tagad 30 cilvekiem iedeva atlugumus, bet tai pasa laika brauc ari jauni.
Darba nav jo ogas ir zalas, nebrauciet uz so vietu, te pret darbiniekiem izturas ka pret vergiem, uz toleti tik biezi nevar iet, runat nevar, partraukumu tikai 15 minutes pa visu dienu, un tad uz tevi vel skatas ta ka uz noziedzinieku.

R Rudiite 18.07.2008

itkaa jau te nav ne vainas...vajag straadaat un paraadiit savu attieksmi...:) nevajag ljaut sev kaapt uz galvas...ja labi straadaa tad nevienu aaraa nemet no darba un arii attieksme ir normaala...taa kaa tie kam te anglijas lower reule farm nepatika pilniigi pashi ir pie taa vainiigi...sheit nav viegli..vajag tikai dariit...gribeet un speet..:) lai veicas taalaak...

K Kristaps 18.07.2008

Nuuu jaa rudaa.taa vins ir kaa tu saki.bet briivs pa 10 h ir tikai 15- 20 min. ir ariii taas stuulbs menedzeris kuru sauc par charliju nu taadu idiootu sen neesmu redzeejis nervi man seit ir sabendeeti un ariii piecakareets taa veel neesmu bijis kaa seit nevienaa vietaa
GP Recruiment saks taapee ka vini tikai iekasee naudu un sola zelta kalnus bet taa nau man teica minimums ko te var nopelniit 40 paundi tas ne kas ka comini kas labi straadaa vienu dienu saneema 10 paundi un taa te ir bijis daudziem
pat labaakie lasiitaaji kuri bij latviesi to saka ka nevienu gadu taa nau bijis kaa sogad ariii traktoris kas bij latvietis ar ir jau kaadu laiku prom
un peec manaam domaam driis te visi pazudiis jo solijumi ir bijusi tik daudz no siis fermas bet neviens nau piepildijis
Vis labaakais solijums ir tas ka sola ka buus saule tikai kaa lai vini zin kad vina buus kaa saka soliits makaa nekriit un seit cista nekriit
Lower Rule Farm normaaali idioti
vieniigais kas man te patiik ir cilveeki un ariii vaizeri tie ir labie

K klavs 18.07.2008

kaa tas nakas ka firma nav lietas kursaa kas notiek fermaas uz kurieni suuta savus cilveekus??
nauda nav maza kas tiek samaksaata firmai, turklaat manuprat ari darba deveji firmai maksaa...
darbs ir tieshaam gruuts un neatmaksajas taka neesu atrakais zemenju lasiitaajs tad arii nereti nopelnu stipri zem minimalas algas... manupras sistema ir galiigi neizstradata un haotiska...
esu ari dzirdejis sliktas atsauksmes par salatiem u.t.t. ari tur esot shausmigi vaaja samaxa...
ja man jastrada 6.dienas nedeljaa un ap 10. h dinaa, zinieta tas nav taa veerts...

K Karalis 26.07.2008

Aaraa 28 graadi un jaastraadaa siltumniicaas. Uudeni atved dienas beigaas un loti reti. Vajadzeja stradat 1.menesi lai tikai atmaksatos brauciens. Neiesaku.

A Arturs 07.08.2008

Stradaju Lower Reule Farm, nevienu ara nemet un nopelnit var, mes jus slinkus, kas te rakstat atceramies, pasi vainigi pie visa esiet... gp mjau nevar jusu vieta ari nostradat! slinki

R rence 07.08.2008

A kur lai dabuj to naudu, lai samaksātu firmai par iekārtošanu?? Lūk, ar to arī sāksim! Tad, kad nauda tiek samaksāta, tad jau galīgi vienalga uz kuru Anglijas kūti tas latviešu, , burlaks'' aizbrauks... Esmu tur bijusi, bet ne caur šo firmu. Ļoti šausmīga pieredze...): Un tie latvieši, kas tur jau senu laiku strādā ir pēdējie despoti pret saviem tautiešiem!

A Andrejs 13.08.2008

Sveiki .. Aizbraucu uz Angliju caur sho firmu.. Aizbraucu uz NEW FARM>.:D:D:D:D:D nejiesaku ..tada bedre pedeja... .. tagad esu lOndona.. caur Jobs centriem samekleju darbu .. tagad viss kartiba.. To Firmu GP. tiesa vajag iesudzet /.un viss nokartosies..!

A Andrejs 13.08.2008

ir kads no NEW FARM... ????

K kristaps 18.08.2008

Mees arii Nuufermaa. Straadaat sanaak smagi, bet nopelnit var .Pagajuso nedelu nopelniju 240 latus, bet jaastradaa smagi!

B Bebele 02.10.2008

Nee nee.
Recruitments pie taa naw wainiigs, vnk darba deveeji no Anglijas pastaasta savaadaakas lietas un taa arii saka mums darba njeemeejiem. Nevajag tagad te wainot GP, wainiigi ir tie cilweeki, kas straadaa ar jums Anglijaa.
Man arii ir nelieli paarpratumi, taapeec, wajag ciiniities par sawu taisniibu un neljaut sew kaapt uz galwas, pareizi saka tie cilweeki, kas raxta par to, ka pashi mieriigi war atrast darbu tepat Anglijaa, atrast dziiweswietu un kljuut neatkariigiem un protams - wiss ar reizi nenotiks, wajag laicinju miiljie cilweeki!

X xxx 16.10.2008

Fuck off New FARM and too Karina... CYKA

N njaa 23.10.2008

njaa... straadaaju caur sho pashu kompaaniju Anglijaa. Chessum Plants - nebrauciet tur, juus tur chakarees kaa bobjus. Saakumaa saliela, ka alga buus 6, 50 stundaa tad peeksnji pazinjo, ka nevarot tik lielas algas atljauties maksaat, tad maksaa 5, 74. Un veel, kas shai kompaanijaa latvieshus uzskata par peedeejiem meesliem, polji te ir lielaa cienjaa, tos slavee cik tik jaudas. Vinji var atljauties pat bosa klaatbuutnee pat piipeet, a pameegini taa kaads latvietis izdariit - uzreiz bljaus virsuu. Aizlaidos no turienes, samekleeju darbu citur. Nu ir ok.

C chuncha 31.10.2008

Es pirms gada strādāju New Farm. Nebija nemaz tik traki.
1. Bija tas, ko GP solīja.
2. Attieksme normāla, pat no Karīnas. Viss no paša vien atkarīgs!!!
3. Ja labi strādā, ir iespēja arī pakāpties uz augšu.
4. Nauda, kas bija GP jāmaksā, nu nemaz tik liela nebija, salīdzinoši ar citiem rekrutēšanas uzņēmumiem!

Šogad strādāju Norvēģijā, arī caur to pašu kompāniju. Un atkal jau nav par ko sūdzēties.

Viss no paša vien atkarīgs. Un ja būtu tik slikti, diezvai tik daudzi labprātīgi atgrieztos jau kuro gadu tai pašā New Farm!

B Baiba 31.10.2008

Nepiekritu, nepiekritu!!!
Strādāju pagājušo vasaru New farm, pelnīju ļoti labi, ar māsu bijām vienas no labākajām, jo atbraucām strādāt un nopelnīt! Nevis kā dažs labs, vienkārši ietusēt. Man kā studentei tā bij laba iespēja pa diviem mēnešiem nopelnīt apģērbam, un pusgadu LV dzīvoju bez domām, kur ņemt naudu. Karīna nav pārcilvēks vai zombijs, tikai daži tautieši ir ļoti kūtri uz strādāšanu :( uz mēles kulstīšanu gan ne...fui

I ingus 12.11.2008

nu es ari pirms diviem gadiem stradaju new farm, tiesi zemenees un reali dienaa pelniju 25paundus, , neatmaksajas galigi, , , tie curkas kas mauc ka zombiji un ka viniem izdodas tik atri savakt kastes pat acis nepamirkskinot pievakt. nu ar darbu neapcakareja bet nopelniit neko nevar. mums solija trijataakaravaanu latviesiem bet kad aizbraucaam mani iemeta pie lietuviesa un igaunja un manus comus kopa pie velvieniem kuri jav 4tri karavanaa dzivoja. tur neiesaku nevienam braukt!

L lowepro 23.11.2008

Iesaku visiem kuri grib stradat UK.. meklejiet darbu caur Jobcentriem. Jus sazinaties patiesho ar darba deveju.. jums bus legals darbs.. jums bus visi dokumenti ..kadi ir vajadzigi shim darbam.! Nemeklejiet darbu ar starpniekim!

P Pele 16.12.2008

Sveiki! Mana draudzene drīzumā brauks caur šo firmu uz Angliju. Viņai būšot jāstrādā Bretford kautkādā dārzniecībā. Gribēju uzzināt varbūt kādam ir pieredze šajā pilsētā un/vai šajā amatā!!! Vai ir vērts? Un, ja nav noslēmus, cik liela ir maksa, kas jāmaksā GPR Recruitment??