GP Recruitment - Maza alga

Alga Islandē būs 2140 iesk. stunda bruto, bonuss pie algas būs 135 isk kurss 1eur 140isk. Nebūs 4000eur! Bez virsstundām uz rokas būs 1200 eur, ja pareizi saskaitīju. Virsstundas tev neviens negarantē, tas negribīgi dod darba devējs, jo sestdienas tevi baro ar brokastīm un pusdienām.
No algas nodokli 37% + 1 %arodbiedrība +1%baznicai vai universitātei +1%dzerajiem un bomziem, dzīvosiet divvietīga istaba, (ko nodrošina darba aģentūra, kura strada poli un lietuvieši ir viens islandietis (reti pretīgs nelietis!) ) , aci pret aci, par to maksāsiet 45000isk mēnesi. Pēc kāda laika, varbūt, izcīnīsiet vienvietīgo istabu 6m2 - 9m2 par 90000isk mēnesi. Pārsvara vakantas istabas ir pagraba stāva kur ir liela, kopēja virtuve, atgādina ēdnīcas virtuvi, kur cep un shmore, smaka par brīvu! Tur pat trīs veļas mašīnas un piecas žāvētavas, kas duc un ruc uz nebēdu, jo eka dzīvo apm.50 vechi. Par noklušanu no lidostas ar autobusu samaksāsiet 28eur, atvilks no algas. Uz darbu brauksiet ar autobusu, līdz tam iesi 15. Min. , biļete viena virziena 490isk, kāds netīrs būsi tāds ari brauksi! Savu dzīvokli, vai istabu atrast ir nereāli, tas maksas 160000 par 20m2 apm. , dzīvoklis. Istabas 70000-100000 isk mēnesi un to nav. Mašīnu var nopirkt leti, no 200000, bet izdevumi par remontu būs nāvējoši! Cigaretes 1800isk, alus 399isk lētākais, vista 20eur kg, olas 12. Gb apm.4-5eur, maize 4-5 eur un ne jau saldskābmaize vai rupjmaize... Atlūgums jāraksta mēnesi iepriekš, savādāk atņems pusi mēneša algu, to tu neredzēsi darba līguma. Vari jautāt man privāti uz uzmanīgi Islande inbox lv p. S. Jūlijā mēnesi ejot uz darbu no rita bija 6"c pa dienu 12"! Jūlijs! Tagad no rita - 2+2.

01.11.2022

P PatiesiibasMeka 01.11.2022

Tātad sūdzība ir par to, ka nesanāca laimes zeme un visa pasaule vainīga pie tavas nelaimīgās dzīves?

T taisnibascinitajs3 02.11.2022

Nevienā valstī neviens tev nemaksās lielu algu tikai par to, ka tev ir rokas un kājas un varbūt daļējas valodas zināšanas. Ja neesi izmācījies kādu specialitāti, tad saņemsi apmēram tās valsts minimālo, kas uz tās valsts cenām būs tas pats, kas Latvijā dzīvot ar miņimalku.