www.sudzibas.lv GP Recruitment Krāpšana, slikta attieksme

GP Recruitment - Krāpšana, slikta attieksme

Labdien. Caur telefonu sasolīja kad viss būs labi kad būsim citā vietā. Bet kad atbraucām uz šejieni visi brīdināja kad attieksme būs slikta. Paši nenoticējām ar draudzeni. Kad sākām strādāt tad sapratām kad di**ā un kad pavisam citā vietā esam. Un pat nedod 1 dienas laikā izvākties uzreiz tevi met uz ielas. Es neiesaku braukt uz Šito aģentūru tieši Sibīrija.. Viņiem pofig vai tev kautkas sāp vai nee.. Un nezinam vel cik pa tām divām dienām samaksās. Neiesaku nevienam braukt te un bojāt savu veselību. Jo vel joprojām kājas sāp...

18.06.2020

Работяга 18.06.2020

jus no latvijas aizbraucat uz krieviju?

E Edgars Muša 19.06.2020

Nē uz Nīderlandi

D dari pats 19.06.2020

Neviena aģentūra tev nedos labu darbu un dzīvesvietu ārzemēs! Galvenais tur tikt un tālāk pašiem jākruķījas cita darba un mājas meklējumos. Citādi nav ko uz turieni braukt

E Edgars Muša 19.06.2020

bet nevajag tad pirmajās dienās rukāt taka vergiem un kad par tevi ir nosplauties.

D dari pats 19.06.2020

No Latvijas aģentūrām un Nīderlandes aģentūrām, kuru mērķauditorija ir iebraucēji no Polijas, Rumānijas, Lietuvas, kuri ar savu darbaspēku radījuši pamatīgu dempingu Nīderlandes darba tirgū, neko labāku nesagaidīsi. Tieši ar tādām Nīderlandes krūmu aģentūrām sadarbojas visādi GP recruitment, jo atrodas uz tāda paša līmeņa.

M mancave 21.06.2020

да, но они должны выполнять свои обязательтва. А не обещать по телефону одно , а по приезду получаеш совсем другое.

L Lidija bērziņa 09.09.2020

Krāpnieki arī biju, algu neredzēju

L Lidija bērziņa 09.09.2020

Vēlos brīdināt caur GPR NEBRSUGT SALĀTUS FASET GRIEST, MAKSĀ PA PADARĪTO ATTIEKSME BRIESMĪGA LATVIEŠI TĒLO NO SEVIS NEZ KO CITS CITU NOĒDĪS, 14 ST STRĀDĀSI NAUDU NEREDZĒSI KA DARBA LIGUMU. KRĀPNIEKI KORDINATORS EDGARS LAI VISI VAROŅUS REDZ!

T Tīrais 13.12.2020

Varbūt nevajag svērt 150kg

B burbulissss 02.02.2021

Cik cilvēki, tik viedokļu.
Pirmkārt - loģiski, ka ārzemēs bus savādāk, tur neviens neauklēsies, galu galā brauc strādāt.
Divreiz braucu uz ārzemēm caur gpr, nekādu problēmu. Pēdējo reiz pagājušo gad jūnijā.
Jā, sadzīviskas problēmas tur uz vietas un tā,kā jebkurā darba vietā, bet nekāda elle.
Un no mājas meta ārā tikai tad, ja mīli dzert, ālēties un ignoret noteikumus.

B burbulissss 02.02.2021

Un man personīgi vispār nekādu problēmu nebija, kā kaut kas, tā zvanīju uz gpr, informēju par situāciju, palīdzību neatsaka, ja nepatīk darbs, piemeklē vietā ko citu.
Un pēdējā darba vietā zināju kādus 12 latviešus, kas tieši brauca caur gpr un tikai pozitīvas atsauksmes.
Pilnīgi neticās šitam visam, varbūt vaina jāmeklē sevī? Ja domā, ka ārzemēs būs kūrorts, taf sēdi vien lv par minimālo.