GP Recruitment - Slikts serviss

Pēc savas pieredzes, neiesaku izvēlēties šo firmu un labākajā gadījumā vispār nebraukt caur firmām, darba meklējumos ārpus lv. Kādam protams paveiksies, bet tas liekas retums. Aizbraucām uz Rīgu sakārtot visu, un piedāvāja darbu Nīderlande, pie puķēm, pie līnijas, labi piekrītam, dienu pirms jābrauc ar bušu, piezvana Saka puķēm īsti nebūs darbs, labi - būs jāstrādā pie gurķiem. Ko nu vairs nākamajā dienā braucām. Atbraucam, uz aģentūru attieksme ļoti vienaldzīga neiespirgst sēdi gaidi, kad savadījām informāciju, ko jau lv darīja aģentūra, veda uz maju, par māju runājot Rīga pajautāja vai vēlamies dzīvot kopā vai atsevišķi, cip atzīmē tavas vēlmes, šeit nekas tāds nenotika, pa divi jādzīvo istabā, šoks bij' ieejot istabā netīra pielaistīta, uz ko māja 2esosie poļi izstāstīja kā iepriekšējie izārdīja māju, jo kaut kas netā un neizmaksāja naudu parādīja bildes ka viss izskatījās vēl trakāk. Iebraucam mēs 4dienā, tai dienā šeit pateica ka 2dien tikai sāksies darbs, iedeva adreses pat nepaskaidrojot kas tās pa adresēm utt. 1diena aizveda kārtot Bsn nr, otrdiena pēkšņi atbrauc cilvēks un Saka ka jābrauc līdz uz darbu apskatīties, un Saka jūs uz tomātiem, par ko bij' šoks, jo teica ka strādāsim pie gurķiem, nerunājot par to ka sākumā Vsp runā bij' par puķēm. Vēl kas bij' dīvaini arī dzīvošanas vietu Rīgā pateica divus nosaukumus pilsētiņām, ne vienā ne otrā no tām nedzīvojam.
Ierodoties darbā mums prasa kāda valodā runājam, es personīgi varēju daļēji saprasties angliski, ko pārtulkoju pārējiem kas bij' ar mani. Rīga norāda sludinājuma ka bez angļu val zināšanām, te reti kurš darba devējs sapratīs krieviski.
Galā rezultātā, iebraucam ceturtdiena, un mūs tās dienas marinēja sākam strādāt nākamās nedēļas trešdienā, un darba devējs nevar nodrošināt pilnu slodzi, pirmās 4dienas strādājam pa 4,5h.

28.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Komentāri (1)

B Bez vārda vārds 28.03.2022

No lv ir grūti tikt uz citām valstīm, visur ir grūti. Es gribu kā māsa strādāt ārzemēs, ar nereāli, intervijas iet ok, bet vairāk ziņu atpakaļ nesaņemu. Bet toties smaidīt un būt intervētājiem jautriem gan sanāk, kā arī reklāmas ir woow kādas tām firmām. Varbūt var mēģināt nesaistīties ar firmām, bet braukt pa taisno uz to valsti kur gribas strādāt un runāt pa tiešo ar tiem darba devējiem kuri meklē darbiniekus sludinājumos? Ir doma mēģināt tā..., bet nezinu kā sanāks...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes