GP recruitment - darbs anglija - PIECHAKARejA

Neuzķeraties - mana masa aizbrauca tur stradat aiznjemas kaudzi naudas, lai tiktu uz turieni - sie tureja bez darba - tad 2 dienas vini pastradaja un vinus izmeta - chakareja...un kur lai vini liekas?svesa zeme - naudas nav...

E

D Dace 02.01.2009

par new farm..
nopelniit vareeja.
kad brauciet uz angliju uz kaut kadam fermam, domajiet lidz- kur un uz kadu darbu braucat, nu nevar braukt rudeni uz zemenju lasiishanu, raza iet uz beigam, lasiisiet tikai rabishu, par ko jums naudu neviens nemaksaas, dienaa ne tuvu minimumam nenopelniisiet..
zemenes var braut lasiit sezonas laikaa, vasaras saakumaa- tad arii tiri labi var npelniit..

C cita dace 03.01.2009

Par to esmu ļoti pārsteigta, ka var strādāt pa 10 stundām un nopelnīt pa 25 paundi dienā. Cik es visur esmu strādājusi, tad ja nevar sasniegt uz gabaldarbu minimālo algu, tad maksā kā par stundu darbu, vienīgi pēc kāda laika var būt pārmetumi, ka par lēnu strādā. Parasti dod divas nedēļas no sākuma, lai iemācītos strādāt, tad maksā par stundām, pēc tam sāk maksāt gabaldarbu, bet par tām divām nedēļām jau nu var iemācīties lasīt tik ātri, lai vismaz to minimālo nopelnītu. Un vispār - zemenes lasīt ir visgrūtākais darbs, ko ir nācies darīt. Uz salātiem grūti, bet ļoti laba nauda. Man brauciens atmaksājās un atpakaļ netaisos. Un par vergu arī nekur netiku uzskatīta. Cīnaties!

S stjopka 13.01.2009

new farm rullzzzz... lielaku zelta bedri NEATRAST!!!
Un prieksnieciba ari te ir laba, appish tikai katru otro algu!
dzivoshana luksus apartamentos-trisvietigas karavanas pa 6/7 cilveki!!!
un pats galvenais jo vairak strada, jo mazak maksa-pats esmu parliecinajies!
iesaku visiem braukt uz NEW FARM!!! :D

E elvis 2006 14.01.2009

braucu caur GP Recruitment Saldus filiaali!!!
esmu apmierinaats- daarzenjos:-)
darbs bija smags, bet nopelniiju labi!!!
turklaat izveeles iespeejas jau nebija jo anglju valodu nezinaaju, tad jau tieshaam tikai uz daarzenjiem!!!
tachu tagad jau saaku kaut ko burbuleet pa english:-)
kopumaa esmu apmierinaats- jaastradaa ir visur, tikai samaksas atshkiraas!!!
arii pareejiem varu ieteikt- GP RECRUITMENT SALDŪ!!!

A Andrej 14.01.2009

Podal zajavku v etu firmu v na4ale sentjabrja! zaplotil 10ls za 4toto.uze zdu predlozenii ot nix 5 mesjacev oni daze je6e nirazu nepozvanili. voob6em firma derjmo kak i jeje rabotniki!

B bac 14.01.2009

naw jaabrauc caur kkadama firmam. atbrauc, aizej uz kadu recruitmentu un bus tev darbs.. un nav jaamaksaa nekadam firmam lv, ja ir draugi uk, vai ang. val, visu vari izdarit pats- atrast gan darbu, gan dzivokli.. jaw 4 men. UK un viss ok... tikai nav jeegas vairs braukt sakaraa ar to kriizi... darba nav... latvieshi TE galigaakie ppp... jaameklee draugus no lietuvieshiem... poli- domaa ka ir galveenie, bet nu 3milj. vinju izmeta no darbiem... xa... jaameklee pastavigais darbs... nevis caur agenturam uz dazham dienam, baidoties ka darba rit nebus... neiesaku iet uz galjas produktiem- auksti... un citu pectam negribes nekur njemt darbaa.. daarzenji, frukti- cieshami, var pelniit... xa

T trakais 16.01.2009

nu taaa tautieshi new farm viss stuulbaakaa un debiilaakaa vieta anglijaa un taa polu smata vispaar ir taada cakareetaaja apskauzu tos kuri te raxta ka tur viss iet no rokas kaa juus maakat dirst neticu ka taa polu lupata nereizi nav juus piecakareejusi jo vina jo pa to laiku kameers es tur straadaaju veel nebij taada cilveeka kuru vina nebuutu piepisusi vienalga vai tu latviets vai polis vai krievs piss vina visus un zinu ka kameer vina nebij tur paraadijusies tad gan esot bijusi zelta bedre bet kaa vina tur uzradaas taa tur vairs saule nespiid

A A.K. 16.01.2009

nezinu par chakaretaju:D
bet es braucu caur PR RECRUITMENT un man ir vislabakas atsauksmes par sho kantori!!!
nopelniju labi, jastrada bija- bet man ka virietim tas nelikas tik traki:DD
kopuma esmu apmierinats, tagad esmu hollyday-jaa un pec laika braukshu atkal!!!( arii caur sho firmu )

A A.K. 16.01.2009

sorry- GP Recruitment :-)

L lapsina 22.01.2009

Nu ko jau te zākājat, ta Karīna slikta, ta Ginters pie vainas!!! Paši sevi pameklējiet kādu vainu... Pati no šīs firmas esmu braukusi 3 reizes un nevienu reizi neviens nav ne mani pie4akarējis ne algu aizmirsis samaksāt... tikai nevajag!!! Kurš rakstija, ka Dānijā nevar nopelnī??? Varbut tur nemaz nebiji! Jo es biju īsu brīdi un biju ļoti apmierināta...Par NF nav ko kliegt, te nevienam par pīpēšanu un pakaļas grozīšanu nemaksā un ja jau tu atbrauc strādāt tad lūdzu stājies un dari to...

L liene 23.01.2009

braucu caur GP recruitment uz daaniju!!! kopumaa tikai un vieniigi taas labaakaas atsauksmes!!! nopelniiju labi un darbinsh arii bija taa neko!!! jaastradaa jau visur:-)
firmas paarstaavis man izstaastiija visu no a-z, nebija nekaadu paarpratumu, pat bildes paraadiija iz reaalaas dziives;-)
aizbraucu galaa, sagaidiija, naakoshajaa dienaa jau saaku stradaat...
kopumaa no manas puses- taas pashas labakaas atsauksmes!!! domaaju nakamo gadu braukshu atkal( shobriid esmu studente)..
Lai veicas visai GP REcruitment darba grupai!!! nenemiet veeraa savu lieku kritikas pilienu, galvenais tachu, ka pashi ziniet, ka stradaajiet peec labakaas sirdsapzinjas:-)

R raitis 23.01.2009

Sweiki..si firma ir no tam.kura iekarto divus cilvekus labi, treso slikti, un es biju vienu reizi no tiem pirmajiem diviem un vienu reizi tas liktenīgais tresais...ginters tik iekase naudinju, sez baseinos ar skaistam meitenem un pipe lielo piipi, bet tad kad vinjam pazvaniju jau kad biju samaksajis naudu, tad vinjs pirmo rezi pacela telefonu, pectam deva tosavu telefonu savai draudzenitei un lika pateikt ka vinja nav majas...blezi vinji ir...nekas, iet jau tas bizness uz otru galu ari, cik tad ilgi vinjs vares caur to litaurusu visus sutit stradat duraks

Z Zane 03.02.2009

Pasham vajag normaalu attiexmi, gan pret saimniekiem, gan pret darbu- jaagrib straadaat un nopelniit- nevajag daudz burkshkjeet pretii un sho to jau iepelniit var!
braucu jau tresho gadu pa vasaraam un meenesii apm. 800 ls, ko atlikt veshanai uz Latviju sanaak obligaati!!!

P pompei 04.02.2009

Tas nu, kā veicas!Atkarīgs no strādnieka un darba devēja.Manējais puika palika uz ielas ar visu brigādi no Latvijas pirms 4gadiem.Firmu neatceros!Bet aizbrauca uz citu pilsētu, atrada darbu caur aģentūru.Visi nodokļi, tikai jāstrādā gan pagrūti

L liene 15.02.2009

ko jus visi te muldat!!! slinkiem protams neviens nemaksas! 2 reiz braucu caur so agenturu un labu piki nopelniju!! menesi pari pa 1000 pelniju!!

K katja 15.02.2009

4to vi novosti ne smotrite???Eto firma vsex durit, uze stoko ludej popalas, platite im dengi priezajte, a raboti net.

J Janka 17.02.2009

Nebrauciet straadaat caur so firmu! GP Recruitment cakaree cilveekus! Samaksaa naudu, aizbrauc straadaat, bet darba nav! cilveeki seez bez darba, vai arii straadaa un pelna grasus un atbrauc maajaas veel nabagaaki nekaa aizbraukusi. Lauksaimnieciibaa pret cilveekiem izturaas kaa pret lopiem, jaastraadaa visa diena 10 stundas, un atpuusties var 30 minuutes, ja gribi uz tualeti jaaiet kruumos! Latviesus tur netur par cilveekiem bet par vergiem, uz 200 cilveekiem vasaraa ir 12 duskabiines un 5 velasmasiinas, cilveeki slimo ar kashki, dziivo antisanitaaros apstaaklos, par maajaam vai vagoniem jaamaksaa vairaak, nekaa saakumaa staastija, un darba nav vispaar, labi ja kaadu dienu 30 maarcinas var sagrabinaat lai nopirktu paeest. Naudu atvelk par visu par ko vien var, kameer cilveeki laukaa straadaa tikmeer kaads izloznaa pa personiigajaam mantaam un kaut ko nozog. Sausmas kas notiek. Lielais firmas vadiitaajs Ginters visu tik skaisti pastaasta, savaac tik naudu un vairaak neliekaas ne zinis! Uz telefonu sekretaares atbild! Jaa vinu var sazvaniit pa mobiilo telefonu +37128661116 vajag tiesaa iesuudzeet visu to vinu kantori, ilgi vairs viniem nav palicis. Un ja taisniibu neizdosies panaakt likumiigaa celaa tad atradiisies citi veidi, bet kaut kas ir jaadara.

A Armands 19.02.2009

Kaads var paliidzeet dabuut darbu Anglijaa baigi vajag.

L Līga&Jānis 22.02.2009

Pilnīgs stulbums par šim sūdzībām! Arī mēs braucām caur šo firmu un galā nokļuvām veiksmīgi, nekādas apčakarēšanas nebija!! Strādājām Lower Reule Farm! Pelnījām ļoti labi, ja strādā tad arī nopelnīit var pat līodz 90 mārciņas dienā! Lower reule farm ir Forša darba vieta, loģiski, ka tos, kuri nestrādā atlaiž, taka paši vainīgi, vnk cilvēki nav pieraduši pie tādiem darba apstākļiem, jo darbs nav viegls. Ja brauc strādāt tad arii jāstrādā nevis Jaanodzeras un pēctam jābrīnas kapēc jūs atlaiž!! Darbs ir visulaiku, bet strādātgribēšana tiem kurus atlaida nav, paši vien LODERI esat!!!

M Marija 26.02.2009

Vai kāds caur firmu GP Recruitment ir braucis strādāt uz fermu Lielbritānijā Springhill Farm ( Pershore) Ltd ? Kā tur ir ar darbu un darba apstākļiem? Vai viss ir kā sola ?