GP recruitment - darbs anglija - PIECHAKARejA

Neuzķeraties - mana masa aizbrauca tur stradat aiznjemas kaudzi naudas, lai tiktu uz turieni - sie tureja bez darba - tad 2 dienas vini pastradaja un vinus izmeta - chakareja...un kur lai vini liekas?svesa zeme - naudas nav...

E

K kričlijsnolaukiem 19.09.2009

Nebrauciet uz turieni, tur ir vāks! Karavāni veci un smirdīgi, sabrauc visādi atmarozoki un neļauj normāli dzīvot, katru vakaru lielākā daļa kož, nodzerās pēc darba, gulēt neļauj, hahahahahaha, karoče ja aizbrauksiet tad ir čau! Par to miskasti jāmaksā pari 30 mārciņām nedēļā, par katru sīkumu atvilks vēl vairāk, vasarā sasūta cilvēkus bariem, vagonā pa 6 - 7 cilvēki, varēsiet divi džeki vienā gultā gulēt, visi nogribējušies. Vazājās bariem apkārt pa pilsētu tā kā aitas. Jāstrādā kā vergiem, pat uzpīpēt nevarēsiet, lietus līst - strādā, nevienam neinteresē, varēsi ganīties kā govs pa lauku. aizbrauksi martā - aprīlī, dabūsi stiept smilšu maisus katrā rokā pa 15 kg un močīt pa vagu kurai gala neredz (un tā visu dienu - bez apstājas)
Un tad visi netīri, dublaini brien mājās uz karavānu, visi grib ārtāk mazgāties, uz tualeti, visi rīvējās, grīda netīra, drēbes netīras, mitrums, nav kur to visu izžāvēt, līdz dušām jāiet pa āru, tur arī neviens to visu netīra, rēķinieties ar iespējamajām slimībām (blusas, kašķis, utt), darba devējs uz jums skatīsies kā uz bomzi, lupatlasi kurš atbraucis pavergot. Nebūs ne labrīt ne uz redzēšanos, tikai paskatīsies uz tevi kā uz sūdu no augšas. Darbs būs nevis pa stundām, bet gan par padarīto!!! Ja raksiet vagas, tad maksās pa metriem, būsi visu dienu rakam noskrējis kā suns un labākajā gadījumā saņemsi 35 - 40 mārciņas, ja būs jālasa zemenes, tad rakam visu dienu būs jātusē pa vagu, ja supervaizers ieraudzīs tevis salasītajā kastē kaut vienu zemeni kura viņam nepatiks, visu to kasti izmetis kruumos (nopietni) un liks lasīt pa jaunu, un taa kaa to visu baru salaiz vienaa vietaa lasiit, tad beigaas neko arii nesalasiis. Lielaakaa dala kas uz turieni brauc ir vienas dienas dzīvotāji, kam interesē tikai pastrādāt un ātrāk iedzert pēc darba, visu naudu savu nodzers un beigās sāks prasīt no tevis (ja buusi kaut ko iekraajis) tu tacu biezais esi, vai tad nevari aizsaut? Apmeeram kaa skolas laikos. Nu ko veel lai saku ... Laimīgu ceļu!!! ;)

V Vinja 07.10.2009

Arii es braucu caur GP, un pilniigi noteikti nevaru suudzeeties, neviens arii nesoliiija, ka buus viegla naudas pelniishana- kaa pats straadasi- taa pelniisi..Un laikus briidinaaja, ka darbs ir gruuts..
Un arii par Lower Reule ir tikai tas labaakais sakaams.. Varu teikt, ka bija vislaabakie 4meeneshi shajaa fermaa. jauni draugi, nopelniita naudinja, un vienkaarshi lieliska vasara!Arii par Chaarliju nav pretenzijas, ja pats straada, neviens Tev neko sliktu nesaka... Un tie, kas peec divaam nedeeljaam brauca maajaas, tie bija tikai tie, kam pashiem likaas darbs par gruutu... vai arii vienkaarshi negribeejaas..
Taa, kaa naakamgad noteikti atkal braukshu... Tiekamies Lower reule Farm!! :)

D didzis 02.12.2009

Es veel jo projaam straadaaju un jau braucu tresho reizi caur GP recruiment! Un veel jo projaam straadaaju anglija uz autokaara! driiz buus jau divi gadi kaa te straadaaju! taakaa ja neprot sevi paraadiit pashi vainiigi!

P pumpuriņš 02.12.2009

Caur GP aizbraucu uz LOWER REULE FARM. nu ko - feinākā vasara manā mūžā. Tā bija pirmā reize, kad izlēmu doties uz ārzemēm strādāt un neko nenožēloju. Jā, pirmais iespaids par fermu bija briesmīgs, bet ar katru dienu man tā iepatikās tik ļoti, ka mājās bija jābrauc ar asarām acīs. Bija grūti, mugura nenormāli sāpēja, bet visu var paciest, ja ir mērķis. Īstenībā likās, ka būs grūtāk. Un redzot to, kas notika uz tā zemeņu lauka, tas viss asociējās ar tādu zvēru dārzu - cilvēki skrēja, leca un grāba kastes un panetes, lai tikai ātrāk sāktu lasīt, jo - jo ātrāk sāksi, jo vairāk nolasīsi, jo vairāk nopelnīsi. Man šie trīs mēneši aizgāja nemanot, vienīgais, kas sagādāja grūtības bija agrā celšanās no rītiem - vienu nedēļu 5os, otru - 6os. Bet es kkā nedomāju, ka man nepatīk to darīt, vienkārši darīju un viss un nu un, ka bija arī nedēļas, kad nopelnīju mazāk par 150 poundiem nedēļā, bet tas tomēr ir daudz vairāk nekā Latvijā, jo Latvijā mēnesī to pašu varēja nopelnīt, ko mēs tur nedēļā. Bija latvieši, kas atbrauca un sūdzējās par to, ka viss viņiem slikti, ka smags darbs un neko nemaksā, bet pamēģini Latvijā atrast darbu, kurā varētu tik daudz nopelnīt... Un protams, ka bija personas, kas nevarēja izpildīt to minimālo normu, kas bija jāsalasa, bet tā nebija traģiska, mēs nevienu reizi netikām apvilkti ar sarkano riņķi :) Bija jāstrādā 6 dienas, bet toties 5dienas atsvēra visu nedēļu - tā kopības sajūta, jauni draugi, ballītes, pilsētā pavadītās 6dienas, brauciens uz Alton Tower, ko viņi rīkoja un daudz kas cits, ko nekad neaizmirsīšu... Nemaz nešaubos, ka nākamgad braukšu atkal, jo tādu mieru un harmoniju vēl nebiju baudījusi, apkārt tikai kukurūzu un graudu lauki un pa reizei nepatīkama smaka no netālās cūku fermas (giggle)

M meitenes no new farm 06.12.2009

mees arii bijaam anglijaa - New Farmaa caur so firmu .
jaa, darbs bija smags, agri jaaceljaas, bet nesuudzamies, ja labi straadaaja, vareeja labu algu dabuut . [saliidzinot ar latvijas algaam - pat loti labu]
un avenes lasiit jau nebija tik gruuti, ar zemeneem, raveeshanu, stiigu grieshanu gan bija smagaak .
bet nesuudzos, dabujaam ogas pieeesties, izbraukajamies ekskursijaas, ieguvam draugus utt, atpuutaamies no Latvijas kriizes, neviena smaga doma prata nenaaca .. bija savi minusini arii, briivdiena arii tikai 1 x nedeeljaa, bet tik un taa, patika tur :)

L liene 18.12.2009

Ir kaads, kurš domā martā braukt uz Nīderlandi sparģeļus griezt? :D
Varbūt ir kādas atsauksmes par darbu Nīderlandē- lauksaimniecībā?

I Inga 10.01.2010

Es domāju braukt uz Nīderlandi sparģeļus griezt:D
Tikai nekadas informacijas nav par darbu Nīderlandē...varbūt tiešām kāds kaut ko var pastāstīt?

G Gatis 18.01.2010

Kompānija Victor Wolf ltd http://victorwolf.co.uk/ ir legāla, uzticama iestāde kurai tagad ir pārstāvniecība Latvijā, zinu ka palīdz ar darbu Anglijā medicīnas māsām no Latvijas, nodrošina arī angļu. val apmācību te utml., personīgi zinu cilvēkus kas aizbrauca un tagad saņem cilvēka cienīgas algas!

Z Zane 26.01.2010

Vai kāsds ir bijis Anglijā fermā COBGREY FARM?????????K;adas ir atsauksmes??

A Alex 26.01.2010

кто-нибудь был в springhill farm на луке? какие отзывы?

H hello 01.02.2010

vopervih ferma Cobrey-nikudisnjaja, a vovtorih ja vas ljudi ne ponimaju kakogo hrena vi jedite cerz firmu s takoi reputacijei...vam cto dengi nekuda devatj???

A Anita 12.02.2010

Vai kāds izbrauc uz Angliju sparģeļos 27. martā. Vai kāds kas ir bijis var pastāstīt ko sīkāk par šo darbu.

Z ZITA 16.02.2010

viss ir muļķības

J jons 16.02.2010

kaa ir ar to fermu COBREY???kads ir bijis uz spargeliem??izbrauksana 27 marta!

S serega 21.02.2010

karo4 eta firma gp gavno naje...et!100% tyt odno gavarat a tam drugoje!karo4 hyjna!i v rezekneh obnanivajyt!nado na zonu ih vse!dalbajobov!i tak posledneje otdaje6!kapejki!!!syki!

A anth 21.02.2010

Cik tad īsti ši firma plēš par saviem pakalpojumiem. Respektīvi, ar kādu summu jārēķinās lai aizbrauktu?

Z Zannata 22.02.2010

Man draudzene tikko aizbrauca uz Angliju caur Victor wolf firmu un es pati ari cerams driz dabusu darbu un varesu braukt prom. Neko sliktu nevaru teikt, kursi intensivi bet labi, darbu ar ne tikai sola bet piedava pec kursiem.

A Ainars 26.02.2010

Pats tur nostradaju veselu sezonu, nav nevainas vajag tik stradat, un attieksme ar irlaba!
Protams visur ir savi trukumi, bet ka saka, nav launuma bez labuma! Lai veicas))

K krikucis 02.03.2010

Brauceji uz COBREY FARM, iZLIDOSANA 27.RAKSTIET.

K krikucis 02.03.2010

rakstat, brauceji uz COBREY FARM.27.MARTS