GP recruitment - darbs anglija - PIECHAKARejA

Neuzķeraties - mana masa aizbrauca tur stradat aiznjemas kaudzi naudas, lai tiktu uz turieni - sie tureja bez darba - tad 2 dienas vini pastradaja un vinus izmeta - chakareja...un kur lai vini liekas?svesa zeme - naudas nav...

E

I ilmars 25.11.2011

cau latviesi es jau sen seit pa so fermu minos te ir baigi labi es seit ar savu sievu ilutu iepazinos un vispar latviesiem iesaku stradat tikaij fermas jo var iepazities ar daudziem latvju sta£a puikam

I Ilona 25.11.2011

Ne jau tikai fermās var iepazīties!.. Es satiku savu sapņu princi Anglijas restorānā. Strādājām vienā virtuvē. Viņš man ir Head Chef un pelna ļoti labi! Ģimeni var uzturēt. Es tagad vairs nestrādāju, naudas mums pietiek!:)

ē Ēriks 28.11.2011

Saaasodiits Čīkstētāji, Es 2reizes car šo aģentūru esmu braucis un viss ko man solija tā arī bija. Ko tad jūs sadomājušies, aizbrauksiet un pelnīsiet 100tiem tūkstošu nestrādājot? Pieredze ar vārguļiem, čīkstētājiem man ir! vaijj darbs ir grūuts, ja jarunā ar priekšnieku.tad seko ev tu saproti un runā labi vrb. tu aizeja mana vietā un pajautā par algu!!!
Es kā šodien atceros manu pirmo reizi kad es aizbraucu uz arzemēm, bija grūti val. nekādas, bet es tomer pierādiju sevi darbā, brīvajā laikā macijos valodu(pašmācības ceļa)! rezultāts-normāla attieksme no priekšnieka, darba kolēģiem!
Vārdu sakot neko sliktu nevaru teikt par GP, tikai to pozitīvo
P.S nemeģiniet te rakstīt dumības, ka es esmu šās aģentūras dabinieks!!!