GP recruitment - darbs anglija - PIECHAKARejA

Neuzķeraties - mana masa aizbrauca tur stradat aiznjemas kaudzi naudas, lai tiktu uz turieni - sie tureja bez darba - tad 2 dienas vini pastradaja un vinus izmeta - chakareja...un kur lai vini liekas?svesa zeme - naudas nav...

E

K krikucis 02.03.2010

JA KADS IR BIJIS JAU TAJA COBREY SAIMNIECIBA, UZRAKSTAT LUDZU, KADI TUR IR DZIVOSANAS APSTAKLI, KADAS KARAVANAS? UTT. PALDIES.

A anonīms 07.03.2010

Mēs visi vācamies šeit http://asperagi.ucoz.lv pievienojaties, un dalaties iespaidos.

A anonīms 07.03.2010

Mēs visi savācamies šeit http://asperagi.ucoz.lv pievienojaties, un dalaties iespaidos.

A anonims 12.03.2010

Ne iesaku ne vienam braukt caur 6o firmu, vini tiri krapnieki, viss ko vini runa tev ofisa, tas ir pilnigs murgs, kads atbrauksi u z uk vaj holande, tad redzesi, kas notiek patie6am, vini doma tagad tikaj par naudu savak6anu, un par tevi vispar negrib domat..tajaj sekretarej Olgaj vispar vajag rokas un mele atgriezt..

L leta 21.04.2010

Par visām maksām un apstākļiem var uzzināt, atnākot vai piezvanot uz GP Recruitment, vajag runat un jautat, nevis te anonomi biedet, cilveki milie!
Ja, darbs lauksaimnieciba ir gruts un smags, nu nebus tur viegli! Ja razha gatavojas leni vai gazis lietus, bus dienas bez darba, bet caurmera jus nopelnisiet naudu un atpelnisiet ieguldito. Vai labak ir sedet un kasit aiz auss, nedarot neko? Tur nav nekada dimanta raktuve, kur atliek tikai pagrabt un dzivot ka miljonaram. Tapec ari viesstradniekus nem, ka vietejie negrib tos darbus darit. Ja velaties caur darbu kaut ko sasniegt - dariet un nopelnisiet!

A Aleksejs 30.08.2010

Darbs Anglijā.Meklēju 2-4 cilvēkus lai kopā braukt uz Angliju, uz pilsētu Hastings.Esmu tur bijis 2004 gadā, tāpēc visu zinu, gan kur var atrast dzivokli, gan kur meklēt darbu.braukšu 28.septembrī. Kurš grib braukt ar mani zvaniet 22129595 begin_of_the_skype_highlighting 22129595 end_of_the_skype_highlighting vai rakstiet [slēpt]@inbox.lv

J janis 13.03.2011

Labdien!

Velos uzzinat ka isti ir stradat New Farm? Cik marcinas diena var nopelnit? kadi apstakli? Vai nav ta kad apcakare?

A Andris 19.03.2011

Labdien!
Taisos braukt uz vasaru caur šo firmu "GP recruitment", caur Rēzeknes filiāli .
Gribētu dzirdēt atsauksmes!

I Ieva 19.03.2011

Jūs urlas brauciet, es palikšu!

S silva 04.04.2011

kā ar GASKAINS LTD?

S Sanita 04.04.2011

Milie cilvecinji ludzu pazinojat par so firmu NVA vai policijai, krapnieki ir jasoda, tiesa nekad neesmu braukusi caur agenturam, vienmer esmu tikusi UK darbinjos caur draugiem, tachu butu loti nepatikami ja tiktu pie tadiem riebekliem stradat, tapec atbalstot letinjus un sodot kretinus ir jazvana un jazinjo Nodarbinatibas valsts agentura, jo tad vinji licenci nem nost un tada gara :)

E elmundo 09.05.2011

Raibs gar acīm metas no komentāriem ta labs tad slikts. Divi mani draugi bija strādājuši laikam caur šito. Un abi ir dzīvi, daudz strādājuši, var teikt vergojuši. Atkarīgs no vietas kurā iekārto ir darba grūtības pakāpe man vis maz tā loģiski prātojas. Pats vēl nēesmu bijis.
Tāpēc grūti spriest. Vien besī tas kad laikam cilvēki no šīs pašas firmas liek komentārus kad viss ir ok brauciet dariet ...

L Leontine 29.05.2011

Runājot par darbu UK fermās pie zemeņu lasīšanas varu padalīties ar informāciju...

Vadoties no savas rūgtās pieredzes varu teikt ka lasot zemenes UK ir jārēķinās ar normu 15kg stundā ar visu ogu šķirošanu. Kur nopelnīt var tikai savu minimālo samaksu. Nevienā algas lapā nav norādītas nostrādātas stundas, pats nevari izkontrolēt normas izmaksas. Katrā ziņā par stundu minimālo likmi nesaņem neviens.
Darbs ir ļoti smags un nekādas virstundas un brīvdienas dubultā netiek maksātas. Jāstrādā ir cauru nedēļu bez brīvdienām, jo pretējā gadī'jumā draud rājiens un soda sankcijas. Labākā gadījumā pa nedēļu ir nopelnīti 150poundi. Kur vēl jāmaksā par veļas mazgāšanu. Katru nedēļu 32 par gultas vietu+gāzes balonu un elektrību no cilvēka. Ņemot vērā ka karavānā dzīvo 6 cilvēki, tad saimnieks noplēš par karavānu mēnesī no katra 200Gpb pareizinam ar 6 cilvēkiem un mēs varam noīrēt vienu kārtīgu māju lielai saimei ar ērtībām. Kur mājas piedāvā īrēt jau sākot no 400Gpb... Apkāš mūsu latviešus uz katra stūra...Ir jāuzmanās, jo var gadīties ka naudu atpakaļceļam arī nenopelna, nerunājot par palīdzību mājiniekiem LV. Domāju ka šo situāciju var glābt tikai iestājoties vietējā arodbiedrībā un uzlikt uz pārbaudēm fermerus.

K Kkk 14.08.2011

brauca pazina dazus gadus atpakal, viss patika, pelna kaa vajag, pat negribeeja braukt atpakalj

T toKkk 14.08.2011

Tikai nevajag stāstīt...lielākais krāpnieku kantoris LV-tagad NVA izskata par viņiem vairākas sūdzības.Ginters jau pārskaitījis apkrāptajiem cilvēkiem naudu atpakaļ...Aicinu visus, kurus ir apkrāpusi firma GP Recruitment rakstīt iesniegumu NVA un otru iesniegumu SIA GP Recruitment par naudas atgriešanu.Tikai tā ar viņiem var cīnīties!!!

T toLeontine 14.08.2011

Kādi 15kg stundā !!!Mums jau sezonas sākumā, kad ogas tikko sākās bija jāsalasa 25 kg stun'dā -vēlāk protams normas vēl auga.

O oga 25.08.2011

Es par GP Recruitment Saldus filiāli varu teikt tikai to labāko, caur viņiem braucu pag.gadu zemenēs uz Dearnsdale farm, viss bija kā firma solīja.Šogad braucu pati.Jā, darbs fiziski grūts, jāsalasa norma, temps ātrs un ogu šķirošana arī.Vaizeri likās necilvēki tikai sākumā, kad parādi savas darba prasmes, un esi ''atkodis'' visus lasīšanas knifus, tad viss ok.Kas nepilda normu, tos sūta prom-uz busu vai karavānām, par atstātām ogām vagā un dažiem neskaidriem pārkāpumiem(tā arī netiku gudra), deva redžekt(atņem, neieskaita kasti vai puskasti).Mums arī pielietoja tādu soda veidu kā piespiedu brīvdiena.Fermā daudz rumāņu, jāpierod pie viņu mentalitātes, bulgāri gan jauki(vismaz man tāds iespaids radās), poļu un lietuviešu bija maz, mēs-latvieši, tāds krietns bariņš, kā liela, draudzīga ģimene., un mūsu foršie latviešu vaizerīši-Sandis un Matīss!

O Ogai 26.08.2011

Labus komentārus par šo firmu raksta šīs firmas darbinieki-ja tā rūpīgi palasa, tad var ievērot, ka atkārtojas vienas un tās pašas frāzes.GP recruitment un pašam Ginteram jau sūdi smeļas mutē, tāpēc jau jāglābj sava āda. Gan jau kādi pārdesmit cilvēki vēl nav apkrāpti, tā kā jācenšas vēl no tiem naudu nokāst.Jūsu netīrais Bizness Rullz!!!

O oga 26.08.2011

Es nu gan neesmu šīs firmas darbiniece!Un pozitīva pieredze man ir tieši par Saldus filiāli!Protams, ja ir bijuši krāpšanas gadījumi, jāvēršas attiecīgās instancēs.Un vēl-ja šī firma strādās negodīgi, ''viņi zāģēs zaru, uz kura paši sēž''.

M Mario 25.11.2011

ari shogad bij New farm... sakums bij traks.. ;/ !!!
nopelnit vareja, bet smagi bija... un jaaa attieksme sakumaaa, ka pret suniem un tadaa bijusi vnm tur.. :D:D:D
bet naudu nopelnitt var.. :)) !!!