GP recruitment - darbs anglija - PIECHAKARejA

Neuzķeraties - mana masa aizbrauca tur stradat aiznjemas kaudzi naudas, lai tiktu uz turieni - sie tureja bez darba - tad 2 dienas vini pastradaja un vinus izmeta - chakareja...un kur lai vini liekas?svesa zeme - naudas nav...

E

L lapsina 07.03.2009

Nuko te ņematies, ja gribat strādāt brauciet un strādājiet! Ja ne sēdiet latvijā un gaidiet kamēr mūsējie izrullēs to krīzi! No gp esmu braukusi 3 reizes visas veiksmīgi. Paldies visam viņu kolektīvam! Es braucu strādat un daru to joprojām.. NF ir super vieta un nemēģiniet mani pārliecināt par pretējo... Tikai tāds sīkums kā saņemties un sākt strādāt!

L lapsina 07.03.2009

GP esmu ar jums! Zinu, k uz jums varu paļauties

L lapsina 08.03.2009

Jesli dumaje6 svaju zarplatu vsjo vremja probuhat eta tvaja problema! a rabotat mozna tolka nada hotet!

I Ivo 09.03.2009

Aprīlī taisamies braukt uz Angliju uz Springhill Farm uz sīpollokiem! Vai kāds var padalīties ar pieredzi un atsauksmēm par šo vietu un par darba devējiem? Paldies.

F freeboy 17.03.2009

Par to NEW FARM runājot, pats tur vienu gadu jau nostrādāju un doma arī šogad uz turieni braukt, nekāda paradīze jau tur nav, bet Latvijā tāpat nekas labāks nav, un tie kas te brēc ka tur visu laiku čakarē un nemaksā nu jā nez vai tā gluži ir patiesība, ja nemaksā tad iemesls ir tāds ka nestrādā pats ļoti rāvos un pierādiju sevi darbiem un tad arī sanāca nopelnīt, bet tie kas tikai čīkst ka viss ir slikti tie arī neko nepelnīja, jo šai dzīvē par neko nedarīšanu neviens neko nemaksās, protams tas viens lielais mīnus bij tai fermai jo ja vairāk padari mazāk samaksā tapēc ir jāiemācās pārāk ātri nestrādāt un čakarēt viņus :))

karoč ja kāds šogad uz turieni ar brauks var man uzrakstīt iespējams tur tiksimies, domāju šogad nebraukšu uz turieni caur to GPR firmu, un runājot par šo firmu neko sliktu nevar teikt darbu viņi tev atrod, un par pārējo pats parūpējies - pierādi sevi un tad arī kaut kas mainīsies... iespējams tikai vienā lietā ir tāds mazs mīnuss tai firmai, jo viņa nevienmēr ir precīzi informēta par darba apstākļiem un tai skaitā dzīvošanas un izturēšanās pret darbiniekiem.

Karoč brauciet un strādājiet, bet tie kas nespēj paciest pasmagu darbu lauksaimniecībā lai sēž Latvijā neko nedara un bļaustās ka nekas nemainīsies.

un vēl viena maza piebilde par tiem iepriekšējiem tekstiem ko te lasu, pēc vārdiem pat atpazinu cilvēkus kurus tur satiku un varu apgalvot ka vairums ir nepilngadīgi kuri paši nezin ko grib - sīkie sabrauc neko nedara čīkst visu dienu ka grūti un beigās raud ka neko nesaņem tapēc smiekli nāk par šiem gaudētājiem :D

U UNA 18.03.2009

vai kaads nav straadajis DEARNSDALE FARM STAFFORDA ?!? kads ir bijis?? kada attieksme kadas atsauksmes?!?!

K kristaps 07.04.2009

Vispār cilvēkiem kuri nesaprot to tuliņ pastāstīšu. 1kārt Jūs tur aizbrauciet barā kā kautkādi lopi cerot sagaidīt kautkādu haļavo naudu un re te pēkšņi jums liek strādāt lol. Man nav nekādas cieņas pret t'diem kā jūs lohi. Angļi jūs sukas visus ienīst, tādi paši kā poļi jūs esat kā gnīdas.

E Edgars 20.04.2009

Tikko atbraucu no Salas . Biju 10 menesus un stradaju vairumbaze. Samaksa - no 6, 80 lidz 9, 98(nakts mainja). Darbs pa 10 lidz 12 stundam pa dienu. Nu nedelja sanak ap 260 marcinjam uz rokas. Par istabu maksaju 75 nedeljas un par miniwan 4 marcinjas pa dienu, vareja jau braukat ar vilcienu, bet ertak ar businju.Vieta - kentas grafiste, Rochester. pasakaina vieta, apm 40 kilometri no Londonas.
protams, ir jastrada, bet ir to verts. Darba mani iekartoja firma WEC, apdirsa par pirmo 2 nedelju dzivoklja nau du, bet tas ir nieks. Galvenais- no sakuma fiksi uztaisit home office un national insuerence number. Tad jau Tu esi " baltais cilveks" . Valodu gan vajag drusku zinat, ja esi viens un bez valodas - sudi lieli.
Mobilo telefonu uzreiz vajag atbloket(apm. 5 marcinjas), lietoju Lebara tiklu. Uz Latvijas parasto telefonu zvanot bija 2, 5sant./min, uz mobili, kaut kadi 5/ min.Baigi leti. Vodafone un O2 baigi dargi.
Praktisks padoms - Londona vajag pirkt travel card uz dienu( ja tikai vienu dienu londona), vismaz 3 zonas, deriga visa sabiedriska transporta. Londonas metro ir meslu bedre, visa dzive iebraucejam saksies no Victorija station. Vardu sakot, pasi busiet, pasi redzesiet. Ja ir jautajumi par Angliju - 0037127102929. Edgars

S Solvita 07.05.2009

Mazliet palasiju komentarus jaaaaa diez gan pesimistiski noskanoti cilveki, esmu te Anglijaa jau otro gadu arii braucu caur sho firmu, protams ka firma visu lidz galam nezin kas te notiek, bet lai vini zinatu pasiem te vajadzetu but un tas protams nav iespejams, tedel nevar vinus vainot.
Attieksme protams pret mums ir diez gan asa, bet ko jums milishi gribat ne jau tas anglis panem cilvekus no citam valstim lai pa smukam acim mums maksatu, jaa te vajag but lielam gribas spekam, stipriem nerviem un izturibai, ja jums milishi tas nav tad jasez jums vien Latvijaa, jo te baltrociteem nav ko dariit.
Protams Latvijas firmai vajadzetu bikin izpetiit vai darbs ir vai nav es tagat piemeram lidz ogu sezonai sedeshu majad tas ir vel tris nedelas labi ka esmu te otro gadu tad zinu ka viss buus ok.
Milie tautieshi un tautietes ja velaties te braukt straadat tad pirmais ir jabuut lielam gribas spekam, lai veicas!

M Māris 10.06.2009

Varbūt kāds var paskaidrot par ko un cik ir jāmaksā. Vai jāmaksā uzreiz?

L liene 10.06.2009

māri manejais aizbrauca pirms nedelas.firmais samaksaja par iekartosanu 180 +80 ls par bileti kuru pasutija uzreiz.kopā rekinies aptuveni ar 400ls.ja veleis ko nopirkt lidzi piem.darba apgeru vai botas.gp jau visu pasaka, +50ls esanai, uzreiz saku ka tur ir letāk nekā te.paka ar 20 snikeriem 1.60, gb-8sant.lielākā maize 20 sant.gala 2.40- 1.5 kh. rīsi 36 sant.mūsu naudā. nu ptuveni 400ls aiznēmāmies, bet ja brauc uz zemeņu aveņu fermām tad gatavojies ka jabut veiklām rokām tikai tad var nopelnīt .un ja brauc tad nekavējies tieši sonedel sākas zemeņu gatavošanā.nebrauc rudenī vai jūlija beigā kad lielie pasutijumi beigusies.mun rekinies ka dzivosana nebuus nekados kurortos esi aizbraucis lai strādātu.un pirmā 5dienas daru tikai gaidīsi.jo jakarto atlaujas.pec tam kad nokartosi pirmas 3dienas bus parbaudes laiks, parb vai vari izpildit normu 4kg avenu hmusu gadijuma, manejam paveicās un vins tads veikls ir. a un vel izdevīgāk uz mājam zvanīt.vel ka atlidosi lidostā uzreiz janoperk telef.karte.taa maksa 20 marcinas.vel tur telefoni leti ja sapelnisi daudz naudas varesi nopirkt tas kas mums te maksa pari 100ls tur tik 20ls.nu ta vairāk neko neatceros, laikamvisu pastāstīju.lai veicas.

L liene 10.06.2009

jamaksā uzreiz par iekartosanu 180 un bilete apt lidz 100ls +20 tam telef.katei +esanai

L liene 11.06.2009

manejam jau ir o.k var izpildiit dienas normu un vel pa virsu!!!prieks par viņu

Z Zane 01.07.2009

GP Recruitment ir vienalga uz kurieni aizsūta, un visu laiku tikai sola, lai gaida, ka raža būs, viņi sūta uz tādām bedrēm, ka nekad neko nenopelnīsat, un ja piezvana tad citu darbu arī nemeklē. Nevienam neiesaku braukt caur šo fimu, jo viņus interesē iekasēt tikai naudu.

V varaselite 03.07.2009

IZRĀDĀS, KA GPR RCRUITMENT IR BLĒŽI. SECINU, KA AR STEIGU JĀRAKSTA IESNIEGUMS EKONOMIKAS POLICIJAI ASPAZIJAS 7, LAI VIŅUS IZPURINA.

DROŠI VIEN, KA GP AR JUMS NESLĒDZ LĪGUMU, VIŅI VNK JŪS NOGĀDĀ UK UN TAD SLĒDZAT PAŠI LĪGUMU. BET GARANTIJAS, KA NOSLĒGS NAV. VARAT PAT NO AUTOBUSA NEIZKĀPT. GP NENNES ATBILDĪBU, TIKAI IEKASĒ NAUDU UZ IZMISUŠU CILVĒKU RĒĶINA.

P podium 14.07.2009

Sodien biju aizgajis uz GP firmu, vnk aizpildiju anketu, nekadus kalnus nesolija, naudu vini nem tikai tad kad tu jau reali strada, ta vismaz vini teca!!!Vel biju uz firmu DIJA tur pirmais jaut.. bija ka uzzinajat musu adresi, vakancu vairak neesot!!!Un vel SALAMANDRA tur jasamaksa 30 ls par registresanos, parsvara siem esot kontakti viesnicas un restoranos, ja esot lidz pase un 30 ls tad registrejamies, dross savac manus 30 ls un gaidi kadu puss gadu kamer tev piezvana!Nozelojami!

M Mārcis 22.07.2009

Sveki!

Lieta tāda, ka gribētu noskaidrot vai kompānija Victor Wolf ltd http://victorwolf.co.uk/ ir legāla, uzticama utt., vai pretēji - krāpnieciska iestāde!?

Viņi it kā iekārto darbā UK un vakance, uz ko ceru ir medicīnas māsa, kopēja, ir medicīniskā izglītība.

Pirms jebkādām saistībām un braukšanas uz UK gribētos noskaidrot vai viss ir tik rožaini kā solīts.

Paldies!

A anete 23.07.2009

Sveiki! NEVIENAM neiesaku doties uz darba meklējumiem caur GP Recruitment, mans draugu aizsūtīja vēl pirms raža bija gatava (zemenes) un viņš pilnā apņēmībā strādāt gaidīja, kad dos darbu un kad zemenes tiko knapi nogatavojušās, tā entos 100 strādniekus sūtīja uz lauka, ar minimālo darbu- 20 kastes dienā, un ja ne, tad atlaiž nodarba un jābrauc atpakaļ. Tas nebija reāli- zemenes nebija nemaz tik daudz, lai 6 kastes salasītu- un ja uz lauka reizē izlaiž visus strādniekus, tad ir tā kā ir.Dzīvošana aukstās sabojātās karavānās, duša nestrādā, tualete sabojāta, mitrums, nav kur salijušās drēbes izžaut, no rītiem 6 jāceļas..elle! PAR ŠO FIRMU JĀZIŅO, NAUDAS ŠAKĀĻI.!!!

P pikeri 08.09.2009

Nu tiesham nevajag te parspilet! Mes ar draugu pasi esam ka nedelju majas no Lower Reule Farm. Protams, ka apstaklji nav tadi, kaa Tu dzivotu sava jauka majinja, bet Tu esi aizbarucis stradat un par to summu, ko maksa par karavanu, jabut pateicigam, ka ir kur dzivot! Mums dzivoshanas apstaklji bija diezgan ok, dushas gajam publiskajas, drebes mazgajam kopigaja veljas mazgatava. Nu nebija tik traki. Karavanas nav no tam jaunakajam( lai gan dazas tur tiri jaunas), bet gulejam labi, est kur gatavot bija. Un jaaa, bija ta ka sakuma nevarejam sadabut to normu, jo bijam daudz cilveku un nebija vel daudz zemenju, bet ja labi pacenshas tad naudinju var nopelnit! galu gala brauci stradat un zinaji, ka bus gruti, ja nevari izturet-nevaino firmu- jo katru gadu ir citi apstaklji. Mes zinajam gandriz visu, ko vajadzeja, jo bijam jau firma uzdevushi pietiekami daudz jautajumu. Nesakam, ka bus viegli, jo nav! Bet pie pasreizejiem Latvijas apstakljiem-esam laimigi, ka bija dota iespeja stradat!

M Meitenezeltene 14.09.2009

Es arii biju Lower Reule Farm. Vieta laba. Nekaadus zelta kalnus firmaa nesoliija, teica, ka tas buus gabaldarbs un nopelniis tik, cik pasi labi straadaas. Ja pret vaizeriem neiztureejaas riebiigi utt, tad darba apstaakli bija superiigi, un no Caarlija nav jaabaidaas, jo vins neko nedara, liidz tu pats neesi nekaadus "suudus" savaarijis. Ja ir gribasspeeks, tad straadaat var. Bija briizi kad gribeejaas raudaat, bet tas viss ir paarejoss. Nostraadaaju tur vairaak kaa 3 meenesus un nenozeeloju, jo jauni draugi gan latviesi, poli, rumaani bulgaari. Gan ar vaizeriem labas attieciibas, tikai jaaparaada sevi no labaas puses:) Naakosgad dosos atpakal uz zemenu lauku:) Tiekamies tur:)