www.sudzibas.lv SIA Amador Darbs ārzemēs

SIA Amador - Darbs ārzemēs

Vai ir kāds izmantojis šīs aģentūras pakalpojumus, meklējot darbu ārvalstīs? Kādas atsauksmes... komentāri utt.? Un vēl viens konkrēts jautājums, kas saistīts ar konkrētu pozīciju t.i. -- pārlapojot tonnām informācijas par iespējām strādāt ārvalstīs (Anglija), uzdūros uz sekojošu sludinājumu: "Apsargi. Angļu valodas zināšanas - sarunvalodas līmenī obligāti. Darbs Anglijā, Gtreater Londn, Luton. Labi nasacījumi. Darba alga 72 mārciņas dienā. Rūpnieciskie objekti." Lūdzu atsaukties tautiešus, kas reāli ir strādājuši/ vai strādā šādu darbu. Vai tas atbilst patiesībai? Vai nav kādi citi priekšnosacījumi utt.? Ar nepacietību gaidīšu Jūsu atsauksmes.

R

M Melnis 30.06.2008

Konkrēti par SIA Amador vari palasīties www.antireklama.lv. Kā arī pameklēt caur gūgli. Dabūsi zināt daudz ''labas'' un lietderīgas informācijas, lai veicas!

I iveta 01.10.2008

Nupat aizbrauca mans vīrs uz Angliju, uz 6 mēnešiem, kaut ko vairāk varēšu pateikt, kad būs pirmās sms no viņa.

I iveta 02.10.2008

patiesību sakot, viņš brauca viens, maršruts bija sīki un smalki izstrādāts, izstāstīts kur un ar ko un ap cikiem jāpārsēžās, pat laiks cik ilgi jānokļūst līdz autoostai vai metro. Par ceļu gan mazliet vairāk nācās samaksāt nekā bija plānots. vīrs teica, ka nervi čupā kamēr ticis līdz konkrētai vietai, arī sagaidītājs neko nesaprot angļu valodā, jo ir polis pēc tautības, līdz ar to sarunas pa mobilo neizdevās, lai pateiktu, ka nomaldījies, bet paldies Angļu policijai, tā palīdzēja atrast vajadzīgo transportu. viesnīca nekāda labā neesot, tur viesstrādnieki visi poļi, vīram pat nav ar ko parunāties, jo viņi nerunā angļu valodā. Viens pluss, ka pagaidām viņam vienam ir istabiņa ar atslēgu.Mīnuss -tur nav rozetes, lai pieslēgtu mobilo telefonu, tur ir trīs dakšu sistēma. virtuve un palīgtelpas kopējās. pastāv reketa variants no poļu puses.paldies Dievam, ka tik daudz prāta mums bija nopirkt siltos gumijas zābakus, kombinzonu darbam, jo darba apģērbus neizsniedz. daļu naudas maksā uz rokas, daļu uz Londonas bankā atvērto kontu. Internets pieejams blakus kafejnīcā par 1 mārciņu stundā. pagaidām no firmas puses pretenziju nav, laikam gan atkarīgs no tā kā tu sevi nostādi citu viesstrādnieku acīs.