www.sudzibas.lv Absolu Pašreiz tas, kas tur notiek, nav normāli!

Absolu - Pašreiz tas, kas tur notiek, nav normāli!

7.11.08 biju iegājusi veikalā Apsolu, vīriešu nodaļā, gribēju apskatīties džinsus, līdz nodaļai tā īsti pat nebijām, kad pārdevējs metās virsū ar palīdzību piemeklēt izmērus! Kāda runa var būt par izmēriem, ja es pat neesmu paspējusi neko apskatīties. Viņa stāvēja tieši blakus, apmēram 5 cm attālumā no manis, un neatkāpās ne soli, sajūta bija briesmīga. Teicu, ka pati vēlos apskatīties, viņa sāka smieties pa visu zāli kopā ar otru pārdevēju, tas laikam esot "prikols" noteica krievu valodā! Kad atradām bikses, kuras vēlamies vērsāmies pie puiša, lai piemeklē izmēru, puisis tiešām apkalpoja ļoti labi, nekā lieka. Gājām uz ģērbtuvi, mums sekoja jau nākamā pārdevēja, stāvēja pie pašas ģērbtuves tāda sajūta, ka es nupat laidīšos ar viņu džinsiem! Sajūta briesmīga, nelikās, ka esmu veikalā! Knapi paspēja piemērīt bikses pārdevēja metās virsū ar jautājumiem, ņemsiet? Pat saģērbties neļauj! Kur tas redzēts?!
Apkalpošana tur ir briesmīga! Vēlme tur atgriezties man tiešām vairs nav! Iesaku padomāt pie personāla atlases jautājuma!!! Jūs zaudējiet klientus! Daudzas pārdevējas nesaprot ne latviski, ne arī īsti krieviski! Visus jautājumus lai risinot pie kases!
P.s. Pamēģiniet kaut ko paņemt no plauktiem, kur stāv salocītas drēbes, tu pat nepaspēj nolikt vietā. kad pārdevēja ir klāt skatās lielām acīm un loka drēbes atpakaļ, ja jau plauktos drēbes nav domātas klientiem, tad uzlieciet uzrakstu- "neaiztikt!" savādāk rodas sajūta, ka es nupat tādu nekārtību tur sajaucu, ka nabaga pārdevējai visu nakti līdz rītam būs jākārto!
Ļaujiet normāli cilvēkam justies veikalā, jo pašreiz tas, kas tur notiek, tas nav normāli!!!
Jūs man sabojājāt priekšstatu par jaunatvērto veikalu! :(

K

A abolitis 09.11.2008

šīs veikals ir pēdējais sūds, kur iepērkas mazgadīgās kuces - glamurmeitas!!! un strādā tur tikai vienīgie imbicīļi, kuriem tukša galva, neesmu tur nekad bijis, un neiešu!!! un uz skatloga uzrakstīts: Fashion, Paris, Madrid, Milano, Berlin. SŪDI!!! tajās pilsētas tā sūda nemaz nava! esmu bijis tajās pilsētās, un tur nav!

T Tanja 09.11.2008

Pilnīgi piekrītu Kristīnei!

A Aisha 10.11.2008

Tak ko jūs gribat??? Ja bikses maksa 15ls tad kada var but kvalitate, apkalpošana un veikala status???? Man pat nelabi paliek garam paejot un ieskatoties veikala uz tām dermantīna jaķelēm saņurcītajām. Ejiet uz normaliem veikaliem un tad bus i apkalošana, kā piemēram Kaskāde tur pārdevēja ieiet uzlaikošanas kabīnē pati ieslēdz gaismu aiztaisa aiz tevis durvis un tad tikai pec kāda laika pienāk un pajautā vai nevajag palīdzību, i kvalitāte būs, i nebūs kauns ar to maisiņu pa ielu iet kuram virsu i normālas firmas logo.

N navsvarigi 10.11.2008

Nav musu valsti vispar normalu firmas apgerbu veikalu. Ja kada doma, ka ieies dargakajaa veikalaa un tapec drebe bus kvalitativaka, tad vina stipri shaubas. Civilizetas valstis tie pasi drebju gabali maksa stipri letak!

A Aisha 10.11.2008

tomēr salīdzinot šo pašu nosaukto veici preces kvalitātes ziņā piemēram tie paši džinsi un piemēram Mustang vai motors džinsu veiklus tad kvalitāte ir labāka tomēr tajos divos pēdējos veičos nevis Absolu!!! Protams tai pašā Berlīnē vai Minhenē drēbes ir daudz reiz lētākas par Rīgu, bet katru reizi kad ievaigās kādas bikses nebrauksi jau tik tālu!!!

L lieniite 17.11.2008

nu par to uzbasanos, man ta ir gadijies taja kas ir pie cirka, tiesi taa delj taja veikala ari neeju.
bet nu nesudzties par kvalitati, ko tad jus gribejat par 10ls... bikses kas iztrures 2 paaudzem:D
un piekritu pedejiem 3 komentariem, arpus Latvijas piem vacija vai londona vai kur citur Brendu apgeri maksa bez maz vai uz pusi letak neka stockmann..

D Dāvids 17.11.2008

lienniite gribib ar mani nojāties?

M maiga 18.01.2009

jaa vinjas taa bruuk virsuu cilveekiem jo vinju sefs kaukaads itaalis pahodi.. seez un skataas lai visi ietu pie klientiem momentaali un piedaavaatu paliidziibas utt.. draudzene tur pusdienu pastraadaaja un neiztureeja. arii gaajusi esu un redzeeju kaa tas itaalis dresee meitenes..

K karlis 23.04.2009

stulbums! tu baigi izkrasnoji savu sudzibu! tur nav, ka pardeveja stav 5cm ataluma, par to, ka vini smejas pa visu veikalu un teica, ka tas ir prikols es ari domaju, ka tu to izdomaji. ja par to, ka vini skraida pakal klieentiem ta ir taisniba, jo tas ir vina pienakums.

J josivs 23.04.2009

By bet protam, Dāvid:*

S sveta 15.05.2009

Es tiesi preteji nesen iegaju taja veikalaun biju diezgan apmierinata ar apkalposanu vismaz, ja drebem var but nav dikti laba kvalitate, vismaz daudzajam bet ko jus gribejat par tadu naudu, jo tagad pat ienaksi normala veikala nav garantijas par kvalitati un ka vini nav cenu tam drebem uzliku6i tris reizes vairak un ka vina tapat neizjuks pirmaja reize, te jus pasi vainigi ka metaties zemam cenam un neredzejat veikala bojajumus...Ja daudzim nepatik ka pardeveji nak klat, sajuta ka metas virsu, bet pati ilgi stradaju tirzdnieciba un lieta tada ka ta lai uzvedas pardeveji -grib no viniem prieksnieciba..Bet es mierigi pateicu ka tiksu gala pati un mani lika miera tikai pec tam es pati piegaju lai man samekle izmeru meitene bija loti laipna un izpalidziga...Ta ka vini uzreiz kad iznakat no pielaikosanas kabines prasa ko nemsiet- ari no vienas puses nav slikti jo jus mierigi atdosiet to ko nevajag un nevajadzes skriet pa visu viekalu meklet kur jus to nemat lai pakart atpakal :)

S Shizo 29.07.2009

Visi te lecās par kvalitāti... Hah.. Ja redzi, ka kvalitāte sūdīga, ko tad pērkat?
Pārdevējas neskrien pakaļ.. Pajautā vai nevajag palīdzēt un viss. Tāds darbs.
UN džinsi nemaz nav tik sūdīgi.. Tajos jūsu krutajos veikalos gadās trakāk iegrābties.
Ja nepatīk veikals tad neej iekšā :)

S Super 28.02.2010

Neteikšu neko rupju, kaut gribētos gan! Ja 10 minūšu laikā 4 reizes pārdevēja uzprasa: "vai palīdzēt - varbūt ar izmēriņu?" - uzbāžas, neļaujot pat normāli apskatīties preci... fcuk, neiešu vairāk uz turieni!
Kvalitāte arī zem kuras katras kritikas - nesaku jau, ka apģērbam jābūt mega izturīgam, bet - šķības vīles, saplēstas lencītes.. brr, kas par dranckām!!! :D

K karina 13.09.2011

jus runajat par to veikalu kur blakus cirkam?man agrak patika bet ta sen tur neesmu bijusi...

J 13.09.2011

Kristīne, kāpēc vīriešu džinsus meklē?Laikam esi šita ste...transvestīts.

K karina 17.09.2011

a kursh var pateikt lidz cigiem sestdienas strada veikals?