www.sudzibas.lv Absolu Attieksme pret klientu

Absolu - Attieksme pret klientu

Vēlējos padalīties ar šodienas situāciju veikalā Absolu, tajā kas atrodas pie cirkus.
Ieeju -sāku aplūkot preci, pētu salīdzinu kaut ko domāju pie sevis- mierīgā garā, bez steigas, dzirdu aiz muguras pārdevējas "klācojās" ar kaut kādu puisi- nelikās ka darbinieks, bet kas lai to tagad zin, sāk ļoti skaļā balsī aprunāt to - kā es esmu ģērbusies, cik man gadu un vai man ir piedienīgi nēsāt tās drēbes kuras izvēlos(man 26.g.), kad pievērsos somiņu izvēlei šokā vienkārši rupji ņirgāties, es biju tādā šokā par attieksmi, ka noliku visu preci atpakaļ un vairs nedomāju kāju spert tajā veikalā!
Vienkārši pretīgi!

D

H Hrjusha 13.05.2010

Vajadzēja pieiet un iesist viņai pa purnu! :D

P pete 14.05.2010

Es arii to taa neatstaatu, iegāztu frontaali purnaa veel arii par paareejiem pirceejiem un pateiktu, ka pati ir bagi pretiigaa peec izskata!!