www.sudzibas.lv Absolu nekvalitatīvs apģērbs un slikta attieksme pret klientu

Absolu - nekvalitatīvs apģērbs un slikta attieksme pret klientu

Šodien iegriezos veikalā Absolu, izvēlējos sev īsbikses par akcijas cenu.Atlaide droši vien tika dota, jo biksēm nebija pogu. Pajautāju vienai no pārdevējām vai būtu iespējams dabūt pogas, ja es maksāšu pilnu preces cenu, tobrīd man teica, ka, jā, tas būtu iespējams-jājautā ir pie kases. Piegāju pie kases un lūdzu pārdevējai pogas, atsaucoties uz otru pārdevēju, kura teica, ka ir iespējams dabūt arī pogas biksēm.
Tad nu sākas pats interesantākais, blondā dāma latviski nesaprata nemaz, es pārgāju uz krievu valodu un izteicu savu lūgumu krieviski, uz to man tika atbildēts, ka nekādu pogu es dabūt nevaru, tas viss beidzās ar to ka viņa man vipār atteicās pārdot preci.
Saprotu, ka tas iespējams ir sīkums, bet tik drausmīgu attieksmi es sen biju izjutusi.

K

Z zaiga 25.06.2008

Ko tad tu gribi par pieciem latiem nopirkt, kvalitatīvas preces no Itālijas modes namiem...

K Keda 25.06.2008

Emm, ja nepardod preci tad tas nav sikum, ;)

S signe 17.07.2008

tas jau vel butu sikums - ka sliktas kvalitates preces. bet pats trakakais ir tas ka izvirtis apsargs sēž blakus telpa un blenz kameras ka meitenes laiko drebes - un tas ari izskaidro aizliegumu stavet pie kabinem - LAI TIKAI NEPAMANA KAMERAS!! drausmigakaais veikals ever! un ka jau mes zinam filmet gerbtuves ir ar likumu aizliegts - bet tadai bomzu iestadei naw tik daudz lidzeklu lai visam tam parpalam saliktu pikstulus. kaut vinus kads dienests uzrautu ...

K Kika 28.07.2008

Un vel tas baudkarais prieksnieks italis, kas laizas skatoties uz letinju meichaam...

F fignja 11.08.2008

par kvalitaati veel nesudzos bet attieksme gan nu vajadzeetu pamainiit paardevejas jus zaudejat klientus

м ма 16.08.2008

если бы люди с уважением относились бы к товару, то брака бы в магазине не было и не было бы тогда ни каких проблем.

N Natalija 16.08.2008

Pardevējiem latvijas veikalos ir jāzin pirmkārt divas valodas!!LATVIEšU UN KRIEVU!Un otrkārt pirms pārdevejas piekļušanas pie darba kartīgi jāapmāca un par visu KARTīGI JAPASTASTA!!!

N Natalija 16.08.2008

ABSOLU veikalā ir cena sno 1-5ls!!!Cik laba tur vār būt kvalitāte!!!Ne kādas!Kā humpala!!

H hi5 16.08.2008

ejiet tak$ juus galiigi. Cilveeki sajaa saitaa iepeerkas pa 5 ls dreebes up peectam suudzaas, ka kautkas neiet. Man agraak bija taa, ka nebija laika aiziet uz veikalu.. bija aiznemta nedeela.. gaaju uz lielveikalu pirku botas trenninam un pec 1 trennina metu miskastee.. neko vairaak lielveikalu apgerbi un leetie apgerbi nav pelnijushu. .. driz man vispar chujs, ka staigaas cilveeki takaa "praktiskie latvieshi", nekaada stila, nekaadas iesanas liidzi laikam. Cilveki kas nepucejas nav pelnijushi atskatities 2x. Velciet taalaak savas dzinsas ar kedaam, tikai nebrinaties, ja ieejat veikalaa un juus bezmazvai dzen aaraa, jo jus graujat vinu reputaciju

J jolanta 26.08.2008

nu es domaju ja jau tur bij uzlikta atlaida, tas bij tapec ka nav poga..un ja ir par tadu letu naudu apgerbs.pogu jau var pats nopirkt cita veikala..man butu vienalga.tas ir sikums ka nav poga

A Aisha 13.09.2008

Runa sajaa gadijuma nav par pogu, bet gan par attieksmi. Ja pardevejas neuzglaba pogas, nevar to iedot pircejam, tad to ir japriet pieklajigi, vajadzigaja valodaa paskaidrot. Taa kaa pati esmu stradajusi apgerbu veikala zinu, ka sistemas veikalos medz but dazadas, musu veikala ari bija akciijas, pat pa 1.99. Bet nokritusas pogas kasierei vienmer bija saglabatas, ja klients jautaja, tad mes viemer ari pemeklejam, ja bija si podzina, tad ari iedevam, pat ja konkretajai precei ir atlaide. Bet, ja atlaide ir si braka del, tad pardevejam nav jadod pircejam poga. Tacu stradajot apkalpojosa sfera, vienmer, lai ari kada butu situacija, pardevejam ir japrot pieklajigi iziet no situacijas, to gan vienmer atcerieties. Ja pret jums izturas nepieklajigi, vienaldzigi, tad jums ir tiesibas griezties pie vadibas! Un tas ari ir jadar, tikai, protams, atcerieties, ka vadiba ar nav pie vainas, ka pardevejai slikts garstavoklis.
Vadiba varbut pat nav pamanijusi, kaa pardeveja izturas pret klientiem, tadel ari par sadiem gadijumiem vadiba ir jainformee. Un nevis jabruk virsu, bet tik tiesam jainforme, aprkstot situaciju, ar lugumu turpmak noverst sadu pardeveju izturesanos.

A Aisha 13.09.2008

Runajot, par kameram, ja jus tik tiesam zinat, ka kameras filme gerbtuves notiekoso, ir jagriezas pateretaju aizsardzibas dienesta ar sudzibu. Vai vini, vai kada cita organizacija ;) to dosies parbaudit, noverst. Jo tas tas ne tikai ir parkapums, ta tik tiesam ir musu tiesibu aizskarsana. Neviens nedrikst skatities, kaa mes pargerbjamies!

A aleksa 21.09.2008

kur jus redzejat lameras gjerbtuves??!! ja, veikala ir kameras, bet neviens nefilme to, ka jus gjerbjaties. ticiet man, tas nevienam nav vajadzigs. ja jus domajiet, ka jusu kjermeni ir tik skaisti, ka visiem ljoti gribas uz tiem skatities, tad jas shaubuties. Absolu ir vei°kals ar zemam cenam, bet neviens tachu nevelc jus uz turieni. ja jums kaut kas nepit- - neejiet tur!

S sinepe 24.10.2008

pa 5 Ls tiešām nevar prasīt, lai izturas pieklājīgi un dod visas pogas. mums tiešām ir iespēja izvēlēties.
starp citu, kur tur var redzēt kameras? man vnm likās, ka stāvēt pie ģērbtuvēm nedrīkst tāpēc, lai pircēji neskatītos viens uz otra pārģērbšanos :D
un jā, tie itāļi paši neprot ne krieviski, ne latviski, ar pārdevējām viņi sarunājas angliski - kā tad viņi pārbauda pārdevēju valodu? :D
sūdzības ir pilnīgi bezjēdzīgas.

A ally 24.10.2008

nee, nu iepeerkaas taadaa tirgus liimenja weiakalaa un puxt kko..tad ej uz normaaliem weikaliem, tur arii buus normaala attieksme..

F FAKTS 24.10.2008

KADA STARPIBA CIK LETAV PRECE? SANAK KA PIEM. HUMPALāS( KUR PāRSVARā IR NORMāLAS PāRDEVēJAS) CILVēKU VAR SUTIT D...? IDIOTISMS UN INFANTīLISMS! TURKLāT ļOTI DAUDZIEM IR MAZAS ALGAS UN NEVAR ATļAUTIES PIRKT LABAS DRēBES( JA VARēTU TAD NEMAZ LV NEPIRKTU, JO EIROPā TāDUS MēSLUS KO DāRGAJāS BODēS TIRGO NENēSā UN CENAS ARī IR KRIETNI ZEMāKAS, LIDZ AR TO KAM IR NAUDA TAS BRAUC ARPUS LV IEPIRKTIES) TATAD MEDMASAS, SKOLOTAJI, SETNIEKI, APKOPEJAS UN CITI LAI PLIKI STAIGā JEB ATšAUT UZREIz JO LēTAS LUPATAS NēSā? DOMā KO RUNā.. DOMāT VAJAG, DOMāT

L Liene 24.10.2008

jā jā visi tik brauc uz arzemēm iepirkties!!! tur ir tieši tādi paši s... kā latvijā!!! Jā cena ir zemāka, bet kāda jēga pirkt ja kvalitātes nav!!! es vados pēc tā vai drēbēm ir kvalitāte, jo nopērkot zemas kavalitātes lupatas būs jāpēc viņas daudz vairāk nekā nopērkot labas kvalitātes drēbes!!! esmu to sapratusi jo strādāju birojā un ir nepieciešamas klasiskas drēbes, piemēram nopērkot zaketi par 30 ls pēc pāris mazgāšanas reizēm viņai audums ir savēlies un ar tādu nekur vairs neaiziesi, nopērkot žaketi par 50-60 ls ir cita kvalitāte un arī pēc neskaitāmām mazgāšanas reizēm ar viņu viss būs kārtībā!!! nevar prasīt par 5 ls kvalitātīvas bikses, ja reiz saproti ka tā ir zema cena un tādēl ka brāķis tad vēl jo vairāk priecājies un nopēc pati pogu!!!

F FAKTS 24.10.2008

REDZI SAULīT LAIKAM NEESI IEPIRKUSIES EIROPA:) ZEMA KVALITATES UN NO MODES IZGAJUSO( KO TIRGO KRUTOS RIGAS VEIKALOS) PĀRDOS PA LēTO ANGāRU IZPāRDOšANāSAS! mūSēJIE TO SAPēRK ( NU APTUVENI TA NOTIEK) UN TIRGO PA DARGO KRUTOS VEIčOS! PāRēJO VAR NOPIRKT KRIETNI LēTāKU UN AR IZVēLI!!!

B Baiba 24.10.2008

bet starp citu, kabine ir rakstits, ka notiek video noverosana!!!tas teksts gan bij garaks, neatceros gan vairs, bet klienti kabines tiek bridinati par kameram nevis ar domu, ka tas ir veikala, kur ir preces, bet gan kabines!!!
atzisos, pati biju tur pirms 2 ned.laikam, tape atceros, ka tads teksts bij un tad ta i pasa izvele uzlaikot apgerbu un nogerbties pa pliko vai ja iespejams, tad uzlaikot uz apgerba, kas var palikt mugura - kdas plans kreklins vai kas cits..

E Egons 18.11.2008

Wow..Lasot esmu mazliet apstulbis. Es taja veikālā iepirkos 16.novembrī, jo gaju garam un ieraudziju to veikalu. Nu vismaz mani apkalpoja labi, nesūdzos par pārdevējiem, savu darbu izdarija labi. Tikai man tas apsargs nepatika, ka visu laiku skatījas virsū itka es kaut ko butu nozadzis. Nu par to runašanu, vienu bridi runaja ar mani latviski un tad atkal krieviski. Nu cerams ka man tas drebes tik atri nesaplisis :D Vismaz es sakuma ka perku drebes vajag apskatities tā kartigi vai tiesam nav tam drebem kadas vīles iznakušas lauka, tas butu viss pareizakais..