www.sudzibas.lv 200.224 maršruta taksometri. Rupji un agresīvi šoferi.

200.224 maršruta taksometri. - Rupji un agresīvi šoferi.

Minēto maršruta taksometru šoferi nedod biļetes, brauc agresīvi, ignorējot jebkādus satiksmes noteikumus, rupji lamājas, daži no viņiem ne vārda latviski nesaprot.

D

: :))) 15.09.2008

Pilnigi piekritu !

S sab 15.09.2008

Šausmīgi! :-O Kas notiek LR! :-))) Tad vajadzētu šeit uzrakstīt gandrīz visus maršrutus. :-))))

N Normunds 21.10.2008

Šorīt braucot ar 200 maršruta taksometru autovadītājs pieprasīja samaksāt arī par bērnu ( braucu 21.10.2008 06.15 ar diviem bērniem (2; 6g.v.))
Vai nav cūķis?

V Viens no pili 28.10.2008

Jums biļete vai braukt???

L Lepi 28.10.2008

Visos notiek tas pats. Brauc tiešām idiotiski.

J just me 28.10.2008

Mikriņi tiešām brauc traģiski.Noteikumi viņiem nav rakstīti, reiz braucu uz centru un mikriņa vadītājs notrieca gājēju uz pārejas.Par laimi cilvēks sveiks vesels.

E ENNA 18.07.2009

Tam visam ir savi plusi, jo man nav jāuztraucas par to, ka kādu rītu nokavēšu darbu vai mācības, jo vienmēr brauciens no Vecmīlgrāvja līdz centram aizņem ~30 min. Šo maršrutnieku pakalpojumus izmantoju gandrīz katru dienu, jau pieradu pie "ekstrēmā" braukšanas stila, pagaidām man nav par ko sūdzēties.

4 4u4undras 18.07.2009

Neprot latviski tapec, ka visi latviesi atrodas Irija, Londona:))))))))Patrioti, blins!!!