www.sudzibas.lv AirBaltic pakalpojumu kvalitate

AirBaltic - pakalpojumu kvalitate

Air Baltic ir viena no vissliktakajam aviokompanijam ar kuram nacies lidot! Nelaipna, dazkart pat asa attieksme no apkalpojosa personala lidmasina. Lai gan aviobiletes cena ir diezgan augsta, dzerieni un maltite nav taja ieklauti.Ne reizi izlidosana nav notikusi laika, vismaz par pusstundu lidojumi bija atlikti.Centisos darit visu iespejamo lai nakotne izvairitos lidot ar so aviokompaniju!

K

N Natalja 25.12.2008

Zinu galigs suds!

L Lepi 25.12.2008

Nekāda vaina. Lidot sanāk bieži, tā kā apmierināta ar visajam lētajām aviokompānijām.

MacBeton 04.01.2009

Piekrītu, tā nu ir. Un ta vel stjuardesēm nav naudiņas ko atdot un viņas paliek parādā, taču pēc reisa protams aizmirst atdot. Kuņasmeitas. Pa to cenu lai viņi pis nahuj. Es labāk ar Ryanair lidotu, pofig ka kapeikpisēju kantoris, arī dārgie krīt tik pat bieži cik lētie.

F Flik 04.01.2009

Marazmatikis! Ja ar dzivi neapmierinats, nevaig to siet visam sev apkart! Pilnigi un galigi vis tiek gan pasniegts, gan pret klientu ir pienakosha attieksme! Un ka nav naudas, ko izdot, nav vinjas vaina u nka aizmirst, tas ir cilveka faktors, pietam vel ja vinjsh ir drausmigi noguris! Stradajot par stuardesi, cik zinu nav nemaz viegli, ka izskatas!

F facts 06.01.2009

Piekritu ka taas stjuardesas ir kunjasmeitas. Un stjuarti iisti kunjasdeeli! Reiz lidmashinaa biju paneemis liidzi savu dzeramo jo buutu nepraats izgruust taadu summu par kuru vini paardod dzeerienus, tikko kaa gatavojos padzerties viens stulbs stjuarts tuuliit bija klaat pazinojot ka savu dzert nedriikst!!!??? Nu un ko, ja man nav liekas naudas par ko pirkt tos vinu suuda dzeerienus man jaamirst nost aiz slaapeem?! HAA, TIK UN TAA ES DZEERU TAM STJUARTAM NEREDZOT!!! NU GALIIGS ABSURDS NE AVIOKOMPANIJA.

A alexa 08.01.2009

tu kunjasdeels- FACTS- savu līdzi panemto ALKOHOLU tu nevari dzert. visu pārējo kaut vai 3 litru burku ar ābolu sulu tu vari dzert. lai no slāpēm nenomirtu. tas ir tas pats kā nevar iet uz restorānu un rīt tur savu līdzi paņemto paiku. bet tev par godu airbaltic to atļauj, jo tev jau liekas naudas nebūs lai lidmašīnā nopirktu - nedod dievs vēļ no bada kājas atstiepsi. ..

F facts 08.01.2009

Tu stjuardessa daudz nemuldi par lietaam, kuras iisti nezini kas un kaa bija!!! Nezin no kurienes izraavi ka tas bija alkohols ko taisiijos dzert!?? Un man nav nekaada patika izgruust taadas summas par air baltic eedieniem un dzeerieniem kuriem cenas ir uzskruuveetas liidz nejeedziibai!!!
AIR BALTIC viennoziimigi ir viena no viszemaakaa liimenja aviokompaanijaam, kuras pakalpojumus NEKAD vairs neizmantoshu.

F facts 08.01.2009

Un nevietaa ir saliidzinaat lidmashiinu ar restoraanu! Lidmashiina pirmaam kaartaam ir transporta liidzeklis un vai nav vienalga ko es eedu vai dzeru? Un par cik air baltic aviobileshu cenas ir diezgan augstas, kompaanijas klienti taakaa buutu pelniijushi labaaku attieksmi.
Stjuardessa, tev intelekts laikam nav paaraak attiistiits.Taadas kaa tu shajaa kompaanijaa straada loti daudz...

P patriotc 08.01.2009

atcerejos anekdoti pa sho temu; pilseetas dargakajaa resoranaa ienak divi juristi un apsezas pie galdina, izvelk no somam savus termosus un maizites un sak iestiprinaties! pienak oficants un aizrada ka savas maizites restotranaa eest nedrikstot:( un tad juristi samainijaas ar maiziiteem:)

E Elizabete 09.01.2009

ja nav nav naudas tad arii nav ko lidot...lidoju daudz un man nez kapeec nav nekaadu probleemu, pirms peerkat biljeti izpeetiet noteikumus, ko paredz kompaniija, lidostas droshiba, kaa nekaa droshiiba ir visam 1. vietaa. Un eetiku arii dereetu pamaaciities.

letinji paliek letinji, pikkst vienaa laidaa

F facts 09.01.2009

Lidmashiina nav nekaads lidojosh restoraans!! Un netaisos neko pirkt tai sajebiitaa lidmashiinaa principa peec! Nez kaapeec lidojot ar citaam aviokompaanijaam NEKAD NAV NEKADU probleemu? Tadus stulbus noteikumus tikai letinju un leishu aviokompaanija var izdomaat!!!
Aviokompaaniju izveele ir liela, air baltic ar shaadu politiku aatri vien noies uz grunti nespeejot konkureet ar labaakaam aviosabiedriibaam.

L lili 12.01.2009

HA, kaa iezviedzu par to anekdoti!!!

I Inkognito 12.01.2009

Man arī Air Baltic ne īpaši, bet meitenes gan nevajag vainot. Viņām ir grūts darbs, maza alga un turklāt viņas cenšas mums izdabāt... Es neatbaltstu visus lamuvārdus un asas piezīmes. Cienīsim sevi.

E elaiza 16.01.2009

Ko juus visi vaart te spreegaat. Ieejiet interneta un nobukeejiet British airways, Lufhansu, Emirates...

Lai tie kas burksh tagad ari peec daudz kas nemainiisies...

A alexa 16.01.2009

Ak, FACT! es negribēju tevi tā morāli aizskart, lai tu pēc tam ilgi un dikti izplūstu komentos. Es tiešām nezinu, ko tu tur dzēri, ka stjuarti tev mēģināja to atņemt, es tiešām tur nebiju klāt. Tikai es neticu, ka tev neļāva dzert līdzi paņemto NEalkoholu. Jo mums ir pilnīgi vienalga, kādus līdzi paņemtos ēdienus un dzērienus (nealkoholiskos) pasažieri lieto- galvenais, lai tiem nepaliek slikti- tieši tāpēc alkohols ir izņēmums, jo lidojumā tas iedarbosies savādāk nekā uz zemes. Un tieši tāpēc, ka manis nebija klāt tad, kad tu izmantoji airbaltic pakalpojumus- tu nevari spriest par manu intelekta līmeni. Ja nepatīk - nelido.

L LLLL 16.01.2009

A mēs lidmašīnā ienesām aliņu stikla pudelēs, bet dzērām gan pa kluso. Simferopelē pārbaudot somas robežsargi, muitnieki pat nepiefiksēja. :)

I Ieva 16.01.2009

Esmu saskarusies ar daznedazadam kompanijam, un Air Baltic prieks manis ir viena no ertakam kompanijam.Vienigais minuss ka edieni par salidzinosi dargu samaksu, betgribi ed, gribi ne.Citas lidmasinas tev nedod neko, cietu maiziti...

L lili 17.01.2009

Es piemeram jau sen air baltic vietaa lidojumiem no Londonas uz Rigu izmantoju chehu aviokompaniju.
Cenas lidojumiem ir diezgan zemas, loti laipna apkalposhana, dzeerieni un edieni ir ieklauti cenaa( pie tam ljoti garshiigi!)papildus var dabuut bezmaksas aviizes peec izveeles, tiesa gan vieniigi anglu valodaa, kuru zinu tikpat labi kaa latvieshu. Vienigi viens minuss-lidojumi ir ar paarseshanos Pragaa, bet tas ir siikums.
Lieliska aviokompanija.Iesaku visiem air baltic vietaa!

A Alise 23.02.2009

Pedejo pusotru gadu nakas biezi lidot un izmantot Air Baltic pakalpojumus. Nevienu reizi lidmasina nav izlidojusi laika. Nevienu. Tas tiesa. Sakuma domaju, nu, kam negadas, bet diemzel ta tas ari turpinajas un joprojam turpinas. Nav pretenziju ne par stjuartem, ne par edinasanu. Tad vel gribetu piebilst par bagazu. Biju izbrinijusies, kad "iecekojoties", ieveroju, ka pirms manis stavosajiem cilvekiem par parsvaru (citam bija 27 kg, citam 24 kg) nebija jamaksa. Man reiz nacas samaksat par 3 kg parsvaru. Divaini. Es pat par to interesejos Air Baltic izzinas, bet pateica, ka 20 kg limits un viss.

K Krancissmirdīgais 25.02.2009

Ko Jūs te visi lejat. Neviena kompānija neizlido ātrāk kā 30 min pēc paredžetā izlidošanas laika. Kāds pasažieris nav ieradies, vai kāda cita ķibele, beiži no apkalpes neatkaŗīga.

Ko Jūs lejat ka ēdiens dārgs. Kurā vēl aviokaomānijā var nopirkt LIELO alu par Ls 2 (EUR 3), vai siera uzkodas ar vīnu pa ls 3.50? ar ēdināšanu AirBaltic viss ir labi.

Ja gribi šmigot ar savu šmigu, pārlej to minerālūdens vai sprite pudelē un šmigo uz nebēdu. nevien stev neraus nost pudeli slāpju dzesēšanai :), jo lielā augsumā organisma dehidrācija notiek ātrāk.

Lidmašīnas AIrBaltic ir normālas. citur daudz vecākas.

Vienīgi nepatīk, ka kopš FlyLAL pajuka daudz kur ir leišu apkalpe. Piloti kā jau piloti- vienmēr līmenī, bet stjuartes mergaites latviski nerunā.