www.sudzibas.lv AirBaltic pakalpojumu kvalitate

AirBaltic - pakalpojumu kvalitate

Air Baltic ir viena no vissliktakajam aviokompanijam ar kuram nacies lidot! Nelaipna, dazkart pat asa attieksme no apkalpojosa personala lidmasina. Lai gan aviobiletes cena ir diezgan augsta, dzerieni un maltite nav taja ieklauti.Ne reizi izlidosana nav notikusi laika, vismaz par pusstundu lidojumi bija atlikti.Centisos darit visu iespejamo lai nakotne izvairitos lidot ar so aviokompaniju!

K

H heidi 04.04.2009

fucking fucking AIR BALTIC!!! ISTA BLJEDJJJ AVIOKOMPANIJA!!!

D darbinieks 28.06.2009

nu ko jūs gribat, tām stjuartēm vienkārši kapeikas maksā, strādājot bārā par viesmīli vairāk nopelnīsi.

S sancho 28.06.2009

Ak sitā notiek tai Air Baltic???Bet es ta domāju tur lidot un lidmašīnā kārtīgi uz vinu rēķina pieēsties un piedzerties, a sie tādi skopuļi???Nu nē, tad meklēšu kompāniju, kur paicīti par velti dod un labi daudz var saēsties:)))))

S santa 30.06.2009

Nesen lidoju ar airbaltic - serviss ir tiešām augstā līmenī salīdzinot ar citām zināmām aviokompānijām, BET tas ir arī VISS, kā tikai serviss!!! :P Ekonomiskajā klasē nedod garajos lidojumos ne pat padzerties :) Un plus vēl tam airbaltic uzgaidāmā telpa - man tas bija šoks, kad ieraudzīju, ka tur neko nevar nopirkt neviens normāls veikals, labi laiks daudz jāiet skatīties, datori - ha nedarbojas, kur nu vēl kādu lasām vielu nopirkt - kaut ko džeki pārcentušies - un vēl kas ko ievēroju citās avio kompānijās stjuartiem nav kautrīgi un samulsuš jārāda etīde kas kur atrodas, un kā piesprādzēties - to visu skaisti parāda ekrāniņos, plus lidojuma laikā var redzēt cik tālu esat nolidojuis, cik augstu atrodies ;)
Nu ir airBaltic serviss pat pārāk uzlabojies, bet tagad cenas vairs neatbilst kvalitātei ;)
p.s. Lidojumos uz kopenhāgenu kaut kādi gurķi kautrīgi strādā, man pat bija viņu vietā kauns :D:D: nabadziņi :D

N niks 03.09.2009

TO FACT (fucking kunjasdeels matj tvoju):
Cik atceros, latvieshi bija viskretiiniskaakie pasazieri - lido ar savu kompaaniju un meetaa nezin ko. Kaa ieseezas Luftenee vai SASaa, taa ne pushpleesta vaarda pateikt nevar, a kaa airBalticaa, taa krutos meetaa - a kaapeec sitais ir taa un ne sitaa, a kaapeec skapiitis ir balts nevis dzeltens, a kapeec izlidojam 1 minuuti veelaak, a kapeec stjuarte tik gara, a kapeec nevar iet pilotu kabiinee, a kapeec mans beerns nevar speeleeties biznesa klasee, a kapeec es nevaru dzert savu shmigu no kaklinja, a kapec man manai shmigai stjuarte neatnes zapivoonu par velti, a kapeec man sava skrutaa no nigeriem pirktaa luis vuiton soma jaaliek uz netiiraas lidmasiinas griidas, a kaapeec stjuartes ir smukaakas par mani (loti biezi latvju "elites" baarbijas ar skaudiibu noskatiijaas uz stjuarteem)?? a kaapeec, a kaapec.

Nemaz nerunasim par paziistamiem cilveekiem - kaa Rubenis apdzeeries stjuarti par suchku sauca, kad tika aizliegts pumpeet no kaklinja, kaa Demakoviene psihoja, ka laiciigi viskiju shai nepiegaadaaja, kaa resnais Kalviits galdinju nevareeja attaisiit savas resnaas puzas deelj.. taapeec airbaltikam slikts serviss, ka shmigmanji nevar shmigot utt.!

Loti daudzi meetaataaji (letinji, par ne krievi ) ar kaajaam pa prieksu jaanes no salona aaraa. Kas taa par modi, ka ljotakaa obligaati ir jaakorkjee valjaa alkohola pudele - tikai airbaltikaa to vinji var atljauties un, kad aizraada, uzdirst stjuartei, ka slikts serviss. Lufthansaa rokas triic, jo zin, ka neceremoneesies - ar kaaju pa pakalju un aaraa!

Loti daudziem tipa " diplomeetiem" cilveekiem, kuriem patik staigaat ar diviem paceltiem pirkstiem, nedalec elementaari drosiibas pasaakumi: ja avaarijas gadiijumaa cilveeki jaaevakuee 90 sek laikaa, tad padomaajiet, kas notiek ar paaralkojushos kjermeni. Vai piedzeeries cilveeks vispaar sapratiis, kur jaaskrien, kas jaadara. Vins driizaak pasliidees uz savas tuksaas taras, nokritiis ejaa, aizsprostos eju paareejiem, kas ir skaidraa un sadegs visi del viena dzeeraaja.

Taa kaa daargie, kad lidojiet, padomaajiet par sevi, un ja redzat kaadu, kas lieto savu shmigu, zinjojiet apkalpei, jo never izsleegt variantu, ka juus sadegsiet viena idiota deelj.

Kaapec nedriikst lietot savu shmigu? Atbilde vienkaarsa: jo vairaak dzer, jo vairaak gribas. Lidmasiinaa skaabekla truukuma deelj reibst 2x aatraak. Lielaakaa dalja sevi vairs nespeej kon troleet un tik lok. Ja smiga tiek pirkta uz borta, pirmkart, stjuartu pienaakums ir kontroleet, cik konkreetais pasazieris izlok un tad pienemt lemumu, vai vinjam vel pardot vai ne. Jo stjuarts jau bus tas, kam sis kermenis buus jaadabuu aaraa no lidmasiinas avaarijas gadiijumaa. Otrkaart - mazaas pudeliites nemaz nav tik leetas un viena mazinjaa tiek leeni baudiita visu reisu, jo negribas to n audinju teereet..

Tu, FACT, neesi normaals, tu esi debiils, kompleksains. Triisvaardsakot - leeta, prasta padibene.

L Laila 06.04.2011

Pilnīgi piekrīt, nekad nevienam neiesaku lidodt ar Air Baltic

S saurszand 24.08.2011

Nu tad nākamreiz lido ar raini...:p

M m 10.11.2011

ta jau nu nav gan! lidoju regulari un man apmierina apkaplosana ;)