www.sudzibas.lv Darbā iekārtošanas firmas Kurai firmai var uzticēties?

Darbā iekārtošanas firmas - Kurai firmai var uzticēties?

Sveiki, plānoju braukt strādāt uz ārzemēm un nevaru atrast nevienu firmu, kura būtu droša, kas izpilda to ko sola. Kad jau liekas ka visam jābūt kārtībā, atliek ielukoties šeit, un ... diemžēl. Tāpēc gribēju lūgt palīdzību, kuras firmas netiek ieteiktas es jau redzu, bet varbut varat kaut ko arī labu pateikt, kā jums ir gajis "labā pieredze"

Z

M maris 11.12.2008

nevienai nevar tagad ir kriize visaa pasaulee labaak nebrauc

N nbv 11.12.2008

Jā jā krīze..tagad kā tik kas, tā krīze.Nu beidziet te visur krīzi vainot.Mēs kā esam tā esam sūdos:)

S sems 18.12.2008

patiesiibaa kriizes nav araabu valstiis, eegiptee bizness plaukst un zeļ, tur viss notiek !!! man pat liekas, ka tur straadnieki buutu vajadziigi, jo taa kvalitaate, kas tur ir, ir oioioi, zem katras kritikas. kaa arii daudzi tagad dodas uz poliju. tur ir razosana, kriizes nav...

N Natalja 31.12.2008

nevienai firmai nedriikst uzticeeties

A Aleksandrs 31.12.2008

Megini caur pazinam vai draugiem, kas jau strada arzemes.Firma naudu panems un apcakares.

T Tonija 14.01.2009

Ja lasaties braukt uz arzemem stradat, tad obligati parakstiet ligumu latvija, taisiet visas apdrosinasanas polises Latvija, vini teiks, ka nevar seit to darit, visu var darit latvija, par to viniem tiek izsniegta license par darba iekartosanu arzemes. es zinu tagad, kad mans dels aizgaja boja Anglija. (ja velies sikaku informaciju raksti [slēpt]@inbox.lv)

Z Zane 13.02.2009

Vienkārši teikt ka labāk ir ar paziņām, bet ja paziņas nav ārvalstīs, tad lai prom tiktu ir jāizmanto firma, jo braukt nezin kur tāpat vien arī nav nekāda jēga. To ka kāds nopelna par savu pakalpojumu, manuprāt ir normāli, kamēr man tiek tas kas solīts.

R Raivo 02.06.2009

Sveiki.
Labak tomer ir caur firmu, pazistamu un labu firmu.
Es tiko atbraucu no Anglija pavadiju 6 dienas uz ielas, ta bija neatkartojama pieredze, mani piekrapa pasi Latviesu draugi, paliku bez darba kuru solija, naudas.
Un klainoju, lidz tiku Londonas vesnieciba, un sazinajos ar majam.
Latviesu tauta ir cukas, un doma tikai par sevi.

A Aija 15.06.2009

Nau viss tik traki, paris gadus atpakal braucu caur firmu, man ieteica un biju loti apmierinata, visus papirus nokartoju Latvija, viss bija taa kaa soliits, dzivoju labos apstaklos un attieksme ari bija loti laba no darba deveja, maksaja laika, diemzel tiesi ta firma vairs neeksistee, bet domaju, ka joprojam var atrast godigas firmas.

N NEOXID 10.07.2009

Hehe... domāju gan ka tās firmas vairs nav jo viņa bija pārāk godīga... bet pac ar taisos izmēģināt laimi kaut kur ārpus Latvijas.

L Linda 30.01.2010

Naw nepieciešama LV pirkt polisi, jo tas tikai maksā naudu, bet reāli piemēram UK, daudzās vietās nemaz nedarbojas.Pati dzīvoju UK, šeit esot uz vietas nokārto National Insurance numuru, kura jau ir kā apdrošināšana, ja sāp zobs, tad tas ir bezmaksas, kā arī pirmā palīdzība ir bezmaksas.Attiecīgi vēl daudz citas lietas var saņemt.Tā pat nepieciešams hom office, kuru var saņemt tikai tad, kad ir oficiāla darba vieta(šī atļauja maksā apmēram 120paundus), bet nsurance ir bezmaksas!

H haahh 30.01.2010

ACORNS ir laba agentura, iekartoja labaa vietaa Anglijaa, ilgi nostraadaaju!

A armands 17.02.2010

Ko varat teikt par darbā iekārtošanās uzņēmumu "TTI Internacionālās Konsultācijas"?

R Rihards 17.02.2010

EURES. viniem ir maajas lapa internetaa. vini tev visu paskadros

S svetlana 15.07.2010

nekad nebrauksiet caur 6o 6ara6kinu kontori, TTI Internacionālās Konsultācijas, vinu stasta visadas pasakas-bet butiba kakd tu lidosi arzemes, pastaradai 3 dienas, un tad tev pateik krave mantas, tu mums nepatik-un izmet tev uz ielas-bet firma dara lielas acis...krizes laika firmas pelna daudz...

L Labvelis 15.07.2010

Paziņas vai droši un uzticīgi draugi, lasot te cilvēku komentus, tiem laikam nepaveicas jeb tie nemaz nevar iedomāties, kas ir darbs ārzemes, jeb nemaz negrib strādāt, ceredams uz bŗinumiem no zemes. Eksiste dažas kompanijas, kas piedava darbu, gan studentiem gan pārejem, vēlak nometišu sarakstu, jo kurš valda ar informaciju un interesejas, tas vienmēr atrod, nevis tikai ar kreiso domu visu uz ātro roku, tad pec tam vesels vagons ar puņķiem. Un vispār, liekas kad Latvija paliek vienīgi optimisti, kas cer uz kautko, jo pāreje loģiski domājošie ar savu mērķi, sen jau tur. Pats taisos 11 gada braukt prom ar tuvo draugu istenojot plānus.

E es 22.08.2010

Es lūdzu gribētu zināt, vai tas ir iespējams ka firma atrodas piemēram Holande, bet tas firmas pārstavs darbojas te pat Latvija ?Ta tad, ja ta ir tas nozime ka nekads līgums te pat uz vietas, vai apdrošin..un t.t te teiksim taa nespiid?

T toms 23.09.2010

ja, ta un sita...un atkal ta, bet tomer, vai ir kada firmele kas patiesam pilda savus solijumus vai nav tadas lv?

N Normunds 17.11.2011

Viena firma ir kuru pats esmu izmantojis divas reizes, braucu gan uz Holandi gan Angliju. Biju ļoti apmierināts ar viņu darbu. tās firmas nosaukums ir GP Recruitment un viņi velaizvien pastāv.

V vinetab 15.06.2012

LUDZU, atsaucaties, kas ir braucis strādāt[strādā vai atgriezies] uz NIRNBERG par apkopēju lielveikalā.
LŪDZU!