www.sudzibas.lv Darbā iekārtošanas firmas Kurai firmai var uzticēties?

Darbā iekārtošanas firmas - Kurai firmai var uzticēties?

Sveiki, plānoju braukt strādāt uz ārzemēm un nevaru atrast nevienu firmu, kura būtu droša, kas izpilda to ko sola. Kad jau liekas ka visam jābūt kārtībā, atliek ielukoties šeit, un ... diemžēl. Tāpēc gribēju lūgt palīdzību, kuras firmas netiek ieteiktas es jau redzu, bet varbut varat kaut ko arī labu pateikt, kā jums ir gajis "labā pieredze"

Z

R raimonds25 20.01.2013

sveiki varbut kadam ir nacies saskarties ar SIA SATTVA Recruitment.taisos caur to firmu braukt uz vaciju par kurjieri. varbut kads var ko pastastit par so firmu.

E Elina 2013 27.02.2013

SATTVA! Оман, обман берегитесь!!!
На складах и упаковках по приезду по 3 (три) недели седим без работы, а потом всех домой поселают.Деньги не возвращают.

A Andrejs Tebelev 16.11.2016

WFNL, darbā iekārtošanas birojs
Merķeļa iela 11 - 211, Rīga, Latvija, LV-1050
(+371) 67212264
shi ir viss labaka es pac caur vinju stradaju jau 3 gadus un daudzi mani draugi

M mekletajs7220 14.12.2016

sia NEKT EMPLOYMENT.KO SAKAT PAR SO KANTORI

G godfather88 04.05.2017

Vai ir kāds , kurš caur firmu "PRIME" ir braucis strādāt uz Kipras Viesnīcām ? Kas tā ir par firmu , naudas kāre par nesaprotamiem testiem viņiem ir milzīga ?

K Kitija79 19.05.2019

Nordic Staff
Šī aģentūra nodot darbiniekus Vācijas aģentūrai, Nordic Staff sola tādu atalgojumu un vismaz minimālās stundas, bet Vācijas aģentūra pavisam ko citu, algu vismaz par 500 eiro mazāku un stundas arī mazākas, dzīvošanas apstākļi ļoti bēdīgi, viena dzīvoklī saliek, piem. ar poļiem vai ukraiņiem kuri jau no paša rīta lieto spirtotus dzērienus un protams, sanāk vēl tādi paši 'ciemiņi' istabai atslēgas nav, tā ka reāli dokumenti un citas vērtīgas lietas jānēsā līdzi, bijām ļoti vīlušies un viņu mājas lapā atsauksmes ir looti labas, tāpēc, ka negatīvās viņi izdzēš.