Harijs [email protected] - Harijs [email protected]

Vai kads var sniegt informaciju par Hariju (ja tas ir vina istais vards), meila adrese [slēpt]@inbox.lv, mob.nr. 2970-58-64, un vina draudzeni Lauru Kisi? Vins ievieto sludinajumus ss reklama par kursa darbu u.t.t. rakstisanu. Rezultata nav ne naudas, ne darbu. Neuzticieties un neesiet naivi!

Mamma 05.03.2009

Baigais biznesmens, apkrapj studentites.

Mamma 05.03.2009

Vai tas ir tas pats Haralds kas dzivo Vecmilgravi? Nu tas tak vnk ir slimais, dzivo sava iedomu vara.

A Alise 05.03.2009

Sveika, Kaza (piedod, bet Tev tads niks)!!! Vai nevari konkretak pateikt, kur tiesi Vecmilgravi vinu meklet? Kaut kur Vecmilgravja "Rimi" apkartne????

Mamma 05.03.2009

Neesmu ciemos bijusi tik saku to ko citas kazas teikucas. Reali slims dzeks.

A Alise 05.03.2009

Paldies, Kaza!!!

Mamma 05.03.2009

Nu zin tev nav par ko pateikties jo Haraldu daudz tai pasa Vecmilgravi un kur nu vel pa visu Latviju, kur teikts ka tas Haralds ir tas pats Haralds. Vnk abi riebekli.

. ....kl 05.03.2009

Ja zini kā viņš izskatās, tad var viņu tehniskajā universitātē pameklēt. Bet 100% nesolu, ka viņš tur būs. Es ar viņu tikos laikam trīs gadi atpakaļ un tad mēs gājām tehniskajā universitātē uz datoru klasi un tur man viņš pārsūtīja darbu. Tākā viņš tur ar daudziem sveicinājās, tad viņu tur pazīst... bet varbūt viņš tad tur studēja. Nu nezinu.

Mamma 05.03.2009

Tas tak bija tik sen, ja naudu nau atdevis daudziem diez vai tur vairs apgrozas.

D dace 06.03.2009

Nenosodiet Alisi. Acīmredzot cilvēkam bija spiesta vajadzība meklēt palīdzību no malas.

A Alise 08.03.2009

Pats vins sludinajuma raksta, ka ir "ekonomikas maģistrs kvalitatīvi izstrādās maģistra, bakalaura, kursa u. c. darbu (ieskaitot prezentācijas, runas izstrādi, konsultācijas) no A līdz Z. Specializējos mārketinga, nek. īpašuma & būvniecības biznesa, finanšu, banku darbības, civillietu, vadības, biznesa plānu, uzņēmējdarbības, IT biznesa, tūrisma darbu izstrādes jomā jau 4 gadus. Strādāju bez starpniekiem." Vai ir ko beidzis vai ne, kas to lai zin. Es vienkarsi "nepanesu" negodigus cilvekus. Nu, ka ta var izdarit???!!! Man to nesaprast. Ka cilveks var mierigi gulet un dzivot bez jebkadiem sirdsapzinas parmetumiem.

Mamma 08.03.2009

Maitas gabals tads!

L Londa 08.03.2009

Kurš te ir krāpnieks? Vai tik ne pati. Pašiem jāraksta kursa darbs- sava darba nopelnīta maize garda

Mamma 09.03.2009

Tev vnk patik visi dzeki, tapec te Londojies.

A Alise 09.03.2009

Laikam, Londa, esi Harija draudzene, ka vinu aizstavi. Es cilvekus nekad neesmu krapusi!!! Un nekad neiedomatos ielikt sludinajumu ar kadiem solijumiem, labi zinot, ka to nevaresu izpildit. P.S. Tas nebija ne kursa darbs, ne diplomdarbs, kas vinam bija jaraksta.

V vineta 01.12.2009

Paldies par informāciju visiem. Es gandrīz iekritu. Labi, ka laicīgi iegāju forumā.