Harijs [email protected] - Harijs [email protected]

Vai kads var sniegt informaciju par Hariju (ja tas ir vina istais vards), meila adrese [slēpt]@inbox.lv, mob.nr. 2970-58-64, un vina draudzeni Lauru Kisi? Vins ievieto sludinajumus ss reklama par kursa darbu u.t.t. rakstisanu. Rezultata nav ne naudas, ne darbu. Neuzticieties un neesiet naivi!

Kraapnieks!

E Es 24.02.2009

Varbūt vieglāk pašiem rakstīt? :)

Mamma 24.02.2009

Nekad neko no vinja neperciet. Rakstiet pashi!

K Kadus 24.02.2009

Vispār...veselīgi pašiem mēģināt rakstīt darbus...attīsta intelektu :)))))))))

A Anete 24.02.2009

Es no Harija nopirku kursa darbu trīs gadi atpakaļ. Satikāmies interneta kafe un es viņam naudu un viņš man uz e-mailu darbu. Viss bija kārtībā nekādas šmaukšanas. Darbs bija ļoti labs.

Mamma 24.02.2009

Sen tik sen tas bija. Tagad vairs ta naff.

Cik nesmuki.

A Alise 25.02.2009

Tas ir tapat ka pasutit internetveikala preci, piemeram velasmasinu, un iemaksat avansu vai samaksat visu summu par to. Bet velasmasina netiek piegadata un lidz ar to ari nauda pazaudeta, jo neviens to netaisitos parskaitit atpakal. Tikai godigas firmas, kuram rup, ko par viniem doma klients, un godigi cilveki atgriezis naudu. Bet, ta ka te pilns ar bleziem, tad viniem ir dzili vienalga. Tapec, ludzu, ja kads zin ko tuvak, vai kur dzivo sis Harijs, vai ka vinu sastapt, ludzu, dodiet zinu.

Mamma 25.02.2009

Ko var maanities tik traki!

Tas nu gan nau smuki.

Mamma 26.02.2009

Nu nedrikst uzticeties svesiem krapniekiem. Pasiem jamacas labi un jaraksta.

Mamma 27.02.2009

Nu ko tik neidoma veikli darbonisi krizes laika.

A Alise 28.02.2009

Ja, nu Harijs diemzel pec godiga cala neizklausas. Krapeji tagad ir it visur. Zel, ka Jums ta nepaveicas :(

Mamma 01.03.2009

smuku naudinju uz mulkiem nopelnija...

Ja ta ir.

Es nosodu tadu biznesu.

Mamma 01.03.2009

Alise, suudzi vinju policijaa, lai kjer kraapnieku!

Mamma 02.03.2009

Gruutijau taadu nokert ja tu pat nezini uzvaardu tam cilvekam.Lai tev veicas Alise.

A Alise 03.03.2009

Alis, Tevi gan sitais krapnieks piemanija. Uz naiviem jau tadi biznesi vien pastav, ko lai dara.

Mamma 05.03.2009

Naivam but nav nekas slikts, bet paprasit naudu un piemanit gan ir slikti.