www.sudzibas.lv H&M pornogrāfijas publiskošana visiem pieejamā vietā

H&M - pornogrāfijas publiskošana visiem pieejamā vietā

Labdien,
vēlos vērst Jūsu uzmanību uz H&M reklāmām Rīgas reklāmstendos, kas mūsu valsts vērtību sistēmu degradē vēl tālāk. Reklāmu raksturs ir atklāti seksuāls/pornogrāfisks. Vai tas ir likumīgi? Raugoties uz sekojošo - nē. (avots: http://www.likumi.lv/doc.php?id=38183)

Ministru kabineta noteikumi nr. 348

(prot. nr. 62, 6.§) Rīgā 1995. gada 22. novembrī

Noteikumi par erotiska un pornogrāfiska rakstura materiālu ievešanu, izgatavošanu, izplatīšanu, publisku demonstrēšanu vai reklamēšanu

V. Reklamēšana

14. Erotiska un pornogrāfiska rakstura materiālus var reklamēt tikai tajās vietās vai veidos, kuros minēto materiālu reklāma nav pieejama nepilngadīgām personām.

15. Par erotiska un pornogrāfiska rakstura reklāmu netiek uzskatīta vizuāla juridiskās personas informācija, kas informē par tās veikto uzņēmējdarbību, ja minētās ziņas ir ietvertas informācijas nesējos vai izvietotas tieši pie attiecīgās juridiskās personas uzņēmējdarbības veikšanas vietas un nesatur erotiska un pornogrāfiska rakstura materiālus.

donna b 06.12.2012

Kāmēr Tu neesi šeit pieminējusi, nebija šo reklāmu pamanījusi. Bet viņi taču veļu reklamē! Kā citādi Tu iedomājies apakšveļas reklāmu? starp citu, pašļaik arī Laume reklamējās, arī domā ka viņi mūsu valsti degradē???

A Anete 06.12.2012

Veļa lai paliek veikalos un guļamistabās.
Labāk dzīvosim pēc augstākminētajiem MK noteikumiem.

J Joey 06.12.2012

Varētu padomāt, ka H&M ir vienīgais veikals, kuram ir šādas reklāmas. Vides stendos nav nekā pornogrāfiska, tikpat labi var teikt, ka skriet īsos šortos un krekliņā arī ir pārāk erotiski...

M memmesmeitiņa 07.12.2012

Mhm...tur ir TĀDA pornogrāfija. Es ceru, ka TV jau esi izmetusi, jo tur vispār...Un, ja tanī plakātā būtu vīrieša torss, nu, piemēram Bekhema apakšveļas reklāma (arī no H&M) nebūtu sūdzību? Man domāt, ka šī ir viena no korektākajām veļas reklāmām.

Dannii Disaster 12.12.2012

Nu, ziniet! Ja TAA ir pornograafija, tad ko Juus teiktu par 2012. gada "erotisko izstaadi" Kjiipsalaa, ar kuru Latvija tik ljoti lepojas? Iechekojiet bildes, kas, starp citu, ir visos zinju portaalos (briivi pieejamas visiem, kam interesee) -- jebkuru interneta porno vietni izkonkurees! To taa saucamo izstaadi arii ik gadu TV reklamee.

Neredzu neko kriminaalu H&M reklaamaa, bet pats veikals... kaut kaada suudiiga humpalbode. Nezinu kaadam normaalam cilveekam gribeetos tur ko pirkt. Es par briivu taadus drankjus nevilktu muguraa. Ieveda kaut kaadas bezgaumiigas lupatas, ko pagaishsezonaa aarzemees izbrakjeeja, un tagad Latvieshiem meegina iesmeereet!

M memmesmeitiņa 12.12.2012

Danii Disaster pilnīgi piekrītu pirmajai daļai, bet par otro - veļa tur ir ļoti laba un lēta, jo neuzskatu, ka man būtu jāmaksā desmitiem latu par apakšveļu un jāatzīst, ka arī drēbju kvalitātē, man vismaz, nav nācies vilties, bet par sezonām gribētu teikt, ka, atbraucot uz Franciju, konstatēju, ka visiem tiem, kas stāsta, ka mums ir vecās kolekcijas, nav taisnība - šeit ir tas pats.

Dannii Disaster 12.12.2012

Memmesmeitiņa: Par velju nestriideeshos, jo nekad tur to neesmu pirkusi. Pariizee arii esmu bijusi gadus 7 atpakalj, taapeec saliidzinaat nevaru. Bet droshi varu teikt, ka Londonaa un Berliinee H&M veikalos nav tas pats, kas Riigaa. Kvalitaate (dreebeem)... nu, Centraaltirgus liimenii (tikai maksaa daargaak nekaa Centraaltirguu). Man tas veikals nepatiik -- nabadziiga izveele, un arii cenas, peec manaam domaam, kvalitaatei neatbilst.

A Aubergīne 14.12.2012

Danni Disaster: Man būs jāpiekrīt memmesmeitiņai, jo nesenā pagātnē biju darba darīšanās pa Eiropu - Briselē, Antverpenē, Strasbūrā, Hāgā un Ķelnē (kopš septembra), tiešām speciāli iegāju tajos H&M, lai tīri interesi apmierinātu. Jāatzīst, ka kaut kādas lietas katrā valstī atšķiras (piemēram, modeļiem krāsas, vai tas, ka FR bija mazāk tādu rudenīgu/ziemīgu drēbju), tomēr, lai runātu, ka uz LV sūta kaut kādas vecas koleckcijas - pilnīgi nepiekrītu.

Par apģērbu kvalitāti - jā nav tā labākā, bet, piemēram bērniem un jauniešiem, kuriem tā mode ātri mainās un bērni izaug, dŗēbes ir super, krāsainas, interesantas un, galvenais, par sakarīgām cenām!

Par tēmu, piedodiet, bet tas jau ir mazliet slimi. Tad jau lielāko daļu žurnālu vajadzētu banot, jo uz katra otrā vāka ir kāda dāma peldkostīmā. Nemaz nerunājot par brīvi pieejamajiem FHM, Klubu, Playboy kas ir normāli žurnāli, kur ir tāda viegla pornogrāfija iekšā. Tāpat, kā jau te minēja, arī "mūsu pašu" Laumai ir šādas reklāmas. Tad jau jāsatraucas arī par lellēm Bārbijām, kuras var izģērbt, un skatlogā saģērbt-aizmirstiem manekeniem.

J Joey 14.12.2012

Latvijā tā ir lielākajā daļā veikalu. It īpaši "brendu" veikalos īsta un kvalitatīva produkcija ir tik vien kā 20%, pārējie 80% ir zemas kvalitātes preces ar uzpūstām cenām.

U Undy 15.12.2012

Fui! Tas ir smirdīgs un pretīgs veikals.It īpaši saskāros ar pārdevēju MADARU bērnu nodaļā.Reta riebekle, stulba kā zabaks. Nav ko iet tur un pirkt to, ko āremēs met laukā.