www.sudzibas.lv Krūza Krievu kantoris??

Krūza - Krievu kantoris??

Sveiki. Vēlos Jums pastāstīt par Krūzas veikalu Imantā - par algām, par darbu, par to kāpēc pārdevēji bēg no cilvēkiem? Alga - vecajiem izrijējiem, kuri jau vairāk kā 5 gadus tup uz savas resnās pakaļas, algas nemainās, un tāpat arī vecajiem pārdevējiem alga ir 280ls - daļa uz rokām, daļa uz kartes vai arī viss "aploksnē", kaut kādā kambūzī vai visiem redzot pie kādas nodaļas galda. Jaunajiem pārdevējiem, kas strādā neilgu laiku, tagad ir 270 ls un par vienu brīvdienu vairāk, bet tas jau nekas - ja tev ir savi "znakomije" un tu esi iekārtots te pa blatu, tad tev jau no algas nenoņem. Un ja agrāk veikals strādāja no 08:00 - 20:00, tad no 08:00 - 21:00, tad tagad darbiniekiem mēnesī ir vairākas dienas, kur jāstrādā 12 stundas no vietas kājās stāvot un riņķojot.
Cienījamie pircēji, ja Jūs domājiet, kādēļ pārdevēji bēg no Jums, tad vairums, kas knapi šo tekstu var izburtot savā krievu mēlē, nu iemācieties lūdzmai lasīt, JO - katrai nodaļai ir savs pārdevējs un cilvēks, kurš strādā laminātā, bet Jūs viņam jautājat par savu sadirsto podu, tad sorry, izlasiet kas rakstīts uz papīrīša pie uniformas - kāda ir tā cilvēka specialitāte, jo man jau līdz kaklam, kad atvelkas uz velns zina kurieni ar kaut kādu līdzekli un jautā, vai šis man derēs, ja es par to preci neatbildu. Un ja pārdevējs bēg no jums, tad tas ir vēl tādēļ ka Jūs nevarat pajautāt, vai cilvēks ir vai nav aizņemts, bet tikai prasiet - dajte, ģevuška mņe.... Ak Dievs! Jūs domājiet, ka ir viegli nodaļā uzmanīt 20 cilvēkus, kuri vienalicīgi riņķo un kaut ko grib? Nē!
Tālāk, vadība veikalā pārsvarā ir krievi! (to es paturpināšu) Un gadās, ka jāstrādā 5 dienas pēc kārtas, tad neprasiet ka 5. dienā pārdevējs var 2 sekundēs izložņāt pa kāpnēm un iedot jums visu, ko Jūs tāpat nepirksiet. Un par tiem krieviem - 80% no darbiniekiem un klientiem ir krievi, tā ka ja KĀDS latvietis grib šeit strādāt, tad uz priekšu, ja vien tev nav smadzeņu. Un es domāju, ka mans vectēvs un viņa tēvs kapā otrādi griežas no tā, cik daudz es runāju krieviski un man tas jau ir līdz kaklam! Te nav nekādi PSRS laiki un tās atbildes, kad uzrunā latviski ,bet seko atbilde - Čevo , čevo? - varat iebāzt savā p..... Jā, tieši tā.. Ārzemnieki pat no Krievijas 10 gadu laikā var iemācīties latviski runāt, bet te vecas babas 40 gadus manā dzimtenē nodzīvo un nevar latviešu valodu iemācīties! Kauns un negods! Kāpēc man jājautā Pamoč ja jūs pat vārdu "palīdzēt" nesaprotiet, kas tas ir tāds? Fuj. Es netaisos kļūt tagad par Hitleru, kram riebās ebreji un man tagad riebsies krievi, bet riebjas UN - nevienam latvietim nav jāpiekāpjas krievu priekšā un kur nu vēl šai darbā šādai vadībai. Direktors staigā kā vampīrs un tik skatās, vai kāds nesēž uz kastes (it kā es kāds robots esmu, kas var nostaigāt miljons km 12 stundās pāris kvadrrātmetru platībā uz riņķi). Un jūtu līdzi noliktavu darbiniekiem, kas tur uz trepītēm cilā visādus maisus riskēdami lauzt sev kaklu.
Tāpat jāēd darbā ir slepus, jo paēst daži tiek tikai pēc 8 stundām.
Un ja kāds sūdzas, ka nevar atdot naudu par preci, kas izrādās neder, tad priecājieties, ka jums to vēl apmaina. Visu pārbaudiet veikalā uz vietas, līdz pēdējam sīkumam - ir lietas, par kurām labāk pakonsultēties. nevis [aņemt tādu kaut ko kā līmi un tad brēkt, ka neder tur grīdai vai kam.
Veikala ģērbtuves - tur ir krāns, izlietne, ir dušas, bet aukstais ūdens. Nu, kas vēl - nekad nedrīkst sēdēt darba laikā jebkur, ja vien nodaļā nav speciālais galds. Un potenciālie darbā nācēji, esiet gatavi, ka atsevišķās nodaļās jums būs cauru dienu kastes jāpako un jākrāmē, iekams sāk sāpēt mugura. Un tas viss par 270 ls kambūzī un par 12 darba stundām (dažreiz) dienā.
P.s. - uzticamā aizstāve Zibsne, tad tu gan jau esi kaut kāda krēsla deldētāja pie datora, kas sēž ar savu pliko dirsu smiltīs tikai līdz astoņiem vakarā un nekādu sūdzību. Man vispār nospļauties, kurš te mēģinās teikt pretējo, bet šādu augstprātību ko var saņemt no vadības un visi krievu čevo čevo, kas ne vārda latviski nemāk, atgādina tiešām PSRS laikus, kad visi latvieši bija apspiesti zem tupeles. Vai arī - ja izrunājas krieviski, bet beigās pasaka "Paldes" (bez i) kas nozīmē, ka cilvēks saprata ka tu esi latviski runājošs cilvēks, bet tikai močī krieviski. FUJ!

D Dina2 15.02.2013

Arī kā klientam tur labāk neiet. Tas ir pēdējais būvveikals un tā ka konkurence ir pietiekama, var izvairīties. Autoram ticu 100% un izsaku līdzjutību!

Dannii Disaster 16.02.2013

Veel viens mazgadiigs neonaacists te suudzas, ka "Krievi" vinjam dziivi sabojaajushi. Tad nu brauc uz Vaaciju, ja Tava miiljaa dzimtene Tevi tik ljoti nemiil, ka esi spiests straadaat ar/pie "Krieviem" par 270Ls! Riebjas taadi duraki, kas pashi nekam neder un visaas savas dziives probleemaas vaino kaut kaadus "Krievus".

Londonaa, piemeeram, ir jaarunaa Angliski, bet dazhos darbos ir jaazin arii Polju valodaa, jo tur ir daudz Polju. Un neviens vinjus par "okupantiem" nesaukaa, kaut gan vinji taadi tieshaam ir. Bet Krieviski runaajoshie Latvieshi ir Latvijas neatnjeemama sastaavdalja - taa ir arii vinju dzimtaa valsts. Neviens bizness negrib zaudeet klientus tikai taapeec, ka taadi kaa Tu veelas runaat TIKAI Latviski. Brauc uz saviem laukiem un runaa cik gribi. Noriebushies jau taadi kolhoznieki, kas visu Riigu okupeejushi, un veel suudzas te!

B Bosiks 17.02.2013

No sakuma iemacies Latviesu valodas gramatiku, un tad tik raksti savas sudzibas, ja pie tevis kolhoza ta raksta un runa tad ok.Acim redzot tev tikai nesen ir palicis 18 gadi...Un tu neka nejedz, un strp citu tev ir jaruna potencialo klientu valoda un nevis otradi.Un tavuprat kada darba var stradat tikai un vienigi ar LATVIESU valodu, vai tikai ar krievu valodu...Novelc savas roza brilles, un paskaties ka pasaule ir savadaka, un tev ir japielagojas pasaulei, nevis pasaulei japielagoja tev...Un es rakstu bez garumzimem tapec ka es TA GRIBU...

L laimina2 24.06.2013

oho, kas par tekstu, asilaydying!
piekrītu te rakstitam, ka pats neesi ticis vaļaa no krievu lamuvaardiem, kas noteikti ir aizkadraa.
protams jaizsaka domas, bet saakumaa jasaak ar sevi.
kapēc cilvēkam nekad nav labi? Kruuzaa nemaz nav slikti, visaas darba vietaas ir savi plusini un minusini.vajag saskatiit arii labumus, ne tikai sliktumus.
un ja cilveekam nepatik darbs, ko dara, tad nav verts saakt.tas nekad neveiksies no rokas.

L Lelle Bez Matiem 24.06.2013

Sasmējos lasot puņķaino čīkstēšanu :D Tava galvenā problēma ir tajā, ka tu esi neapmierināts neveiksminieks, kurš labāk anonīmi čīkst internetā par klientiem, krieviem un vadību, tā vietā lai sameklētu labāku un piemērotāku darbu (visticamāk, citur tevi neņem kvalifikācijas un intelekta trūkuma dēļ). Varu saderēt, ka nevienā gadījumā neesi mēģinājis savas pretenzijas izteikt kādam acīs. Un tāpēc tevi čakarē, un čakarēs vēl ilgi.