Reklāmas centrs

polnij otstoi kakaja to blondinka s korotkoi strizkoi vozomnila v seb krutiznu ceni be6enie polnij otstoi jej na panele stojatj a ne sebja reklamirovatj takim sposobom ! Dumaju Na4alstvu dovno pora podumatj o smene eto kukolki! nekudi6naja suka! nexodite v etu firmu eto nestoit tovo!

S Svetlana 10.03.2006

da uzh... menedzheri - ne proffesionaljni, produkcija - malokachestvennaja, ceni - zanebesnie, blondinka s korotkimi volosami, kotoraja zapraljaet delami v firme - redkosno "prijatnaja lichnostj". Vobshem cennostj sotrudnichestva s etoj kontoroj vesjma somniteljna!

S Sany 05.04.2006

Cto eto vi opolcilis na bednuju blondinku? Ne dala???

I ivan 04.11.2006

Ne Et blonda prosto Dura ejbi s detkami vozitsa !Hotja kakie tam detki onato iv reklamme toko pizdoj zarabativaet! Naverno direku dala? a voobshe reklamma takaja sto otvalivaetsa,pechat" vicvitaet ,i t.....d...... ! Davno bi hotel ! nonebudu rabotnikov etih krabov zalko .Pilotki pust" rabotajut !!!!!

E ernests 28.12.2008

bļēg, jobnata taa Forumcinema ir wai.????? :o
kaa var vienc kiinoofilams apmekleejums maxaat Ls 6, 50 ????
es vnk to nesaprotu.
wai tad walstii jau ir tik liela kriize ka kiinoteaatri driiz vairs newarees atljauties.???? :o
wnk tizlums, kaunam wairs naff gala !
weel pietam, man uzdaawinaaja 3kiinokartes, kuras newar apmainiit pret naudu. :P
tas tach ir debiili !
kiinoteaatros reklaamas tik garas, vnk shausmas !
juus tiesaa wareetu mieriigi iesuudzeet.!
pimpji jobanie.

J Juris 16.12.2009

Nevienam neiesaku saistīties ar Reklāmas centru. Mūsu uzņēmums piegādāja Reklāmas centram produkciju. Protamas, kā nākas noslēdzām līgumu, kur bija paredzēta pēcapmaksa mēneša laikā. Apmaksu neesam saņemuši jau pusotru gadu. Tada atiieksme Reklāmas centram ir arī pret pārējiem kreditoriem un sadarbības partneriem.