www.sudzibas.lv Musumiluliem.lv dzīvnieku apģērbu veikals

Musumiluliem.lv - dzīvnieku apģērbu veikals

Neiesaku veikt jebkādus pasūtījumus no interneta veikala -musumiluliem.lv-
SIA "Universial Market" jau mēnesi kopš pasūtīšanas nav piegādājusi pasūtīto suņa jaciņu.
mājas lapā teikts, ka :
"Preču piegāde notiek 10 darba dienu laikā no tā brīža, kad tiek pasūtīts kopējais pasūtījums, tas ir, tuvākajā sestdienā."
Var saprast, ja kavējās piegāde vai kādi citi sarežģījumi...
Cilvēcīgi būtu par to paziņot klientam.
Bet mob.tel. netiek atbildēts, uz e-pastu arī nekādas atbildes nav.
Un nav skaidrības -vai tie ir kārtējie krāprnieki? Vai vienkārši slinki un bezatbildīgi cilveki?
lūdzu sakiet - Kur ir mana jaciņa????

P princese 08.07.2009

Dodies uz pateretaju aizsardzibas centru ar iesniegumu!

M moisha 08.07.2009

kas domā kā bērnam ziemai apavus sagādāt a šitā plušķim jaciņu pērk, pilnīgi atbalstu kas šitos piekāš

Mamma 08.07.2009

Cacu sunits tak nav berns, berns lai skraida basajam kajinjam ka tik sunitim jacinja tiek.

š šeherezade 09.07.2009

Kāda gan starpība, kam prece ir pasūtita--sunim, bērnam vai omītei???Ja cilveks ir samaksājis, tad viņam ir tiesibas savu preci saņemt un par ko sunītis ir sliktāks par cilveku, ka viņu var piekāst???Tagad tieši sākas lielās lietavas un suncim jāstaigā bez jaciņas...Un vai Sintija vainiga, ka šobrīd valstī tāda situācija, ka daudziem būs jādomā, ko bērniem vilkt mugurā un kājās, nevajag tapēc palikt ļauniem un riebīgiem, savas dusmas un negācijas labāk virziet vainīgo virzienā...lai jums visiem jauka dieniņā!!!:))))

Mamma 09.07.2009

Izlaidenjiem taa ari vaig.Sunitim auksti... kaa tad 100 gagu sunim taa jacinja nav vajadziga, taas ir cacu slimaas iedomas. Stiivee visaadus drankus tam sunukam virsuu. Ja suns prastu runaat tad gan pateiktu ko par taam visaam jacinjaam domaa.

P Poeir 14.07.2009

Es esmu pasutijusi tur daudzas preces un nekadas aizkersanas nav bijusas, zinu ka paslaik ipasnieki ir italija, varbut tadel ari ir aizkavejusies prece! Vini bus atpakal 18/07

L Lāsma 07.08.2009

Kaldaram un Dzintaram- jūs vispār paši aizdomājaties ko uzrakstat? Kāda man daļa gar tiem bērniem, kam nav ko kājās vilkt?Viņiem ir vecāki, kam būtu par to jārūpējās. Ko man tagad jānopērk visiem Latvijas trūcīgajiem čībiņas, lai kājas nesalst?Vai tomēr vecāki kārtējās pudeles vietā var aiziet uz second hand un pa 2Ls savam bērnam tupelītes iegādāt.Man bērnība arī grūti bija, naudiņas vecākiem nebija.Bet es panācu sev labu dzīvi un savam sunim dodu visu to labāko.Tā vien šķiet, ka esat no tiem, kas dzīvē neko nav sanieguši..un tikai skataties -kā dzīvo citi...
P.S.Izej ziemā -20 grādos ar pliku pakaļu pastaigā..un pie reizes padomā-vai tomēr apģērbs noder?
P.P.S.Kārtējais skauģu komentārs ar totālu stereotipa iezīmi, ka mazie šķirņu sunīši ir tikai cacām...

K krista 07.08.2009

Man arī ar šo firmu ir bijušas problēmas.Paskatījos draugiem.lv-firmas īpašniece ir 20 gadīga meitene.Skaidrs ka prāta un kur nu vēl biznesa lietas nav smadzenēs.Anti- reklāma ir liels mīnus biznesam!

Mamma 07.08.2009

Ha, veikals ko vada siika Caca. Nu ko ... ir tacu ari glupi naivie kas tur ko pirkt taisas.

N Nisana 12.08.2009

Ko Jus te nematies?Pati esmu daudz ko pasutijusi un NEKAD nav bijusas nekadas problemas! Savus komentarus par cacam iebaziet ********. Varbut vajaga sakontakteties ar ipasnieci un noskaidrot problemas?

S Sanita 18.08.2009

Es ari esmu pasutijusi jau vairakas reizes, vispar nekadu problemu. Vienkarsi nevajag radit problemas, kur vinas nav un nevajag gribet nezin ko. Mana pedeja pasutijuma summa sastadija 120 Ls, un sanemu savu pasutijumu 2 nedelu laika. Kadas problemas? Ja kaut kas nepatik Riga ir daudz veikalu suniem, jo si interneta klientu loks ir pietiekami liels, lai neskaititu kaut kadas antireklamas un klientus. Vinas nevienam neinterese un nav nepieciesamas, ticiet man. Visi mani draugi un pazinas so interneta veikalu ir iemilojusi, nu un kaut kada antireklama no vienas "princeses", kaut vai 10 domaju neietekmes interneta veikala situaciju. Ta ka lai veicas!!! Tie, kas sutis un tiem, kam patiks TIE ARI SUTIS!

E elina 18.08.2009

Ja, pilnigi piekritu Sanitai... Un par 20 gadigo CACU runajot, ka jums pasam smiekli nenak. Ko jus pasas darijat 20 gadu vecuma? Dzerat un pipejat pa malu malam? Atveriet savu uznemumu un izdariet kaut ko noderigu, nevis seit runajat. Domaju, ka ta ir tiraka skaudiba. Lai sim veikalam tiesam veicas! Domaju nakotne savam sunukam ari kaut ko pasutit, jo cenas tiesam ir pienemamas un dzirdeju ka kvalitate ir laba.

Mamma 18.08.2009

Es ar tur podu gribu pasutit, baidos smags bus parak, bet tikai roza krasa gribu. Mans suns tikai uz roza poda var nokartoties.

E Eva 16.10.2009

man ar jau 1, 5 men prece nak :o
tas nav NORMALI...

L Liene 09.12.2009

Vispār ko nozīmē piegāde 14 dienu laikā no kopējā pasūtījuma brīža??? Sanāk, ka gaida pasūtījumu no vairākiem klientiem, lai varētu pasūtīt vispār. Sanāk kā starpnieki - mēs samaksājam un tad par mūsu naudu tiek veikts paūtījums lētāk, jo tiek sūtīts vairumā, respektīvi kamēr netiek savāktas vairākas preces, kopējais pasūtījums arī netiek veikts un tā mēs varam gaidīt bezgalīgi, nu nezinu vai tāda starpniecība ir veiksmīgs bizness...

D Dana 12.01.2010

Esiet uzmanigi, kad perkat sev suniti pie sievietes varda MARA JARMAKOVICA, dzivo JAUNCIEMA, vina pardod slimus kucenus, kur veselibas stavokli slepj no pircejiem, pati saskaros ar so problemu, manam sunim ir displazija 5 men.vecuma, ir 2 vetarstu sledzieni un rengena uznemumi, protams savu vainu vina neatzist un saka ka ta ir mana vaina, bet ka cilveks var taisit biznesu nezinot, ka DISPLAZIJA ir iedzimta slimiba.Esiet uzmanigi, perkot suni ir jabut pirkuma un pardosanas ligumam, ko man ari si saimniece neiedeva, pat par tadu nepateica.Manu suniti sauc TEFFI GRACE OF FORTIS esiet uzmanigi, neperkiet sunus ar so uzvardu.Lai izarstetu savu suniti mums ir vajadziga operacija, kura maksa 250 ls.