www.sudzibas.lv Musumiluliem.lv Nepilda savus pienākumus -iespejams KRĀPNIEKI

Musumiluliem.lv - Nepilda savus pienākumus -iespejams KRĀPNIEKI

Septembra sākumā pasūtīju precīti, kuru veel sodien neesu saneemusi (23.10.2009).. kaut gan viniem jau vajadzeeja no pasūtīšanas dienas divu nedeelu laikaa piegādāt. Raksto uz e-pastu vini atvainojas un sola ka viss nokārtosies. bet kaa nenokaartojas taa nenokartojas :( Apniga gaidīt- pieprasīju naudu atpakal- PROTAMS man taa katru dienu jaludzas, bet vini tāpat to neatskaita atpakal-tikai sola...

Neiesaku jums iesaistīties nekados darījumos ar šo APŠAUBAAMO firmu, kura necenas konfliktus risināt. kas zin- varbūt tas ir krāpnieku jaunais ienesiigais bizness [slēpt]@

H Harmonija 23.10.2009

Tāpēc vajag maksāt tad, kad prece ir piegādāta un esi pārbaudījusi vai viss ir kārtībā.

Mamma 23.10.2009

Trusi diez vai tev ir nauda sakarigam pirkumam, tavs suns noteikti neko labu nav redzejis.

š šeherezade 23.10.2009

Par šo i-veikalu jau bija viena sūdzība, atkal sākuši krāpties...Trusis laikam nekad nav izmantojis i-veikala pakalpjumus un nezina, ka vispirms ir jāsamaksā un tikai tad sūta vai arī nesūta preci...:(((

H Harmonija 23.10.2009

Lapsa-mutiiti, mans suns eed advance un svaigu liellopa galu, liellopa subproduktus un fistas fileju un nevis iemackaatu kaut kaadaa putraa, bet ar gliiti pieriiveetu burkaaninu un mazliet zivju ellas paari.Spalva spiid un laistaas, aktiivs, veseliigs, draudziigs un gudrs, labaaku taksi neatradiisi.Un vispaar, kas tu buutu, lai apsaubiitu to, kaa baroju savu suni?Mees paziistamas buutu vai kaa?

Neesmu gan, jo uz Bauskas rajonu neviens i-neta veikals neko neved, bet lapaas vienmeer ir rakstiits, ka ir izveele maksaat pirms atved vai preci sanemot.

V veselibaunskaistums.lv 23.10.2009

labaakais internetveikals Tavai veseliibai un skaistumam.
maksaa tikai preci sanjemot, un piegaades maksa tikai 1, 50 Ls.
www.veselibaunskaistums.lv

Mamma 24.10.2009

Trusse es dzivoju pie Bauskas ta ka nevajag zinam ka izturies pret savu taxi un ko tu nabagam iebaro!

š šeherezade 24.10.2009

Nezinu konkrēti par musumiluliem.lv, bet visos i-veikalos vispirms par preci ir jānorēķinās, varu konkrēti par ebay.co.uk.apgalvot un vēl par dažiem...:)))Lasu, ka Trusis savu sunci dikti labi baro, man vispār imponē saimnieki, kas labi aprūpē savus mīluļus un vēl šajā trakajā laikā...:))

Mamma 24.10.2009

Mele mele kartupele Trussiks!

š šeherezade 24.10.2009

A kā Tu zini, ka Trusis melo????Muldi laikam muldēšanas pēc...Vispār tagad Latvijā ir parādījusies jauna profesionālā suņu barība Gilpa, mājas lapa www.gilpa.jimdo .com, pati pasūtīju un pieved klāt bez maksas jebkurā Latvijas pilsētā un sunčiem baigi garšo...un ļoti lēta...:)))

Mamma 24.10.2009

To trako Trusssi visa bauska zin dulls trussiks.

š šeherezade 24.10.2009

Ā, tad viņai arī vārds ir Trusis, ja jau tā zinat???Es gan nezinu, kādi segvārdi ir manas pilsētas iedzīvotājiem i-netā:D

Nellijpaduse sauc!

H Harmonija 24.10.2009

Es Bauskaa nedziivoju un peedeejo reizi tur biju pirms vairaak kaa diviem gadiem.Un mans suns tur vispaar nekad nav kaaju speeris .EPIC FAIL!Man Bauskaa nav, ko mekleet, mani pasu varbuut Riigaa kaads zin, bet manu suni ne, jo es vinu pa Riigas centru apkaart staipiit nemeedzu.
Bet nu prieks ka man zin tur kur es nezinu nevienu pasu.Laikam slavena esmu :))
Haters make me famous!
Bet, jaa tur kur es dziivoju visi tiesaam zin mani un manu suni.Zin to, ka par vinu loti ruupeejos un to ka mana nr.1. interese ir sunkopiiba, zin to, ka es ar savu suni esam komanda, vienmer un visur ejam kopaa, plavaa maacaamies trikus un vienkaarsi komandas atkaartojam, reizeem kopaa ejam paskriet un pamediit kurmjus.

H Harmonija 24.10.2009

Ehh...nu ko tur daudz, ja reiz lieliit saaku tad tacu arii jaaparaada!Lai tauta redz, kas ir Mans Suns ;* Es par vinu nekaunos!
[URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s61.radikal.ru/i173/0910/60/cc8c23f6d376.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s51.radikal.ru/i134/0910/90/041b3303e6f0.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s51.radikal.ru/i132/0910/92/a984f8e18c38.jpg[/IMG][/URL]

H Harmonija 24.10.2009

Opaa, seit sie linki nedarbojas, bet jums par laimi/nelaimi atradu, kuri darbojas ;p

H Harmonija 24.10.2009

Aigar tev kaads gluks vai kas ar tevi?mani nesauc nellija :D

Tu esi zoofile?

H Harmonija 24.10.2009

Nee, diemzeel man ir novirzes tikai attieciibaa uz savas sugas viiriesiem.Piedod, kuciit, nekas mums nesanaaks :(

H Hugo Djego 25.10.2009

Re-Trusim nemaz nestāv :D, bet ka viņs lielija savu taxi, tas verētu nozīmēt, ka grib viņu pārdot ;D, laikam nepietiek naudas uzturēšanai ;P

H Harmonija 25.10.2009

Smiekli naak.Man nemaz nav, kam staavet :p
Jaa, tas, ka es pasaku, ka man ir gudrs un fors PIEAUDZIS suns noteikti noziimee, ka gribu vinu kaadfam atdot.Nevajag mani ar sevi saliidzinaat, es gimenes loceklus paardot nemeedzu.