www.sudzibas.lv Musumiluliem.lv Nepilda savus pienākumus -iespejams KRĀPNIEKI

Musumiluliem.lv - Nepilda savus pienākumus -iespejams KRĀPNIEKI

Septembra sākumā pasūtīju precīti, kuru veel sodien neesu saneemusi (23.10.2009).. kaut gan viniem jau vajadzeeja no pasūtīšanas dienas divu nedeelu laikaa piegādāt. Raksto uz e-pastu vini atvainojas un sola ka viss nokārtosies. bet kaa nenokaartojas taa nenokartojas :( Apniga gaidīt- pieprasīju naudu atpakal- PROTAMS man taa katru dienu jaludzas, bet vini tāpat to neatskaita atpakal-tikai sola...

Neiesaku jums iesaistīties nekados darījumos ar šo APŠAUBAAMO firmu, kura necenas konfliktus risināt. kas zin- varbūt tas ir krāpnieku jaunais ienesiigais bizness [slēpt]@

š šeherezade 25.10.2009

Vilka komentārs galīgi neloģisks...ko tas Trusis jums apēdis, ka tagad te viņu graužat??Laikam jau skauž, ka Truša taksis tik gardas ēdmaņas dabūn, kamēr citi aiz skaudības sieķi tecina...:))

Mamma 25.10.2009

Toties draugus gan tu parfdod parfdod parfdod

H Harmonija 25.10.2009

Cilveeku tirznieciiba ir ailziegta ar likumu, bet ja veelies varu kluut par tavu personiigo sutineru un paardot tevi :DDD ;)

A albis 25.10.2009

ko tad tu blaktis pasūtiji ja jau ilgi gaidi, es zinu ka uz blaktīm tur ir liels pieprasījums tāpēc veidojas rindas, būtu pasūtijusi blusas tās pašas atlēktu, bet blaktis iet pa tumsu un maldās, jo dienā tās guļ.

K Kristīne 18.04.2010

Īstenībā normālos i veikalos vispirms piegadā preci un tad apmaksā vai arī apmaksa piegādāšanas brīdī