AtrisinātaGunārs Ķīsis - Krāpšana

Uzmanieties! Gunārs Ķīsis izkrāpj naudu. Apkrāpis savus tuviniekus, draugus un draugu draugus, ar kuriem izdevies nodibināt kaut kādu kontaktu startup pasākumos utml. Gunārs cenšas iegūt uzticību, radot, it kā startup eksperta seju sociālos tīklos. Stāsta un sola kalnus par dažādiem neesošiem projektiem, kuriem nepieciešama nauda, lai tos tūliņ palaistu un atdotu ar dāsniem procentiem.
Kad to viņš ir panācis, sākās lielā jautrība, jo pēkšņi viņam mēnešiem no vietas ir dažādi projekti, tikšanās un braucieni, no kuriem viņš tūliņ atgriezīsies un atzvanīs. Izrāda pilnīgu necieņu, ņirgāšanos, ignorē, izvairās un tajā pašā laikā ceļo apkārt, braukā uz dārgiem meditācijas un citiem pasākumiem
Mēnesis rit pēc meneša, bet naudu neatdod. Nenāk uz kontaktu un turpina izvairīties.
Ceru, ka šis kādam palīdzēs izvairīties no kļūšanas par krāpniecības upuri.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ritvars kocins 12.04.2018

Tiek risināta.

Komentāri (4)

S stopdoingwrong 14.11.2019

Varu apstiprināt, ka viss sūdzībā minētais ir patiesība, un neiesaku nevienam iesaistīties jebkādos darījumos ar šo personu. Viņam nekas nepieder, aktīvu biznesu arī nav, kā arī visi piedāvātie koučinga u.c. pakalpojumi ir slimi suņa murgi. Taču pats trakākais ir, ka šim cilvēkam paralēli naudas izkrāpašanai aizdevumu veidā ir vēl cita "biznesa līnija" - Gunārs apkrāpj sievietes, izmanto vientuļās māmiņas un sievietes, kurām ir kāds bizness. Sievietes, lūdzu esiet vērīgas un piesardzīgas un neticiet nevienam vārdam, ko Gunārs jums stāsta, tas viss beigsies ļoti bēdīgi.

S stopdoingwrong 14.11.2019

https://gunarskisis1.wixsite.com/gunarskisis

S stopdoingwrong 29.07.2021

Gunārs turpina citā sfērā - izliekas par pirtnieku un dziednieku, tikai zem vārda "Gunārs OM", jo pārāk daudzus apzadzis, lai kāds īstajam vārdam ticētu.

G gunars_krapjas 21.03.2023

Apkrāpis kārtējo cilvēku grupu, Gunārs ir likvidējis vietni baltpirts.com un turpina darboties vietnē pirts.org, norādot to kā "starptautisku labdarības organizāciju", kurai tiek vākti arī "ziedojumi". Lūdzu, uzmanieties! Tā nav reģistrēta labdarības organizācija, tai nav sabiedriskā labuma statusa: https://www.pirts.org/

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes