AtrisinātaGunārs Ķīsis - Krāpšana

Uzmanieties! Gunārs Ķīsis izkrāpj naudu. Apkrāpis savus tuviniekus, draugus un draugu draugus, ar kuriem izdevies nodibināt kaut kādu kontaktu startup pasākumos utml. Gunārs cenšas iegūt uzticību, radot, it kā startup eksperta seju sociālos tīklos. Stāsta un sola kalnus par dažādiem neesošiem projektiem, kuriem nepieciešama nauda, lai tos tūliņ palaistu un atdotu ar dāsniem procentiem.
Kad to viņš ir panācis, sākās lielā jautrība, jo pēkšņi viņam mēnešiem no vietas ir dažādi projekti, tikšanās un braucieni, no kuriem viņš tūliņ atgriezīsies un atzvanīs. Izrāda pilnīgu necieņu, ņirgāšanos, ignorē, izvairās un tajā pašā laikā ceļo apkārt, braukā uz dārgiem meditācijas un citiem pasākumiem
Mēnesis rit pēc meneša, bet naudu neatdod. Nenāk uz kontaktu un turpina izvairīties.
Ceru, ka šis kādam palīdzēs izvairīties no kļūšanas par krāpniecības upuri.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ritvars kocins 12.04.2018

Tiek risināta.