www.sudzibas.lv Gunārs Ķīsis Melo, nemaksā darbiniekiem un sadarbības partneriem

Gunārs Ķīsis - Melo, nemaksā darbiniekiem un sadarbības partneriem

Vēlos brīdināt par cilvēku vārdā Gunārs Ķīsis, kas ir S/B PRO Startup Studijas īpašnieks un dibinātājs. Strādāju pie Gunāra un saskāros ar ārkārtīgi nepatīkamu situāciju. Man regulāri tika kavēta algas izmaksa un, kad neskaitāmas reizes atgādināju par algu, tika izmaksātas mazākas summas, nekā iepriekš bijām vienojušies. Kā rezultātā pārtraucu pie viņa strādāt, taču visu naudu par nostrādāto joprojām neesmu saņēmusi! Man ir informācija par vairākiem citiem cilvēkiem, kuriem Gunārs ir parādā ne mazas summas - dažiem tie ir vairāki simti, citiem vairāki tūkstoši! Vairākiem pakalpojumu sniedzējiem joprojām nav izmaksātas naudas par pasākumu, kurš tika organizēts 2018. gada SEPTEMBRĪ! Salīdzinoši bieži saskāros ar situācijām, kad Gunārs nav izmaksājis naudu sadarbības partneriem, piemēram, dizaineriem, par telpām, projekta dalībniekiem u.c. Uz neskaitāmiem e-pastiem, zvaniem vai īsziņām, viņš vai nu neatbild, vai nu dod tukšus solījumus, ka visu sakārtos, neminot konkrētus datumus vai iemeslus. Tāpat šis cilvēks nesteidzas ar darba līgumu un sadarbības līgumu sagatavošanu un parakstīšanu. Šis cilvēks iegūst citu uzticību un tad izkrāpj naudu, prasmīgi ar viņiem manipulējot! Lūdzu, esiet uzmanīgi pirms sadarbojaties vai iesaistāties jebkādos finansiālos darījumos ar šo cilvēku!

Du

Vairāk sūdzības par Gunārs Ķīsis

~l ~Lelde~ 24.02.2019

Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar Jaunā gada atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā PowerBall izlozē Džekpots sasniedzis 322 miljonu dolāru? Es tagad aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit biļešu no citām izlozēm, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs, tajā skaitā MegaMillions ar 245 dolāru Džekpotu. Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu un nosvini sākumu Jaunai dzīvei! https://goo.gl/X17csF Iesaku pievērst uzmanību arī loti brokera Īpašajam Piedāvājumam un Sindikātu taktikai.

Gu Gunars_zog 21.03.2019

Tas, kas rakstīts par Gunāru, ir patiesība. Nekādā gadījumā neiesaku ar viņu jebkādā veidā sadarboties.

Ba Baibita 13.10.2019

Izdomā visādas shēmas, lai izliktos par labu cilvēku!
Izmantoja uzņēmuma telpas savām Thai apmācībām, itkā... nozuda ar galiem, rēķinu neapmaksājis. Uz ziņām un zvaniem, protams neatbild.

St stopdoingwrong 14.11.2019