www.sudzibas.lv "Fa" dušas želeja kailums vai pornogrāfija

"Fa" dušas želeja - kailums vai pornogrāfija

Jau kādu laiku pa tv rāda "fa" dušasželejas reklāmu, kur sižetā sieviete ir ar kailām krūtīm!
Vai tad tiešām nav nekādi ierobežojumi, ko var rādīt un ko ne, tās reklāmas taču skatās arī mazi bērni! Jābūt kkādām robežām!!

S Santa 10.11.2009

nu un?

S Santa 10.11.2009

Nu un? :D

P popoo 11.11.2009

labāk sieviete ar kailām krūtīm nekā vīrietis ar stīvu zelta zulti

S Shadowbird 11.11.2009

Bērnu multenēs varoņi viens otru graiza un slepkavo, taisa sev lelles no dzīviem putniem, noķēpājot tos ar puņķiem, kas izvilkti guļošam invalīdam no deguna un netīrumiem no nabas, bet tu uztraucies par pārīti krūšgalu.

S santana 11.11.2009

nē nu tā jau ir šajā valstī visiem viss pofig, viss pieņemams un pašsaprotams!!
nez ko teiksiet tad ja vīrieti reklamās saks rādīt ar pliku krānu...tad gan uzreiz visi sūdzēsies un šausmināsies kā tā var ... ārprāc, utt!! bet, ka sievieti rāda tad gan viss ok, visi pieraduši jau pie tā, ka krūtis jau vairs nav sieviešu intīmā vieta!!
Un kapēc uz vīriešu žurnāla vāka ir puskaila sieviete un uz sieviešu žurnāla arī sieviete bikini...mm kā to izskaidrosiet..
kas sievietēm ir kkādas noslieces!!?
kapēc uz sieviešu zurnāla vāka nav vīrietis un uz vīriešu žurnāla arī vīrietis!? un nesāksim te runāt par daiļo dzimumu..muskuļots un sportiska auguma vīrietis arī ir smuks!
vienk, vis tik tāli ir aizgājis ka sievieti jau uzskata par pērkamu mantu..un dēļ šitām visām reklāmām arī lielāko daļu sievietes, vīrieši uzskata par pērkamām!!

S Shadowbird 11.11.2009

"Tik tālu aizgājis"? Sievietes tūkstošiem gadu ir bijušas pērkama, maināma, atņemama un beztiesīga manta, trofija. Palasi taču vēsturi! Tikai pēdējā gadsimtā tas ir sācis mainīties, un kaut visas ielas ar pliku pupu bildēm nolīmētu, tas tāpat nemainītu faktu, ka sieviešu tiesības un attieksme pret viņām ir labākā stāvoklī, nekā jebkad ir bijušas un turpina uzlaboties ar katru dienu.

Un vīriešus ar plikiem pupiem visās malās arī rāda jau gadu tūkstošiem — tagad vienkārši sāk iestāties vienlīdzība. :)

S santana 11.11.2009

Shadowbird-man interesē Tu esi vīrietis vai sieviete!!?
zini, tomēr ir starpība vīrietis ar plikiem pupiem vai sieviete!!
Nez ta kapēc sievietēm ir izdomāta peldkostīmam augšiņa, bet vīriešiem nē???
:))

A apmierinaataa 11.11.2009

Jā, un multene Dienvidparks vispār ir šaušalīga ar visiem tiem p... un sūkātajiem...

A Animalpopoo 11.11.2009

Man ir atbilde Santanai vai Santanam, atkarībā vai viņam ķermeņa augšējā vai apakšdaļā orgāni karājas.
Ar šo apliecinu, ka jā, arī vīriešiem ir pupi. Ņemsim manu vectēvu piemēram. Kad viņš pie mums atbrauca un palika pa nakti, tad novelkot kreklu pupi atklājās dūšīgāki par sieviešu pupiem. Tā kā ēnas putnam (shadowbird) laikam arī ir vecaistēvs ar pupiem.

Un sievietes rāda ar atkailinātu augš'pusi, tapēc ka viņas ir skaistas. Ne velti- Daiļais dzimums. Tiešām Tu gribētu pretī nolikt mataina onkuļa mazo draudziņu ar kreiso olu nokarenāku par labo un resnu vēderu?

S santana 11.11.2009

Jā, tā pirmā daļa ko rakstiji ir uzjautrinoša!!!:)

..Bet neviens nerāda atkailinātu omīti ar nokarājušiem pupiem un vēderu līdz zemei, bet gan jaunas sievietes..tapat ir ar vīriešiem..arī vīrieši ir skaisti (jauni, kopti, un muskuļoti!)
Tākā, Pričom tu piemini mataina onkuļa mazo draudziņu ar kreiso olu nokarenāku par labo un resnu vēderu?

A apmierinaataa 11.11.2009

Nu šitie pēdejie divi komenti ir tiešām viena autora rakstīti, točna!!!

U uyuhg 11.11.2009

no vienas puses skaista sieviete kas visiem patiik, no otras ja visur raadiis pupus tad ar laiku apniks un nebuus interesanti skatiities, un no tresaas internetaa nav jaabuut baigajam hakerim lai atrastu porno.

S santana 11.11.2009

es neko nesaku, priekš tādām lietām ir domāti atsevišķi portāli-piem porno saiti..nu tad tur lai arī rāda tos plikos pupus cik uziet, bet nejau reklāmās ko rāda pa Tv!! riebjas jau skatīties, es tomēr kā sieviete vīriešiem dodu priekšroku..!
Bet nu, lai jau paliek, tas jau tikai mans viedoklis!!:)

Y y 12.11.2009

Santana-tu neesi privaadetektiiws(e) komentaaru saliidzinaasanaa, naw pohuj wiens un tas pats cil rakstija vai dazaadi, noskuj uzacis labaak...

L ll 13.11.2009

Jā, kailas krūtis tiešām ir briesmīgākais, ko bērns var ieraudzīt!!! :D

B Brendone 13.11.2009

Ārpāts, nepatīk neskaties, izvēles brīvība, Tevi neviens nespiež skatīties.
Un Tev arī nav nekādu tiesību noteikt to, ko citi cilvēki drīkst redzēt un ko nē.

V Valentīna 13.11.2009

Nesen Juris Žagars jaunajā mākslas filmā pa TV 1 tika rādīts ar pliku peni. Nu un kas labāk smuks pēnis, nekā nesmuki pupi.

E Eseseseseseseses 15.11.2009

aaaaaaak dievs, Shadowbird!!! vai tiesaam taadas multenes eksisteee???

H Hugo Djego 15.11.2009

VW Santana vispār ir autopmašīna...
Un kas pupiem vainas?Kad biju maziņš bēbītis, tad ar skatišanos vien nepietika, mamma lika sūkt no tiem pienu. Nu un kas notika slikts? Labi, citus šausmu stāstus nestāstīšu.

T tramtataa 15.11.2009

ak dies..bērni pupus nav redzejuši :D