www.sudzibas.lv LMT Cenas un tarifi

LMT - Cenas un tarifi

Aizbraucu brīvdienās ciemos pie omes. Ome, protams, izstāsta spilgtākos vasaras atgadījumus, tā arī pasūdzējās par vienu no LMT rēķiniem. Lūdzu, lai rāda šurp. Lietoju Tele2, tāpēc gribēju salīdzināt tarifus. Tātad, omei ir tarifa plāns "Piezvani man", abonēšana maksā 4, 90, tajā ietilpst 30 bezmaksas sarunas minūtes. Kad minūtes ir iztērētas, tiek piemērots "paaugstinātais tarifs". Omes rēķini svārstās tā ap 6-7 LVL, taču viens no rēķiniem pēkšņi sastādīja 29 LVL. Norunātas 130 minūtes, ome šokā, ka neko vairāk nav runājusi. Nolēmu piezvanīt uz LMT un painteresēties, kas noticis. Uz manu zvanu atbildēja LMT operatore Viktorija, kura diez ko laipna un kopmpetenta neizklausījās nudien. Paskaidroja, ka pēc 30 min jāmaksā apmēram 18 sant. Ar tik nepatīkamu būtni nevēlējos runāt tālāk. Nākamajā dienā apdomāju noskaidroto. Sanāk, ja sareizina 100 minūtes ar 18, rēķins ir 18 LVL + 4, 90 + 22, 90, taču ne 29! Zvanīju vēlreiz, lai noskaidrotu, kāpēc tā + pakonsultētos par kādu izdevīgāku tarifu. Atbildēja puisis, kura vārdu vairs neatceros. Cerēju, ka varbūt viņš, atšķirībā no Viktorijas, spēs paskaidrot, kāpēc tik liels rēķins, uz ko viņš man atbildēja: "Nūūūūūūūū...pakalpojums BIJA izmantots!", uz ko es šokēta atbildēju, ka nevienu brīdi neesmu to apšaubījusi, mans jautājums bija, kāpēc tik liels tarifs. Sāku klāstīt savas sarēķinātās summas, uz ko man pusieties atbildēja: "Jūs varat izmanot pakalpojumu "sarunu izdruka" kādā no klientu apkalpošanas centriem!" Žēl tikai, ka tuvākais klientu apkalpošanas centrs ir 30 km no omes dzīvesvietas. Turklāt, pēc sarunas nu jau ar diviem nekompetentiem LMT darbiniekiem, tādu gaisa gabalu pie trešā arī negribās pērties. Puisis 8 minūšu sarunas laikā 4 reizes man lika uzgaidīt, kas arī par profesionalitāti neliecina. Sāku interesēties par kādu izdevīgāku tarifu, taču, redz, tur jāmaksā abonēšana par telefonu, kuram termiņš vēl ir 17 mēneši. Padomāju, ka ome nekādas abonēšanas maksāt negribēs, tāpēc nepārslēdzu. Taču secinājums viens: nabaga pensionārei tiks krāpta nauda, kamēr Tele2 neuzlabos zonu vai BITE neizdomās pakalpojumu padarīt pieejamāku atlikušajiem 3% iedzīvotāju, jo BITES zonas tur nav vispār.
Vēl mani sadusmoja fakts, ka LMT viss tiek uzrādīts bez PVN. Patiešām biju pieradusi, ka Tele2 nekad nav izmaksājis dārgāk par to, kas norādīts reklāmās un mājaslapā.
P.S. Tele2 norunāju 3-5 stundas un vairāk par 8 LVL neesmu rēķinos maksājusi. Pieļauju, ka BITE arī daudz maz izdevīga.
Jā, vēl varu pastāstīt to, ka kamēr man puisis lika gaidīt, es aiz garlaicības nolēmu ierakstīt sarunu, kuru draugu lokā jau esam paklausījušies un pasmējušies. Ja kādam no LMT ir vēlme dzirdēt, padodiet ziņu, labprāt padalīšos :)

K

H HeinoHugoHarčis 30.08.2009

Atsūti uz [slēpt]@inbox.lv, ja iespējams. Paldies

K kriss 30.08.2009

hehe man arii varu atsuutiit :D [slēpt]@hotmail.com

E es 30.08.2009

tikai nelienat bite tīklā - tie ir tādi krāpnieki, ka ome maksās līdz dzīves beigām, tas nekas ka bezmaksa - toties par citu maksāsi!! lauz līguu - 30Ls un uz tele2 vienoto, man ir - 1, 5 st 9sant, tas ir savienojums tīklā tele2 uz pārējiem 9 sant min, ja daudz runā - ideāli

M Maira 31.08.2009

Nu, nu, parādi man, kur LMT rēķinā nav PVN? :D
Visas sākotnējās izmaksas ir bez pvn un pēc tam vnk pieskaiti klāt to 21% un kopējā summa sanāk pareiza - VIENMĒR!!!
Un jā, Bite tiešām labāk neņemiet, no paziņām ir dzirdēti tādi brīnumi!!!

A Aleksandrs 31.08.2009

Pilnigi piekritu autorei.Mani ar viru novembri LMT kartigi apcakareja, piestadija tadu rekinu, kur pakalpojumi netika izmantoti.Vini problema neiedzilinas un neko negrib ne dzirdet ne labot, maksa ragaa.Summa nebij tiesasanaas verta, njemu un atsledzos no Lmt.Tad ar BITE, nu ievilinaja ari ar letiem tarifiem, zonas protams, nekadas.Sakuma rekini bij normali, ka neka 3 pieslegumi, ap 15 Ls.Pec 2 menesi saakaas, rekins 30, nakoso jau 42 Ls.Izmantoti bite pakalpojumi kaut kadi pa naktim.Vienkarsi iznemu kartites ara un gaidisu lidz liguma beigam, lai atsutos uz visiem laikiem.Pargaju uz okarti un miers, noperku uz 5 Ls un menesim pietiek, pat nakamajam paliek, un nekadu pvn un mistisko pakalpojumu siem vairs nemaksasu.

N na 31.08.2009

tak ir tarifs vienādais 7. ļoti izdevīgs uz visiem tīkliem 3, 5 saņi minūtē. 200min. vienkārši vajag ņemt to izdevīgāko tarifu. man nav nekādu problēmu. takā pievērsiet tam uzmanību. esiet uzmanīgi.

B Baņkieris 31.08.2009

Pirmkārt LMT visas cenas gan rēķinos, gan reklāmās ir uzrādītas ar PVN. Pirms lietot pakalpojumu vajag izlasīt lietošanas noteikumus un tarifus!
To, ka kāds no LMT darbiniekiem būtu nelaipni atbildējis, tā nu gan nav taisnība! Man LMT pieslēgums ir jau 7 gadus un nekad nav bijušas sūdzības par šo kompāniju! Vot Tele2 gan ir ne tikai rupji, bet arī ļoti neuzmanīgi un nekompotenti darbinieki. It sevišķi Merķeļa ielā esošajā servisa centrā, ko pat par servisa centru nevarētu nosaukt! Zona Tele2 arī ir zem katras kritikas!
Es tagad lietoju "Vienādais 12" un ziniet, nekad vairāk par 12 Ls neesmu samaksājis!

U Uģis riktigais 04.09.2009

Es šoreiz no komnetiem atturēšos.Man tikai bijis ta, ka telefons kabatā saspiedies un pats kaut kur piezvanijis.Otra gala paceļ trubu un neliek nost, klausās, kas tur staigā, kas tur notiek? :D

C cilveks 22.09.2009

Var ieteikt Tavai omei nemt okarti, ja grib labu zonu! Var ari gadities, ka netisham uzspiezhas kada poga... Vienai pazistamai sievietei, kura ari ir gados vecaka, ir zz un vina regulari saspaidija pogas un sutija citiem tukshas iszinas. Pielauju, ka pat reizem kadam netisham pazvanija. Viss tas tuprinajas, lidz vinai nomainija smsm centra numuru. lai tas sms neiet nekur. Tiem vecakiem cilvekiem taa ir...
Veel ir dzirdets, ka LMT tarifu plani Vienadais ir tie izdevigakie, bet citi salidzinoshi ir dargaki.
Gribetos atbildet uz to repliku par to, ka LMT vajaga, lai viniem tik maksaa... Man reiz bija LMT pieslegums, pasha vainas del gadijas kibele, bet LMT darbinieki bija loti pretimnakoshi man! Taa kaa, visas kompanijas strada visadi darbinieki: gan laipnaki. Par lompitences trukum, cik man ir bijusi saskare ar LMT operatoriem, es teikt neko nevaru! Tas, ka darbinieks pasaka, lai uzgaida, neliecina par kompitences trukumu.
Un, pareizi Tev operators atbildeja par to, ka var dabut sarunu izdruku! Nav vina vaina, ka no jums tuvakais LMT centrs ir talu. Man ari ir bijis, ka es apavinoju kadu, bet pec tam izradas, ka pats esmu vainigs. Taa kaa, tiesham sakumaa deretu panemt sarunu izdruku un paskatities, kas un kaa, un tikai pec tam oponet pie operatora

K Kleo 22.09.2009

Pilsētnieks gan ir entuziasts, gluži vai cīnās par LMT labo vārdu! Bet ticamāka ir autores versija, jo neviens teleoperatorus nekontrolē, kā vien viņi paši. Tāpēc aprēķināt var visādus brīnumus...
Man ir vienādais7, ko Na pieminēja - 3, 5 sant minūtē un 200 minūtes par šo cenu. Principā, rupji rēķinot - 200 x 3, 5 sant (ja spējam laikus apstāties). Tikai skatos es savu septembra rēķinu .. un, paskat tik, 34 minūtes lmt tīklā un 110 minūtes citos tīklos, kas ir 144 minūtes laika, bet naudā (ups!) vairāk kā 7, 5 lati + PVN! Ak jā, un vēl īsziņas par 2 latiem + PVN. Tad, atvainojiet, kuri ir tie izredzētie, kuriem vienādais7 ir tikai 7 lati un ne kapeikas vairāk? Un, kāpēc neņemt lieku, ja ir no kā paņemt?!

C cilveks 30.09.2009

Kleo, ej uz LMT un jautaa, kas pa lietu! Tas nav tik LMT, ka rekinaa ir kludas. Citiem operatoriem ari tas taa medz but. Man vienam pazistamam ir tads cits operators un vinam ar rekiniem ir bijushas ne mazums problemas. Un, ne vienu vien menesi tas taa bijis, pec vina stastitaa!

S sh 25.02.2010

Es savai Omitei nopirku Amigo, viņa dzīvo tālu laukos un reāli vecā akmeņu mājā, kur citiem operatoriem zonas nemaz nav.Visi apmierināti, papildinu kredītu reizi mēnesī pa 3.99 un Oma zvana vismaz piecas reizes pa dienu un klačojās pa pusstundai.

M MārtiņšWilliams 01.04.2011

Sveiki,

Es Mārtiņš Williams, es dod aizdevumus tiem uzņēmumiem un privātpersonām cilvēkiem
ar zemām procentu likmēm 2% mēs arī. piedāvāt aizdevumus, visu veidu. Ja jūs vēlaties aizdevumu
un jums ir slikta kredītu, aizpildiet kredīta pieteikuma veidlapu un saņemt atpakaļ
mums, lai jūs kredīta pārvedums today.contact mums šodien: [slēpt]@aol.com

Apjomu, kas nepieciešams ...
Aizdevuma termiņš / PERIODS ...
Pilnu nosaukumu :...
Adrese :...
SEX :...
AGE :...
VALSTS :...
Tālruņa numurs :...

Es cer, lai uzsāktu uzņēmējdarbību ar Jums.
Lai Dievs jūs svētī!

Mārtiņš Williams