MFD - Šausmas!!!!!!!!

Это просто вымогание денег и запугивание клиентов страшными диагнозами! Неприятное и недружелюбное отношение! Пахнет высокомерием! Не ходите туда! Там не специалисты а люди которым их работа не по душе!

Atbilde no MFD administrācija 21.04.2012

Cienījamā Mazmeita,
MFD administrācija dziļi nožēlo notiekošo. Pēc Jūsu aprakstītas situācijas noprotam, ka iet runa par notikumu MFD Veselības centrā „Dziedniecība”, Ķengaragā, Rušonu ielā 15. Jūsu aprakstīta reģistratores darbība ir absolūti nepieņemama un bargi sodāma. Informējam, ka mūsu filiālēs pieraksts un sniegto pakalpojumu reģistrācija notiek tikai ar programmas palīdzību, kura arī saglāba visas reģistratora darbības; ka arī reģistratūras un kases ir aprīkotas ar videonovērošanas sistēmām, kuras fiksē visas darbības ar naudu (t.sk. naudas saņemšanu no klientiem). Lai izvērtētu reģistratora rīcību un savākt pieradījumus, mums ir nepieciešama no Jums papildus informācija: Jūsu omas vārds, uzvārds un personas kods, ka arī, ja ir iespējams, reģistratūru vizītes laiks un datums (kaut aptuveni, un, atkal, ja ir iespējams – abiem Jūsu aprakstītiem reģistratūras apmeklējumiem). Lūdzam šo informāciju nosūtīt uz mūsu adresi [slēpt]@mfd.lv. Pateicamies jau iepriekš, jo Jūsu palīdzība ļaus novērst līdzīgus pārkāpumus turpmāk, bargi sodīt vainīgo, ka arī ļaus mums Jūsu omai atmaksāt visus nelikumīgi iekasētus maksājumus. Ar cieņu, MFD administrācija. www.mfd.lv Tālr. 67255823

G Giorgio Armjani 26.01.2012

Вы конкретным врачем или сотрудниками приемной недовольны?

A Agnesse 01.02.2012

Bred, hozhu tuda posle peresilenija v Zep i ochenj dovolna.

M mazmeita 13.04.2012

Labdien! Nav nekāds brīnums, ka par šo poliklīniku sūdzas... Apmēram mēnesi atpakaļ man omīte bija aizgājusi pierakstīties uz pārbaudi, uz kuru bija saņēmusi norīkojumu.Un ko domājat???!!!??? Uzkāpa 3.stāvā, lai nu šo pieraksta uz budžeta vietu, bet administratore, kā vēlāk vecmāmuļa uzzināja -Anastasija, par to, lai pierakstīties lika samaksāt 2Ls un ļoti rupji runāja, ome samaksāja, kā jau vecs cilvēks gribēja budžeta vietu.Bet tur vēl prieki nebeidzās... Pēc pāris dienam nolema pārbaudīt vai patiešām pieraksts ir maksas pakalpojums, aizgāja uz MFD, kas ir blakus, kur meitene viņai visu izskaidroja, smaidīgi un jauki...par ko ir jāmaksā un par ko nav, kā arī to, ka krāpniece ir pierakstījusi omīti uz maksas vietu.Paldies tai meitenei, kas visu izskaidroja un pārrakstīja uz Sadovņikova ielu pa 3Ls, kur tika iziets izmeklejums.Lai veicas!!!

O OLY 14.02.2013

SODĀMA????? TAD KĀPĒC TĀ RUPEKLE ANASTASIJA JOPROJĀM STRĀDĀ???? PRETĪGI ATTIECAS PRET PACIENTIEM, RUPJI ATBILD!

K klient28 06.06.2013

в этом мфд нет ни одного нормального настоящего медработника
в регистратуре на узи обманывают на деньги, больше узи там не делаю, приходится в другие места ездить
рвачи хамы и непрофессионалы, семейный не дает направления, не лечит, не дает нормальную консультацию, после неё всегда уходишь в удрученном состоянии( ИСАКОВИЧ)
другие рвачи кторые были посещены не показали себя компетентными вежливыми и уделяющими должное внимание пациенту и своей работе.

и не верится что можно пойти к главврачу и все разрешится тогда бы горе медики так не хамили ибо знали что нажалуются

у меня сложилось впечатление что это распоряжение руководства мфд - драть с людей за все деньги даже если есть направление

иначе зачем дают подписываться на печати что согласен на платную а за 3, 0лс не хочешь. Ага деньги девать некуда и напрвление за 3, 0лс. до этого же пришлось достать с боем направление на узи чтоб за 3лс, так все равно обманули взяли 20лс. т.е и семейной зря заплатил и за узи переплатил
и еще к их другому рвачу пошел и там нахамили и выперли через 10 минут ни тебе рекомендаций как дальше жить как питаться чем еще себе помочь чтоб облегчить жизнь с такими проблемами со здоровьем

"добрые" рвачи сообщили что от этого не умирают :)))))) и плевать хотели что чувствуешь себя как раз как будто умирают - медленно так и мучительно

A Andiszu 06.06.2013

Piekrītu

O Olga Petrovska 20.02.2014

Добрый день прошу родителей не водить к зубному Кильяченко отношение ужасное лечили зуб 7месяцов в результате удалила нерв ито не до конца ребёнок всё время жалуетца на боли а ей всё равно пришлось идти к нормально специалисту.Ей пора на пенсию

V viktorija20 08.07.2015

Es ari esmu loti neapmierinata ar poliklinikas arstiem!Pirmkart, sazvanit vinus nav iespejam, tada sajuta ka vini atrodas uz citas planetas, esmu 3 stundas zvanijusies un tikai tad pacela!Ginekologe Sidorenkova nav laba ka par vinu raksta, par maksas analizem ceku neiedeva, nosutija uz krioterapiju neizarstejot infekciju un kad atnacu pie vinas parbaudities vina pati sev jautaja kapec ta rikojas, tad neparbaudot neko izraksta nevajadzigos vitaminus un uz jautajumu kam tie vajadzigi teica vienkarsi-sievietes labumam!Dermatologs Aleksandrs Vahmistrovs neuztaisot analizes teica ka mums ar viru ir kaskis, smerejamies, tad gajam atkal un vins teica ka atkal jasmerejas, tad atkal gajam pie vina un sis rupji teica ka mes esam mazgajusies, kaut mes to neesam darijusi, un visu vina arstesanu partraucam!Mes pamocijamies kadu laicinu un tad viss pats pargaja, zinosi cilveki teica ka ta bija alergija!

D Dzintrana 31.07.2016

Vahmistrovs tik tiešām IR ĻOTI SLIKTS ĀRSTS. Manam tēvam viņš uzstādīja diagnozi - sēnīte un ārstēja to, kamēr gandrīz nācās amputēt kāju, jo tā bija gangrēna. Tas vilkās 6 mēnešus. Tēvs gāja pie viņa sākumā 2-3 reizes mēnesī, pēc tam katru nedēļu. Tā, ka viņa neprofesionalitāte ir kliedzoša. Bez tam šis cilvēks katastrofāli slikti redz. Tēva personas kodu viņš pētīja ar lupu, kaut arī tas bija pasē ļoti skaidri salasāms, Nekad netiku redzējusi, ka viņš būtu paņēmis lupu, lai aplūkotu tēva kāju. Nevienam neiesaku meklēt palīdzību pie šī ārsta.

N Natalija Obuhova 06.08.2016

А я была на приеме у терапевта Александра Шелега- не рекомендую. На жалобу , что меня мучают головные боли, ответ последовал, что в тролейбусе каждый второй на это жалуется. Резюме было еще более однозначным- все от нервов. Никаких анализов или обследований. Не так обидно- страховка все погасила. Больше обращаться не буду.

S Sisi80 12.05.2017

Arsti pilnigi un galigi neciena pacienta laiku. Pierakstijos uz kolonoskopiju jau 2 ned.ieprieks uz konkretu laiku. Gala rezultata lai sanemtu proceduru poliklinika dabuju nikt vairakas stundas jo redz arsti netiek gala un pieraksts ir tikai keksisa pec. Par to ka rik loti iekave laiku neviens arsts un masina pat neatvainojas. Atieksme aptuveni tada""atnaci tad sedi un gaidi kamer man bus laiks tevi panemt" un prom jau ar neaiziesi jo nauda jau samaksata.
Saprotu kapec pieraksta cik var viena diena jo nauda par vienu proceduru ir loti liela 145eur.
Nekad vairs nenaksu pie sas iestades arstiem. Biju MFD ilguciems.