www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Pārdaugava Krāpšana ar valsts "apmaksātiem" speciālistiem

AtrisinātaMFD Veselības Centrs Pārdaugava - Krāpšana ar valsts "apmaksātiem" speciālistiem

2019. Gada 12. Augustā gāju uz Mfd Rīga Plaza filiāli, lai uz vietas apvaicātos, vai dermatologa vizīte mfd, ir valsts apmaksāts pakalpojumus (ar ģimenes ārsta nosūtījumu speciālists maksā 4,27 eur) vai tikai par maksu. Atbilde - pozitīva, proti, ka ir arī valsts apmaksātas vizītes! Protams, sarunas laikā pavīd arī tas, ka ir arī par maksu un protams apvaicājos, cik miljonus maksā pie viņiem, saņemu atbildi un atbildu, ka citās vietās ir krietni lētāk!

Sarunas laikā darbiniece mēģina sazvanīt Mfd "možums" filiāli, lai uzprasītu, kad viņiem ir tuvākais pieraksts ar ģimenes ārsta nosūtījumu, bet otrā galā neviens necēļa. Man tiek piedāvāts, ka var apskatīties Sitēmā Mfd vienības gatvē (jo Rīga Plaza filiāle var tikt klāt tikai mfd vienības gatves filiālei) . Ok, aiziet. Man piedāvā dažādas dienas un laikus, kamēr atrodam man piemēroto un mani uz vietas pieraksta jau uz 14. Augustu.

14. Augustā vizīte vienības gatves filiālē, atrodu reģistratūru, uzreiz parādu nosūtījumu, man to paņem nost un saka, ka apmaksa būs pēc vizītes. Šeit sākās pirmās mahinācijas ar apmaksu! Vizītes laikā dermatoloģe man atdod nosūtījumu, jo viņai viņš nav vajadzīgs, izrunājam nākšanas iemeslu, dod rekomendācijas un izraksta veikt analīzes. Ar speciālisti esmu apmierināts!

Izeju no konsultācijas, eju uz kasi, vēlos maksāt un opā 38 eur. Prasu kā tad tā, izstāstu, ka speciāli biju riga plazā un man teica, ka pie jums ir valsts apmaksātas vizītes - darbiniece nespēj neko atmest, kā tikai "mums viss ir par maksu". Jautāju, vai riga plaza vadība ir katru dienu uz vietas, uz ko man atbildēja "ka to nezina un vai uz analīzēm es iešu? ". Es protams, izdomāju pavaicāt, cik maksās viņu analīzes, pirms atkal neiekrist kādā mahinācijā. Analīzes 27.03 (visvairāk izbrīna - asins noņemšana - 4.00, pilna asins aina - 5.98 (nekas, ka pie ģimenes ārsta maksā - 1.42) . Kopumā analīžu cena mani apmierināja (kopā 4 analīzes) .

Apkalpojošais personāls reģistratūrā - neteikšu, ka spīdoši strādā (kad vispār sēdēju un gaidīju (jo biju 30 minūtes ātrāk) - personāls zviedza savā starpā kā vistu kūtī. Kad biju procedūru kabinetā - viena no reģistratūras dāmām ievēlās kabinetā - nemaz nepieklauvējot!

No vienības gatves devos uz Rīga Plaza - lai satiktu vadību un apspriestu manu situāciju, bet tur uzzināju, ka vadība Rīga Plazā nav uz vietas un vispār reti esot. Un kurš risina šādas problēma ar klientiem Rīga plazā, ja nav vadības? Neviens - klients aiziet un cerams - vairs neatgriežas!

Šādā veidā, pieļauju, ka mahinācijas notiek bieži - jo nosūtījumu man paņēma, nosūtījumu manu apskatījās - bet neviena vārda neteica, ka šis būs "pilnas programmas pakalpojums" - viņi sagaida, ka klients būs iznācis no speciālista un tad liks tev maksāt, spēlējot uz klienta jūtām, ka viņš jau ir izmantojis pakalpojumu!

14.08.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Artūrs 20.08.2019

Rakstīju uz Riga Plaza MFD filiāles e-pastu ar lūgumu atsūtīt man vadības kontaktinformāciju, kontaktinformācija netika nosūtīta, bet tika palūgti mani kontakti, kurus arī iedevu.

Tad zvanīja vadība, izrunājām situāciju, MFD atzina savu kļūdu ( jo dermatologa konsultācija ar ģimenes ārsta norīkojumu pie viņiem ir, bet tikai Rušonu ielas filiālē). Risinājums- naudas atmaksa.