Mfd Pārdaugava - Attieksme

Nevienam neiesaku vērsties pie neiroloģes Intas Freimanes. Godīgi sakot, pat nesaprotu par ko es samaksāju, izraksta kaudzi ar nosūtījumiem, no kuriem puse izrādās nemaz nebija vajadzīgi. Uz jautājumu, kāpēc man ir vajadzīgas visas šīs magnētiskās rezonanses pārbaudes, ja pirms 2 nedēļām ir veiktas datortomogrāfijas, atbilde ir- Man tas nav vajadzīgs, tā ir tava veselība. Atbildi tā arī nesaņemot. Manuprāt, jautājums ir tieši laikā, ja pirms 2 ned.esmu veikusi tās pašas pārbaudes datortomogrāfijas veidā. Izraksta zāles un pasaka, ka ja palīdzēs tad visus papīrus var saplēst :D Es saprotu tā - es uztaisu 3 magnētiskās rezonanses kas izmaksās virs 300e, esmu uztaisijusi jau 2 datortomogrāfijas, kas izmaksāja virs 100 eiro un MAN JĀSAPLĒŠ PAPĪRI JA MAN PALĪDZĒS ZĀLES? Tad varbūt loģiski pamēģinam zāles un tad kaut ko taisam? Nevis izmest kaudzi naudas?
Izlēmu veikt šīs pārbaudes un pēc tam vērsties pie cita ārsta ar rezultātiem. Veicot pārbaudes, šis te ārsts kurš veica pārbaudes, pasaka ka trešā nebūs vajadzīga, jo otrajā visu labi var redzēt. Es nezinu kas atlec šai ārstei un cik daudz no manām veiktajām pārbaudēm, bet acīmredzot atlec gan. Vērsos pie cita neirologa, kurš apskatot visu pārbaužu rezultātus uzdeva jautājumu - priekš kam tas viss ir darīts? Ja es sākumā domāju, ka mani čakarē, tad tagad esmu par to simtprocentīgi pārlieināta.
Attieksme no Intas Freimanes kā tādas bija vienkārši pretīga, es nezinu, varbūt tieši man nepaveicās, bet es domāju, ka ārstam savs sūdīgais garastāvoklis ir jāprot nolikt malā. Ja pacientu var sagaidīt vīlējot nagus un pat nepaskatoties virsū sasviecināties tonī- ko tu te esi atvilcies.. Lai arī pie cik ārstiem nebūtu bijusi un kāda nebūtu bijusi attieksme, tad šī ir pirmā reizē kad esmu tik vīlusies, ka rakstu sūdzību..Vīlusies pat ir par maz teikts. :)

L

Komentāri (3)

A Alex Millers 09.06.2018

Tā ir naudas slaukšanas iestāde biezajiem-tas arī viss.Ja reāli gribās savest kārtībā veselību tad Latvija nebūs īstā vieta-10 reizes lētāk un praktiskāk būtu to darīt Baltkrievijā vai Ukrainā,nav tālu un tur ārsti tiešām ir ārsti nevis kā pie mums.

S Silvija Baiba Pastva 06.08.2020

Kā radiogrāfers varu teikt, ka Jums nav saprašanas ko un cik sīki var apskatīt DT izmeklējumā, un ko var diferencēt MR izmeklējumā. Tā ir pareiza prakse, sākot slimības precizēšanu veikt izmeklējumus sekojoši: USG (ja šī metode ir informatīva attiecīgajai problēmai), tad DT un ja izmeklējums ir bez pārliecinošas atradnes, tālāk veic Magnētisko rezonansi. Neaizstāvu attiecīgo mediķi, bet gan to, ka Jūs nesaprotat par ko runājat. Citās iestādēs būtu tieši tāda pati pieeja. Visā pasaulē šis ir standarts. Tie ārsti kas tikai izraksta jebko, ko paprasa pacients, neievēro diagnostikas kārtību un zaudētāja esat tikai Jūs, jo pie precīzas diagnozes var nonākt tikai veicot izmeklējumus. Nevienam ārstam, vienalga cik pieredzējušam, nav rentgen-redze.

Attieksme no iepriekšminētās ārstes gan ir nosodāma.

K Kaza18 07.10.2020

Inta Freimane - cilvēks, kas atradis iekš MFD jauku vietiņu, kur slaukt pacientus. Pieraksta laiks 15 min., reāli pacients tiek izmests no kabineta, kad vēl nav pagājušas 5 (!) minūtes no vizītes. Nelaipna, neieinteresēta attieksme. Gala rezultātā nepareizi noteikta diagnoze un veltīgi iztērēta nauda par dārgiem medikamentiem, kas, protams, nepalīdz.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes