Mfd Pārdaugava - Attieksme

Nevienam neiesaku vērsties pie neiroloģes Intas Freimanes. Godīgi sakot, pat nesaprotu par ko es samaksāju, izraksta kaudzi ar nosūtījumiem, no kuriem puse izrādās nemaz nebija vajadzīgi. Uz jautājumu, kāpēc man ir vajadzīgas visas šīs magnētiskās rezonanses pārbaudes, ja pirms 2 nedēļām ir veiktas datortomogrāfijas, atbilde ir- Man tas nav vajadzīgs, tā ir tava veselība. Atbildi tā arī nesaņemot. Manuprāt, jautājums ir tieši laikā, ja pirms 2 ned.esmu veikusi tās pašas pārbaudes datortomogrāfijas veidā. Izraksta zāles un pasaka, ka ja palīdzēs tad visus papīrus var saplēst :D Es saprotu tā - es uztaisu 3 magnētiskās rezonanses kas izmaksās virs 300e, esmu uztaisijusi jau 2 datortomogrāfijas, kas izmaksāja virs 100 eiro un MAN JĀSAPLĒŠ PAPĪRI JA MAN PALĪDZĒS ZĀLES? Tad varbūt loģiski pamēģinam zāles un tad kaut ko taisam? Nevis izmest kaudzi naudas?
Izlēmu veikt šīs pārbaudes un pēc tam vērsties pie cita ārsta ar rezultātiem. Veicot pārbaudes, šis te ārsts kurš veica pārbaudes, pasaka ka trešā nebūs vajadzīga, jo otrajā visu labi var redzēt. Es nezinu kas atlec šai ārstei un cik daudz no manām veiktajām pārbaudēm, bet acīmredzot atlec gan. Vērsos pie cita neirologa, kurš apskatot visu pārbaužu rezultātus uzdeva jautājumu - priekš kam tas viss ir darīts? Ja es sākumā domāju, ka mani čakarē, tad tagad esmu par to simtprocentīgi pārlieināta.
Attieksme no Intas Freimanes kā tādas bija vienkārši pretīga, es nezinu, varbūt tieši man nepaveicās, bet es domāju, ka ārstam savs sūdīgais garastāvoklis ir jāprot nolikt malā. Ja pacientu var sagaidīt vīlējot nagus un pat nepaskatoties virsū sasviecināties tonī- ko tu te esi atvilcies.. Lai arī pie cik ārstiem nebūtu bijusi un kāda nebūtu bijusi attieksme, tad šī ir pirmā reizē kad esmu tik vīlusies, ka rakstu sūdzību..Vīlusies pat ir par maz teikts. :)

Li

Vairāk sūdzības par Mfd Pārdaugava

Al Alex Millers 09.06.2018

Tā ir naudas slaukšanas iestāde biezajiem-tas arī viss.Ja reāli gribās savest kārtībā veselību tad Latvija nebūs īstā vieta-10 reizes lētāk un praktiskāk būtu to darīt Baltkrievijā vai Ukrainā,nav tālu un tur ārsti tiešām ir ārsti nevis kā pie mums.