www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Pārdaugava Medicīnas neprofesionālisms

MFD - Medicīnas neprofesionālisms

Tik slikta pieredze man vēl nav bijusi. Neprofesionālisma kalngals!

Mfd Veselības punkts – Jugla. Rīga, brīvības gatve 430.
Mfd darbinieks, ne tikai nemāk elementāri sazināties un normāli parūnāt neviena valodā, un pat
liekas, ka medicīna nav viņas stiprākā puse.

- viņa nevarēja normāli ielikt sistēmu. Nemāk durt un atrast vēnu. Kaut es cik reizes biju pie citiem speciālistiem, man lika gan sistēmas, gan ņēma asinsanalīzes. Viss bija kārtība.
- pēc duršanas ieliekt vates tamponu, lai neasiņo, par to viņa nevarēja izdarīt.
- izmantot tos pašus cimdus, ar ko tikko, rakstīja klaviatūra pie datora. Mierīgi!

Es jau nerunāju, ka viņa pat nav, ģērbta kā medicīnas darbinieks medicīnas forma, bet kaut kādas mājas ’’trenikas’’.

Tajā pašā dienā aizgāju uz Veselības centra 4 un man ielika sistēmu – viss bija perfekti!

12.07.2023

J

B Bez_vārds 12.07.2023

Mazāk staigā apkārt. Tad nevajadzēs sistēmas. 😁 baigā mediķe atradusies.

M MFD administrācija 19.07.2023

Labdien!

Paldies par sniegto informāciju.
Mums ir svarīgs Jūsu vērtējums, ko noteikti ņemsim vērā mūsu pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas nolūkos.
Esam noskaidrojuši visus notikuma apstākļus un pārrunājuši ar personālu, lai nākotnē no šādām situācijām izvairītos.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām mūsu procedūru kabineta apmeklējuma laikā.

Ar cieņu
MFD Veselības grupas administrācija