Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Testatus Transport
Okey LV
JJ Company
Transintar

Red Cab - Klaji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, braucot pa ceļa pretējo joslu., Aizmuka no, notikuma vietas divas reizes uzbrauca visrū man jo vēlējos izsaukt policiju.

Klaji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, braucot pa ceļa pretējo joslu., Aizmuka no, notikuma vietas divas reizes uzbrauca visrū man jo vēlējos izsaukt policiju. Konflikts notika Man starp taksometra vadītāju (#RedCub), kurš ignorējot ceļu satiksmes noteikumus, apbraucot sastrēgumu, brauca pa ceļa pretējo joslu un izvairoties no sadursmes uzbrauca uz gājēju ietves. Taksometra vadītājs bija agresīvs no notikuma vietas aizmuka, jo nevēlējos, lai mani nobrauc. Ja mašīnā nebūtu bijis bērns, kurš pārbijās. Tas viss notika Krūzas ielā 49, Rīgā.

Taksometra pakalpojumiem - Taksis Saldū

Vēlos informēt,ka jebkurā darba dienas laikā Saldū nav iespēja sazvanīt strādājošus taksometrus, lai nokļūtu mājās. Kā šādu situāciju risināt? Kādēļ ir vajadzīgi taksometri? Sazinājāmies ar vismaz 7 taksometriem. Zvanijām uz 1188 bet arī tie nespēja savienot ar taksometru kurš strādātu nakts laikā.

Liepājas Autobusu Parks - Autubuss neierodas laikā

Autubuss neierodas laikā Šorīt,20.12,plkst. 06:17 atrodos pieturā un gaidu savu autiņu,kuram jābūt 06:19. Tajā laikā braucu uz darbu un NEDRĪKSTU kavēt nevienu minūti. Katru rītu pieturā satieku sievieti,kura arī brauc uz darbu. Šorīt autubuss izvēlas atbraukt ātrāk. Abi nokavējām darbu! KAS TĀ PA ĒTIKU? Ir jāgaida pieturā līdz pienāk brīdis,kad var atstāt.

Mārtinš Neilands - Krāpšana

Mārtiņš aizņemās naudu... it kā daudz visādu problēmu, tad tētis slims, tad mašīnai vajag, tad suns klibs... uttt... sola atdot rit, tad parit, tad nakosnedel... un ta mēnešiem. Ari mēs diemžēl savu naudiņu vēl neesam saņēmuši! Tukši solījumi mēnešiem ilgi..Rīt ejam uz policiju... ir kas pievienojas? Apkrāpto ļoti daudz!

Cityparks - Slikts serviss

Slikts serviss Tumsā autostāvieta pie bērnu kliniskās slimnīcas netiek apgaismota, pakometrs arī bez nevienas gaismas. Iebraucot stāvvietā zīmes noliktas tik augstu, ka pamanīt tās tumsā un intensīvā satiksmē nav iespējams un pats mazākais par ko domā, vedot slimu bērnu uz slimnīcu, ir tas, ka pie valsts slimnīcas pilsētas nomalē ir maksas stāvvieta. Atnākot pēc stundas saņemts 25 EUR sods. Tā ir krāpšana un necieņa pret mums un mūsu bērniem!

Pasažieru vilciens - Aukstums vilciena

Aukstums vilciena Sveiki, šodien no rīta vilcienā Sigulda-Rīga ļoti nepieklājīgi uzvedās mašīnists atnāca uz 1. Vagonu un vairākas reizes bļaujot teica lai ejot uz citu vagonu jo tajā būs siltāks, es saprotu ka jums ir daudz sūdzības par aukstumu vilciena vagonos, bet to visu var pasniegt pieklājīgāk nevis bļaut uz pasažieriem. Kaut gan vagonā kurā esot siltāks ir diezgan maz vietas visiem tāpat nepietiks, varbūt tad labāk sildīt visus vagonus nevis tikai vienu?

LatFinance - Krāpšana

Krāpšana Aizbraucām uz to saucamo autoplaci latfinance, itkā viss bija labi, paskatījāmies mašīnas un apstājamies ar vecākiem uz bmw, viss tika noformēts, vitacredit untt. Izbraucām no Rīgas mašīna pat nenobrauca pusceļu, mašīnai izrādas beigas tosola bākai, bmw praktiski nebrauca tālāk, pilnīgi neiesaku, mašīnas nepārbaudītas un mēs ielikām jau otrā diena ap 300eur servisa laj viņa tālāk brauktu, tehnisko neiespējams bija iziet jo uz bmw stavēja facelift lukturi no Anglijas, kaut viņām jābut latvija...

CSDD - Brauksanas eksamens!!!

Brauksanas eksamens!!! Vakar gaju likt csdd eksamenu uz b kategoriju, bija liels stress ka jau visiem: d kas mani dikti izbrinija, bija tas, kamer es gaidiju savu nr inspektori apsprieda citu brauksanas prasmes iznirgajot cilvekus, bija ari frazes, brauc, ka aita" zvaigaja, pa visu telpu. Ziniet man taja bridi bija vel lielaks stres, iedomajoties, ka par mani ari iespejas nirgasies... Vai tiesam tas ir pienemami? Eksamenu protams nenoliku, gaja uz beigam bet viena cilveciga kluda un viss... : (

Gundars Priedītis- tūrisma autobusa šoferis zaglis - Zādzība autobusā

Tūrisma autobusa šoferis Gundars Priedītis, kurš pirms 3 gadiem strādāja Tukuma autobusu firmā, piesavinājās skolnieces autobusā atstātu telefonu. Līdz šim biju pārliecināta, ja kāda manta, kaut vai viekārši lietussargs paliek autobusā, šoferi ziņo par atstātajām mantām. Šis kungs, skatoties acīs skolniecei, teica,ka neko nezinot, bet pēc dažām dienām , pateicoties, jauno telefonu iespējām, signāls atskanēja tieši no Priedīša dzīvesvietas. Vēl izrādās, ka Priedītim ir ļoti slikti ar atmiņu...

Agnis Ozoliņš - Krāpšana

Tirgo traktorus un laivas, maldina ar gadu un stāvokli, bez tā atved no ārpus Eiropas savienības ar viltus dokumentiem un muitām un caur paziņām nokārto dokumentus pa taisno uz pircēju kuri nemaz nezin ka pārbaudes vai audita gadījumā no pircēja tiks piedzīti pvn un muita.

Ilmars Muiznieks sūtījumu un cilvēku pārvadātājs LV-UK-LV - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Esiet loti uzmanigi! Nekad nebrauciet ar so parvadataju. Briesmigs serviss un cilveks! Kad iebrauca uk teritorija: 1 - nelava cilvekiem iet tualete, tikai tad, kad viņam vajadzēja apstāties 2 - neļava izkapt no mašīnas lai iegadatos pārtiku un ūdeni (uk izsnīga un brauciens sanācis ilgāk neka bija plānots, visa pārtika un dzērieni, kas tika paņemti līdzi beidzas) 3 - bija loti rupjs, teica, ja izkapsi ara, tad vins negaidisot un brauksot talak un tu paliec seit, un tiec gala pats! Tāda...

Liepājas Autobusu Parks - Pabrauc garām neuzņemot pieturā nepilngadīgu pasažieri

Pabrauc garām neuzņemot pieturā nepilngadīgu pasažieri A/S “Liepājas autobusu parks” (7699) autobusa maršrutā Ventspils - Liepāja, pieturā "Turaidas", 2017. gada 11. decembrī plkst. 7.48 neapstājās, lai paņemtu nepilngadīgu pasažieri, kurai vajadzēja nokļūt skolā Liepājā. Turklāt meitene cēla roku, lai autobusa vadītājs viņu pamanītu, jo meitene redzēja, ka autobuss tuvojoties pieturai, nebremzē un negrasās apstāties. Ceru sagaidīt skaidrojumu par šādu autobusa vadītāja prettiesisko rīcību.

RP Diesel - Neuzņemas atbildību par savu darbu!

Neuzņemas atbildību par savu darbu! Izvēlējos šajā uzņēmumā remontēt sprauslas, jo nebija nevienas sliktas atsauksmes par šo sia. Profesionāli pieņēma sprauslas, smuki visu izstāstīja, radās ļoti labs priekšstats. Ieliekot sprauslas auto, pāris dienas braucu, viss bija kārtībā. Sāka nedabiski tarkšķēt sprauslas pie 3000 apgriezieniem. Aizvedu sprauslas pa garantiju, itkā pārbaudīja un pateica, ka sprauslas veselas, brauc. Tarkšķis nepazuda, griezos atkal ar lūgumu savest kārtībā, jo samaksāju 600 eur un rezultāta nav. Kungi nāca...

Panda Taxi - Nezina

Nezina Labvakar..jau kuro reizi braucu ar taxi Panda un katru reizi piefiksēju ka kāpjot taksi jau ir ieslēgts skaitītājs..vai nav tā, kad iekāpj lasažers tad tikai slēdz skaitītāju.. Bieži izmantoju šo taksi, bet laikam jāpadomā mainīt. Ļoti nejauki.

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Stirnu ielā pie supernetto atstāju mašīnu un ieskrēju veikalā uz 5 min. Vēl ievēroja puisi pie automašīinām. Nu aizmirsas ielikt zem stikla laiku. Pēc 5 min. Pie stikla jau bija pielikts paziņojums. Pajautāju šīm puisim, tu taču redzēja ka es piebrauca 5 min atpakaļ. Nē, viņš neko nezin, zem loga laika nav un es esmu vainīgs.

Autodoc.lv - Krāpšana ar kredītkartem un ne tikai

Krāpšana ar kredītkartem un ne tikai Pasūtījām detaļas, bjj lētākas par procentiem 15-20, kopējā summa 159 eur, šoks bij tas ka zvana un konkretizē papildus lietas kā, ko, kur, kas pasūtīja. Viss ir it kā ok, jautā līdz nesāka jautāt papildus info, par kartem maksājumiem u. T. T. Un tad atnāk tāda jauka vēstule no kompānijas kur pasūtījām daļas un samaksājam no konta... Dear customer, in order to continue the processing of your order and to ensure the payment was made as per your request, further confirmation is needed for thi...

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Man tas šķiet pavisam nepieņemami. Ir divi varianti - Vai nu 21 autobuss (Jugla-Imanta) kavē, vai nu atbrauc par ātru. Uz cikiem tad man nākt? Kaut kur pa vidu noteiktajiem laikiem un cerēt uz labu laimi?! Es saprotu var nokavēt, bet 21 autobusam tas ir kā norma...Ar citiem transportiem cik braukts, neviens, NEVIENS, tik ļoti nekavē kā šis. Es saprotu var atbraukt par ātru, bet varētu vismaz neaizsteigties ātrāk par nolikto laiku. Skumji!

Panda Taxi - Ļoti rupja attieksme

Ļoti rupja attieksme 3. Decembrī, ap plkst. 3:00 naktī, taksometra vadītājs ar numura zīni TQ 1961, nezina ceļu satiksmes noteikumus, jo bloķējot ceļu citām mašīnām, nav gatavs palaist tās garām, ja situācijā atrodas pretī braucošajā joslā. Noslāpē mašīnu un stāv, veidojot aiz sevis nu jau rindu ar mašīnām. Ļoti briesmīga attieksme.

Ekspress Ādaži - Maršruta laika neievērošanu

Maršruta laika neievērošanu 01.12.2017 plkst 10:10 stāvēju Kadagas pietura un gaidīju 821 minibusu kas ir 10:15. Viņš tā ari neatnāca. Pietura bija vel 6 cilvēki. Izradijas, ka viņš aizbrauca 10:08. Tā nav pirma reize, kad tieši šī maršruta minibuss izdoma braukt atrāk. Zvanīju Ādažu ekspress, izskaidroju situāciju. Man saka “gaidiet to, kas bus 11:50”. Bet es nezvanīju lai uzjautat kad man tuvākais autobuss, es gribēju lai to piefiksē, lai nākotne tas neatkārtojas, jo tā nav pirma reize. Ādažu ekspress sieviete teica...

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana 30.11 2017 gada , atstāju automašīnu stāvvietā Pilsoņu iela 1/1 , pulkstens 14 00, ieliku lapiņu logā ar laiku, jo nezināju kāda tur sistēma, (Maksimā sapratu ka jāievada auto nummurs aparātā) , tā kā automašīnas nummuru nezināju ( jo biju ar sievas mašīnu atbraucis) devos atpakaļ uz stāvvietu. aiz loga jau bija soda lapiņa, ar izrakstīšanas laiku 14.03. Sazvanit uz informācijas nummuru neizdevās, kat gan mēģināju kādas 10 reizes.