Pasažieru vilciens - Slikts serviss

14.06.2019. Mans mazdēls brauca no Ķemeriem Uz Tukumu plkst.18,16. Ķemeru stacijā šajā laikā kase ir slēgta un tāpēc biļete jāpērk vilcienā pie konduktora. Bet jau 18,20 vilcienā ienāca kontrole un sastādīja aktu ar sodu 25,00 eiro. Konduktors vagonā parādījās tikai kontroles klātbūtnē. Vai tiešām pasažierim, iekāpjot vilcienā, tūlīt pa vagoniem jāmetas meklēt konduktors? Tas nav vienīgais līdzīgais gadījums. Arī februāri, vakarā, braucot no mūzikas skolas, no vilciena tika izsēdināts devītās klases skolnieks un tika radītas problēmas nokļūt mājās. Rodas jautājums, vai nenotiek konduktoru un kontrolieru sadarbība lai sastādītu vairāk aktu? Kontrolieres uzvārds ir l. Vaivode. Vai tiešām, šādā veidā tiek veicināta apkalpošanas kultūra un pasažieru skaita palielināšana. Pēc šādiem konfliktiem ar kontrolieriem negribas vairs izmantot jūsu pakalpojumus!

15.06.2019

D

P Pif 15.06.2019

Man arī ir bijis, kad iekāpj kontrole, bet konduktors vēl nebija pienācis. Pateicām, ka vēl nav bijis vagonā konduktors un viss. Kontrolieris pa gaidīja, pārjautāja vai tā tiešām ir un viss bija kārtībā.

ž Žanna Stoļarova 15.06.2019

Ne jau konduktoram vajag biļeti, bet jums, to var arī interneta nopirkt, gan jau ka jūsu mazbērns varēja to izdarīt, mūsdienās tā vairs nav problēma, varējat arī nopirkt biļeti mazbērnam turp un atpakaļ, un nebūtu problēmas, ja jums ir slinkums un mākat tik sūdzēties, tad maksājiet vien sodu.

I Irfedr 15.06.2019

Ko var darīt kā konduktors atvelkas tikai tad, kad esi jau gandrīz galapunktā...un daudzi to izmanto.

A Andy 18.06.2019

Man arī bija līdzīgs gadījums kādu laiku atpakaļ braucot no Juglas uz Valmieru , iekāpu iekšā gaidiju kontrolieri , protams Inčukalna stacijā iekāpa kontrole un sastādija protokolu , pateica, ka mans pienākums ir skraidīt un meklēt kontolieri.

Likumsargs 18.06.2019

Skraidīt nav vajadzība, bet MK noteikumi nosaka, ka iekāpjot vilcienā pasažierim ir jābūt derīgam braukšanas dokumentam, ja tāda nav, tad jāiegādājas. Kaut kā neticās, ka no Juglas līdz Inčukalnam konduktors vagonā neparādījās! Tomēr tās 30 minūtes.
Bieži ir tā, ka pasažieris iekāpj un apsēžas cerībā, ka konduktors neievēros un paies garām. Kad parādās kontrole, tad sākas vaimanas, ka konduktors nepienāca, bet to biļeti vajag jums, nevis konduktoram un konduktors arī ir tikai cilvēks un visus atcerēties nevar.
Ir arī gadījumi, kad šādi gudrinieki iekāpj, apsēžas un blisinās savā telefonā nepievēršot uzmanību. Konduktors stāv blakus un gaida, kamēr jūs izdomāsiet pacelt savas acis no telefona. Tā arī nav normāla situācija. Ja jau blisināties telefonā, tad arī biļeti var nopirkt ar tā paša telefona palīdzību!
Sods ir neadekvāts! Sodam par braukšanu bez biļetes vajadzētu `būt vismaz 50 EUR!