www.sudzibas.lv Juvmeks Krāpšana, ļoti slikts serviss

Juvmeks - Krāpšana, ļoti slikts serviss

Nekādā gadījuma nesapinieties ar šiem krāpniekiem!

Atbraucot uz šo "ķīmisko tīrītavu", vēlējos saņemt tā saucamo "pirms pārdošanas" tīrīšanu, kurā minēts, ka tīrīšana notiks ar tvaika palīdzību. Norādīju uz konkrētām vietām, kurām vajadzētu būt tīrām. Ierodoties pēc 4 stundām, uzreiz konstatēju, ka automašīnai ir veikta nevis "ķīmiskā" tīrīšana, bet gan pavirši izsūkta un viegli noslaucīta. Norādīju uz vietām ar pleķiem - uz ko saņēmu rupju atbildi, kurā mani mēģināja pārliecināt, ka viss esot ok. Atverot bagāžnieku pavērās vispār unikāls skats - tas vispār nav tīrīts.
Teicu, ka naudu nemaksāšu un braukšu prom uz ko saņēmu draudus par izrēķināšanos. Beigās vienojāmies, ka nākamajā dienā atvedīšu mašīnu, lai "pabeidz" tīrīšanu un samsaksāju lielāko daļu no paredzētās summas. Saņemot naudu mani vienkārši atšuva - teica, lai braucu citur sūknēt.
Paldies par profesionālo servisu, Sia Juvmeks.

Papildināts Eugene 14.06.2019

Adrese: Gogoļa iela 14