Cityparks - Krāpšana

Утром 12.06.2019 в 10: 35 заехал в магазин maxima по адресу Vienības gatve 113 припарковал машину на бесплатной стоянке, забыв указать время парковки. Я зашел в магазин maxima по адресу vienības gatve 113 на 15 мин номер чека 42/276 время на чеке 10: 49: 59. Вернувшись к машине уже обнаружил штраф 30 eur (время штрафа 12.06.2019 10: 41) за отсутствие максимум 20 мин на бесплатной парковке считаю штраф 30 eur необоснованным. Такая практика дискредитирует этот сервис. Номер нарушения 902176.

12.06.2019

C critical thinker 12.06.2019

neapnīk? vari nevicināties ar veikala čekiem, tie neko nepierāda, cik ilgi stāvēji.
sods ir par nereģistrēšanu, nevienam nav jāskaita tavas teorētiskās minūtes.
citreiz tagad nezabūģeš...

M Mego izmeklētājs 13.06.2019

Urraa,sen nebij bijis .

K Kallius Amycus 13.06.2019

sūdu mēslu izspiedēju kantora sūduparks LV SIA troļļi atkal priecīgi, ka var riet ! nemaksā tiem kropļiem ne centa, raksti PTAC ! viņu līguma noteikumi ir netaisnīgi un komercprakse negodīga, līdz ar to līgums ir uzskatāms par nenoslēgtu !

A Andrej122 27.06.2019

Не платите этой канторе

A Andrej122 27.06.2019

Они нарушают права человека,не законно вешают штрафы на бесплатных стоянках,пишите заявление в ptac