www.sudzibas.lv CSDD vadīšanas eksāmena kārtošana

Jānis ( Daugavpils CSDD auto vadīšanas ekzaminātors ) - vadīšanas eksāmena kārtošana

Jānis ir ļoti riebīgs cilvēks kā eksāmena pieņēmējs, kurš kasās pie dažādiem sīkumiem, kā piemēram es ar jums braucot jutos neomulīgi, man likās, ka jūs nepareizi slēdzat pagriezienu rādītājus, un pilsētā nepārsniedzot 50 km tiek izteikts, ka jūs pārāk ātri braucat, nu protams gala rezultātā tiesības tika nenokārtotas.Tā kā ja jūs trāpāties pie šī cilvēka droši zināt ka no pirmās vai otrās reizes eksāmenu jūs nenokārtosiet.

N

P Pif 07.06.2019

Vai tad pilsētā nav jābrauc 50km/h, ka nav ceļa zīmes, kas norāda citādi?

M Mego izmeklētājs 07.06.2019

Visi eksameni tiek ierakstīti video formatā .

B bgeits1 08.06.2019

Tā ir.!

B bgeits1 08.06.2019

Tāds viņš ir, man bij līdzīgi

S s88c 12.08.2019

Nepiekritīšu! Šodien pat kārtoju eksāmenu! Ļoti mierīgs, ieturēts inspektors. Par 50km/h - ja Jūs braucat pa Imanatas ielu pie Autoostas,kur pēc katriem 10m ir gājēju pārejas, tas tiešām ir bīstami! Turpat stāv pieparkotas mašīnas- tās var izbraukt, atvērties durvis. Ir jāskatās pēc situācijas,kur atrodaties un piemeklēt pareizo ātrumu.

G Gunta12506 08.10.2019

Vins taisnigi spriez atskiriba no vina kolega kurs izgaz pie pasa csdd stura.kaut braucu visu laiku ta un ne viens nesudzejas.un peiksni par kautkadiem zogiem runat sak,ka tadi ka mes braukajam pa zogiem.ka tik naudu izvilkt vairak,jo cilvecisku jutu vinism nav.

L Linda_J 03.01.2020

Ja proti braukt, viss būs labi. Ja brauc slikti, protams, eksāmens netiks ieskaitīts. Viss atkarīgs tikai no paša. Vainot citus ir vienkāršāk neka paraudzīties uz sevi objektīvi un paškritiski.