www.sudzibas.lv Komanda24 Krāpšanās

Komanda24 - Krāpšanās

Algas izmaksā aploksnēs, nodokli maksā tik par minimālo, darbiniekus izstrādina 200+h mēnesī, atvaļinājumi un slimības lapas netiek maksātas. Ieteikums vid un darba inspekcijai pievērst uzmanību šim uzņēmumam, kā arī strādāt gribošajiem izvērtēt vai ir tā vērts skriet 200+h mēnesī un nopelnīt nedaudz virs 1000€ (Reali 3.30€/h)

St

И на хвост не сядет никакой свинопас.

Tr TransportsK 01.07.2019

Sveicināti!

Aicinām Jūs ar mums sazināties vai ierasties birojā ar darba līgumu.
Ar darba laika uzskaites tabelēm un ceļazīmēm kopīgi dosimies uz Darba inspekciju un VID, un lūgsim viņus izvērtēt, vai Jūsu sūdzība un neapmierinātība ir pamatotas.
Kā arī, mūsu uzņēmumā nevienam darbiniekam nav ne tuvu minimālā alga, nedz šoferiem, nedz arī krāvējiem, kas ir dezinformācija.
Tā kā tiek regulāri veiktas sociālās iemaksas un IIN par darbiniekiem (uzņēmumam nav nodokļu parāda), tad darbinieki ir sociāli aizsargāti.

Ar cieņu,
Komanda24 SIA

St Stradatajs123 01.07.2019

Aleksandr, man nekas nav jāpierāda Tev un caur Komanda 24 offisu jāgriežas, varu to izdarīt pa tiešo, kā arī ir pieejamas visas sarakstes kur iet runas, gan par samaksām, darbībām, gan arī cik konkrētā mēnesī īsti veiktas sociālās iemaksas - redzams caur latvija.lv un sūdzība tika ielikta lai pabrīdinātu strādāt gribišos, lai zin ar ko jāsaskaras, jo neviens no krāvējiem vai pat šoferiem nevērsīsies kādā iestādē, jo galvenokārt ir ar apliktiem kontiem vai finanšu problēmām, kur ir izdevīgi norādīt min un sanemt uz rokas algu.

Tr TransportsK 01.07.2019

Sveicināti!

Minimālo algu maksātāju saraksts ir publiski pieejams šeit, nekad tajā neesam bijuši iekļauti un nebūsim arī turpmāk:

Ar cieņu,
Komanda24 SIA

Tu Turkey901 01.07.2019

Sūdzības autoram problēmas ar matemātiku, jo izdalot algu ar stundu skaitu sanāk 5 Eiro stundā, būtu labāk skolā mācījies, būtu "labāka alga" jau no pirmās dienas!