www.sudzibas.lv Komanda24 Krāpšanās

Komanda24 - Krāpšanās

Algas izmaksā aploksnēs, nodokli maksā tik par minimālo, darbiniekus izstrādina 200+h mēnesī, atvaļinājumi un slimības lapas netiek maksātas. Ieteikums vid un darba inspekcijai pievērst uzmanību šim uzņēmumam, kā arī strādāt gribošajiem izvērtēt vai ir tā vērts skriet 200+h mēnesī un nopelnīt nedaudz virs 1000€ (Reali 3.30€/h)

Оккупант 30.06.2019

И на хвост не сядет никакой свинопас.

T TransportsK 01.07.2019

Sveicināti!

Aicinām Jūs ar mums sazināties vai ierasties birojā ar darba līgumu.
Ar darba laika uzskaites tabelēm un ceļazīmēm kopīgi dosimies uz Darba inspekciju un VID, un lūgsim viņus izvērtēt, vai Jūsu sūdzība un neapmierinātība ir pamatotas.
Kā arī, mūsu uzņēmumā nevienam darbiniekam nav ne tuvu minimālā alga, nedz šoferiem, nedz arī krāvējiem, kas ir dezinformācija.
Tā kā tiek regulāri veiktas sociālās iemaksas un IIN par darbiniekiem (uzņēmumam nav nodokļu parāda), tad darbinieki ir sociāli aizsargāti.

Ar cieņu,
Komanda24 SIA

S Stradatajs123 01.07.2019

Aleksandr, man nekas nav jāpierāda Tev un caur Komanda 24 offisu jāgriežas, varu to izdarīt pa tiešo, kā arī ir pieejamas visas sarakstes kur iet runas, gan par samaksām, darbībām, gan arī cik konkrētā mēnesī īsti veiktas sociālās iemaksas - redzams caur latvija.lv un sūdzība tika ielikta lai pabrīdinātu strādāt gribišos, lai zin ar ko jāsaskaras, jo neviens no krāvējiem vai pat šoferiem nevērsīsies kādā iestādē, jo galvenokārt ir ar apliktiem kontiem vai finanšu problēmām, kur ir izdevīgi norādīt min un sanemt uz rokas algu.

T TransportsK 01.07.2019

Sveicināti!

Minimālo algu maksātāju saraksts ir publiski pieejams šeit, nekad tajā neesam bijuši iekļauti un nebūsim arī turpmāk:

Ar cieņu,
Komanda24 SIA

A Aivars lietišķās 15.08.2021
Krāpšana

Cilvēkiem nemaksā atvaļinājuma naudas ,izturās ļoti nežēlīgi pret saviem darbiniekiem .Liek strādāt kā priekšnieks ir pateicis .Cilvēki strādā bez līgumiem ,apiet nodokļus .

ē Ēriks Alksnis 15.11.2022

Dmitrijs ir tas ?

T TransportsK 15.11.2022

Pie mums neviens Dmitrijs nestrādā un vadība atrodama Lursoft datubāzē, turpat arī info par nomaksātā sociālā/ IIN apmēriem un algām, kas ir augstākās nozarē.

ē Ēriks Alksnis 15.11.2022

Jā, jā, ierodaties viņu kantorī ārā tiksiet iznests miskastes maisā naktī, ka runā.
Par Komanda24 jau būtībā visos Rīgas tramvajos to runā:
Ja vēlaties briesmīgu servisu, bezkaunīgu, nelaipnu un snobisku attieksmi, šie džeki ir jums īstā izvēle, pie kāpņu telpas tās runas jau ir daudzas reizes izskanējušas.
Jau sarunas sākumā uzdod pilnīgi nesaprotamus jautājumus izsmejot sievietes, laikam kautkāds dmitrijs tur vadītājs ir, atbrauc kautkādi lempji, kas nejēdz vispār neko.
Nu pilnīgi nekompetents kantoris esot kuram nu noteikti nedrīkst uzticēties, arī kaimiņiene atrada viņu uzbāzīgās reklāmas un bija tieši , tas pats.Ja kultūras un izglītības nav mūsdienās diemžēl nevara ne skapjus nēsāt, ne grāvjus rakt, labāk būtu viņi braukuši sēnes lasīt.Pārvadātāji atradušies.
Ja vadītājam sūdzies šis piedāvājot izvarot, ja esi sieviete vispār labāk nesapinies viena ar viņiem, to zin laikam purvciemā visas, vismaz tā runā un [slēpt]@komanda24.lv
Komanda 24 neaudzinātie :D

T TransportsK 15.11.2022

Sveicināti!

Lūdzam ar mums sazināties telefoniski, epastā vai rakstot soc. tīklos izklāstot lietas būtību, pasūtījuma datumu, adresi un laiku, ja tāds ir bijis, kādi bijuši iebildumi, domstarpības, pretenzijas.

Nevienu Dmitriju nenodarbinam nedz kā pārvadājumu specialistu, nedz arī tāds cilvēks atrodas uzņēmuma vadībā, ko var pārbaudī Lursoft vietnē.

Iespējams, jaucat mūs ar kādu citu uzņēmumu vai arī vienkārši izdomājāt nomelnot/ celt neslavu?

Visas telefona sarunas tiek ierakstītas, varam tās atskaņot Jums vai policijas pārstāvjiem, ja uzskatat, ka telefoniski tika draudēts ar izvarošanu.