www.sudzibas.lv Komanda24 Slikts serviss

Komanda24 - Slikts serviss

Par komanda24 jau būtībā visos Rīgas tramvajos to runā:
ja vēlaties briesmīgu servisu, bezkaunīgu, nelaipnu un snobisku attieksmi, šie džeki ir jums īstā izvēle, pie kāpņu telpas tās runas jau ir daudzas reizes izskanējušas.
Jau sarunas sākumā uzdod pilnīgi nesaprotamus jautājumus izsmejot sievietes, laikam kautkāds Dmitrijs tur vadītājs ir, atbrauc kautkādi lempji, kas nejēdz vispār neko.
Nu pilnīgi nekompetents kantoris esot kuram nu noteikti nedrīkst uzticēties, arī kaimiņiene atrada viņu uzbāzīgās reklāmas un bija tieši, tas pats. Ja kultūras un izglītības nav mūsdienās diemžēl nevara ne skapjus nēsāt, ne grāvjus rakt, labāk būtu viņi braukuši sēnes lasīt. Pārvadātāji atradušies.
Ja vadītājam sūdzies šis piedāvājot izvarot, ja esi sieviete vispār labāk nesapinies viena ar viņiem, to zin laikam Purvciema visas, vismaz tā runā un raksta. [slēpt]@komanda24.lv
komanda 24 neaudzinātie: d

Komentāri (3)

T TransportsK 15.11.2022

Sveicināti!

Lūdzam ar mums sazināties telefoniski, epastā vai rakstot soc. tīklos izklāstot lietas būtību, pasūtījuma datumu, adresi un laiku, ja tāds ir bijis, kādi bijuši iebildumi, domstarpības, pretenzijas.

Nevienu Dmitriju nenodarbinam nedz kā pārvadājumu specialistu, nedz arī tāds cilvēks atrodas uzņēmuma vadībā, ko var pārbaudī Lursoft vietnē.

Iespējams, jaucat mūs ar kādu citu uzņēmumu vai arī vienkārši izdomājāt nomelnot/ celt neslavu?

Visas telefona sarunas tiek ierakstītas, varam tās atskaņot Jums vai policijas pārstāvjiem, ja uzskatat, ka telefoniski tika draudēts ar izvarošanu.

Labdien. Vini vel cilvekus apman. Nem uz darbu,sola maksat ta,un sita,bet pectam atrod pie ka piekasities,un tipa nonem un samaksa vispar kapejkas. Mans pazistams tur piehaltureja vienu dienu,un pat pa to vienu dienu sacakareja. Iemsls tads,piekasas ka seta nedrikst pipet pasutitajs sudzejas,bet visi pareje pipe.Pestam vini pusdienoja viena no dzivokliem,atkal pasutitajs sudzejas. Bet isteniba vis tirs bija nevienas pilieniti,un nivienas drupacas no majzes. Nu es uskatu ta,ja tur tads slepens objekts,tad vajag vispar nosakuma to bridinat. Nu tas jaj leta veca shena,laj tikaj nesamaksat tas kas solija.Esiet uzmanigi veci. Es pa savu draugu vel taj kantorej ustajsisu brinumus. Es domaju prieksnieks pa tie kapejkiem bagats nepaliks. Vejksmi darba jums komanda.

T TransportsK 06.04.2023

Sveicināti, pirmajā darba dienā saņēmām aizrādījumu no klienta ar lūgumu izraidīt no objekta/ momentā nomainīt darbinieku, kurš skaļi lamājās lamuvārdiem pa telefonu ar sievu visiem dzirdot, jaunā dēmo dzīvoklī izklāja mielastu pa galdu, pīpēja būvobjektā un rupji reaģēja uz vietējā darbu vadītāja aizrādījumiem.
Rezultātā par nostrādāto pus dienu tika izsniegts norēķins (vairāk kā puse no norunātās summas) un darbinieks - nomainīts uz atlikušo dienas daļu.
Diemžēl, "nelabvēlīgi" strādnieki trāpās, kuri mēdz pirmajā darba dienā pamatīgi sabojāt uzņēmuma reputāciju reprezentablu klientu acīs un, līdz nepamēģināsi, neuzzināsi, jo "uz pieres" nav rakstīts, kas ir kas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes