www.sudzibas.lv Komanda24 Slikts serviss

Komanda24 - Slikts serviss

Par komanda24 jau būtībā visos Rīgas tramvajos to runā:
ja vēlaties briesmīgu servisu, bezkaunīgu, nelaipnu un snobisku attieksmi, šie džeki ir jums īstā izvēle, pie kāpņu telpas tās runas jau ir daudzas reizes izskanējušas.
Jau sarunas sākumā uzdod pilnīgi nesaprotamus jautājumus izsmejot sievietes, laikam kautkāds Dmitrijs tur vadītājs ir, atbrauc kautkādi lempji, kas nejēdz vispār neko.
Nu pilnīgi nekompetents kantoris esot kuram nu noteikti nedrīkst uzticēties, arī kaimiņiene atrada viņu uzbāzīgās reklāmas un bija tieši, tas pats. Ja kultūras un izglītības nav mūsdienās diemžēl nevara ne skapjus nēsāt, ne grāvjus rakt, labāk būtu viņi braukuši sēnes lasīt. Pārvadātāji atradušies.
Ja vadītājam sūdzies šis piedāvājot izvarot, ja esi sieviete vispār labāk nesapinies viena ar viņiem, to zin laikam Purvciema visas, vismaz tā runā un raksta. [slēpt]@komanda24.lv
komanda 24 neaudzinātie: d

T TransportsK 15.11.2022

Sveicināti!

Lūdzam ar mums sazināties telefoniski, epastā vai rakstot soc. tīklos izklāstot lietas būtību, pasūtījuma datumu, adresi un laiku, ja tāds ir bijis, kādi bijuši iebildumi, domstarpības, pretenzijas.

Nevienu Dmitriju nenodarbinam nedz kā pārvadājumu specialistu, nedz arī tāds cilvēks atrodas uzņēmuma vadībā, ko var pārbaudī Lursoft vietnē.

Iespējams, jaucat mūs ar kādu citu uzņēmumu vai arī vienkārši izdomājāt nomelnot/ celt neslavu?

Visas telefona sarunas tiek ierakstītas, varam tās atskaņot Jums vai policijas pārstāvjiem, ja uzskatat, ka telefoniski tika draudēts ar izvarošanu.