www.sudzibas.lv Komanda24 Slikts serviss

Komanda24 - Slikts serviss

Aicinājām komanda24 palīdzēt ar pārcelšanos. No sākuma viss likās diezgan prātīgi - izrunājām telefoniski, ka no divām vietām būs jāizved mēbeles, dažas mēbeles būs jādemontē un pēc tam jāsaliek atpakaļ. Sarunājām dienu un laiku. Telefoniski gan saruna nebija baigi patīkama, bet likās, ka cilvēks vienkārši steigā un strādā.
Noteiktajā dienā ieradās krāvēji, viena komanda vienā lokācijā un otra - citā. Sākuši strādāt. Pēc divām stundām padarītā darba, saņēmām zvanu par to, ka mēbeles ir salauztas, jo, redz, bija salīmētas un nevarēja izjaukt un salauztas mēbeles vairs neviens nevedīs, jo bail salauzt vēl vairāk.
Atbraucot otrajai komandai, puiši sākuši daudz vairāk pļāpāt un smieties, nekā reāli strādāt. No visiem četriem viens strādāja, pārējie tik nāca pie viņa ar jautājumiem, kas kā un ko, rezultātā darbs notika daudz lēnāk, nekā tam bija jābūt.
Pēc pārcelšanās konstatējām, ka salauztas mēbeles nebija kā krāvēji deklarēja, “salīmētas”, bet gan skrūves bija paslēptas, kā arī, ja galds būtu bijis pacelts nevis aiz kājām, bet vismas aiz virsmas, nekas nebūtu bijis nolauzts.
Arī citām mēbelēm bija kārtīgi skrāpējumi virsū, kuru viennozīmīgi nebija pirms tam.
Sazinoties ar priekšnieku, saņēmām pusstundu Ilgas pārrunas par to, ka viņš vispār nav pārliecināts, ka tie bija viņa džeki, kas salauza mēbeles, vai tās bija nolauztas jau pirms tam. Kad uzzināja, ka puiši sūtīja bildes no sava numura, nedaudz piekāpās un teica, ka nolaidīs cenu par pārvākšanos. Par pārējiem skrāpējumiem dzirdēt neko negribēja un tikai runāja pretīm, ka tā varēja būt pirms tam, un, ja nav pierādījumu, tad nekā.
Sarunājām apmaksas kārtību, jo, kad izrunājām cenu pirms darba uzsākšanas, tā bija 2x zemāka, bet beigās puiši “ilgi mocījās” ar mēbeļu izjaukšanu un salikšanu atpakaļ un “nostrādāja” ilgāk. Drīzāk teikt, nopļāpāja un nopīpēja to laiku.
Pats priekšnieks nepilda savus solījumus, izliekas, ka nekas netika sarunāts un raksta sūdzības par pārējiem, minot telefona numurus un pārējo informāciju, kas tika saņemta bez cilvēka piekrišanas.

Tā kā, ja ir vēlme uzrauties uz negodprātīgu, rupju un neprofesionālu attieksmi - droši var sūtīt komanda24 pakalpojumus. Diemžēl, paši par vēlu ieskatījāmies sūdzības.lv par šo kantori, bet, cerams, citi būs prātīgāki un izvēlēsies citas firmas.

C

T TransportsK 30.10.2023

Sveicināti!
Lūgums sazināties ar mums telefoniski 20167006, epastā [slēpt]@komanda24.lv vai soc. tīklā Facebook (https://www.facebook.com/Komanda24.lv/), neesam saņēmuši info par šādu pārvākšanos/ situāciju, pārbaudīsim adreses, datumus, laikus, GPS un videoreģistrātorus kā arī telefona sarunas, kas tiek ierakstītas/ reģistrētas.
Tiks izvērtēts konkrētais gadījums un visi apstākļi, nepieciešamības gadījumā izbrauksim uz objektu, veiksim pārbaudi/ fiksāciju uz vietas.
Tā kā mums ir civiltiesiskā apdrošināšana, tad ar saņemto čeku pēc padarītiem darbiem varat saņemt kompensāciju, ja pārvadājuma laikā tika radīta kāda skāde - sniegsim visu pierādījumu bāzi no mūsu puses.