www.sudzibas.lv ECOLINES Kavēšanās

Ecolines - Kavēšanās

Pirmām kārtām, autobuss, ar kuru es braucu no Viļņas Uz Rēzekni, ieradās apmēram ar divdesmit minūšu nokavēšanos. Sēdvietu, kuru es biju rezervējis, rezultātā samainīja, sakarā ar to, ka jaunais autobuss salūza un tā vietā atbrauca vecāks. Nekāda komforta, nedz tualetes, nedz wifi vai vēl kaut kā īpaša tur, protams, nebija.

14.06.2019

Ig

Tu Turkey901 14.06.2019

Nu jā, tā gadās, tehnika mēdz salūzt, labi, ka vispār izdevās atrast citu autobusu, ar kuru bija iespējams veikt pārvadājumu tik īsā laikā, jo parasti reisi tiek vienkārši atcelti!
Būtu pateicības rakstu nosūtījusi pārvadātājam par operatīvo darbu!

Likumsargs 18.06.2019

Vēl viens izlepis lempis, kurš nevar aiziet autoostā nokārtot savas dabīgās vajadzības.
Nabadziņam nav wifi! Tev ir mobilais internets, neesi sīkumains un uz tām pāris stundām varēji palietot to!
Izlepušu daunu bars!