www.sudzibas.lv Nordeka Ignorē 3+ karti

Nordeka - Ignorē 3+ karti

Starppilsētu autobusos no Balviem vai Kārsavas uz Rīgu, 3+karti ignorē, ja netiek uzrādīta skolēnu apliecība.
Problēma rodas tajā, ka skolēnu apliecība man ir skolā, to tik viegli no vadības saņemt nevaru, ja saņemu tad tikai uz noteiktu periodu. Šķiet dīvaini, ka uz manas 3+ kartes aizmugures ir rakstīts, ka kartes apstiprināšanai varu izmantot skolēnu apliecību VAI personu apliecinošu dokumentu. Tas arī šķiet loģiski, jo manai mammai karte ir arī citādākā krāsā kā man, tas nozīmē, ka kartes vizuāli atšķirās. Arī, piesakoties kartei, pildīju anketu, kur iesniedzu pierādījumu no skolas, ka mācos, lai karte tiktu izsniegta. Tomēr šoferi manu pasi nepieņem.
Turpretīm posmā Gulbene-Cēsis, šoferi vienmēr ir atsaucīgi un pēc kartes krāsas jau redz tā ir jaunieša vai pieaugušā, salīdzina tikai personas datus. Tieši tas pats arī attiecās uz biļešu pirkšanu autoostu kasēs.
Pēc manas sarunas ar šoferiem par šo lietu , nereti dzirdu viņus apspriežoties par šo tēmu ,sakot “ Daudzi jaunieši cenšās izšmaukt ar pasi.” (Šmaukt necenšos. Man ir 18, mācos un ģimenē esam 3.) Tas nozīmē, ka neesmu tāda viena, kas ar šo lietu saskarās. Ģimenei tas ir liels atspaids, ja 6€ vietā maksāju par savu braucienu 0,60 centus. Pati vēl tomēr nestrādāju.
Sazinājos arī arī ar Goda ģimenes pārstāvi. Viņi man atbildēja, ka man ir taisnība un, ka arī pase ir jāpieņem.
Ļoti bieži šie šoferi ir rupji un ar attieksmi tādu, itkā es taisītos izkrāpt miljonus no viņu personīgā konta.

07.06.2019

Papildināts Akvakatera 07.06.2019

Protams, rakstīju arī pašai Nordekai uz epastu, uz kuru pretī nesaņēmu neko citu kā ignoru.

J Jānis Adijāns 12.06.2019

vispār kaut kāds stulbums - ja ir skolas vecumā, tad loģiski ka būs skolēns, tad ko tur vēl piepisties par kaut kādu skolēna apliecību?