Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss 9. / 10. Janvārī bijām spiestiesti braukt ar rīgas satiksmes transportu pēc pusnakts, nopirkām pat nakts transporta biłetes, bet beigās izrādās, ka nakts transports ceło tikai brīvdienās, šī iemesla pēc mēs bijām spiesti vienkārši klaińot pa rīgas ielām visu nakti līdz 1. Transortam. Tikai kur šī informācija pieejama visiem cilvēkiem pirms vińi to izbaudījuši uz savas ādas? !

Latvijas Republikas Ministru kabinets - Slikts serviss

Https://m.Likumi.lv/doc.Php?Id=277377 sveiki, lūdzu izlasiet šos noteikumus łoti uzmanīgi un sakiet, vai pēc visa rakstītā spriežot 2. Grupas invalīdam pienākas pavadīšana sabiedriskajā transportā, ja viñš atbilst visiem šiem noteikumiem. Jautājums ir, tad kādēł rīgas satiksme neko nezin? Sēdina ārā no transporta. Deak arī neko nezin? Pie kā īsti jāvēršas, lai attiecīgās instances būtu informētas?

Bellisimo auto, Riepu maiņa un balansēšana - Krāpšana

Krāpšana Ļoti nepatīkama pieredze. Iekritu uz pietiekoši kvalitatīvi izstrādāto mājas lapu. Iznomātais lexus gs 300 bij pilnīgs lūznis... Dega gandrīz visas brīdinājuma lampiņas visās krāsās. Ziemas riepu projektors pats minimums. Kad izteicu savas pretenzijas (īpaši par to ka nestrādāja pat minimālā pretslīdes sistēma) jaunietis cītīgi centās pieādīt ka es neko nesaprotu no mašīnām un ka viss tai lamatai ir kārtībā. Beigās tomēr pierunāju mašīnu nomainīt... Atdzina nākamajā dienā, bet tādu kurai...

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss http://www.la.lv/vai-2-grupas-invalidam-pienakas-pavadonis-2/ Es vēlos sniegt sūdzību par satiksmi Rīgā un vispār par satiksmi Latvijā! Atsaucoties uz šo infrmāciju, kopš 2018. gada 1. janvāra 1. un 2. grupas invalīdiem pienākas pavadonis transportos. Tikai Rīgas satiksme par to nezin pilnīgi neko. Rdas saljūta, ka internets tikai man mājās. Tad kā tur īsti ir?! Gaidu piebildes no jums un ceru uz kaut kādu nebūt atrisinājumu šajā nesaprašanā! Samanta

Ronalds Sniedze - Krāpšana un klientu mānīšana

Kurjers Ronalds sniedze, mānījis un apkrāpis klientus. Galā pakas nav nosūtītas saņēmējam un naudu arī neatgriež. Pa cik uk ceļi slēgti un visi klienti neapmierināti, sācis turpināt savus nedarbus citās valstis, Somijā un Zviedrijā. Bezkaunīgi vēl raksta ka viss esot vienalga kas sastrādāts. Brīdinu! Esat uzmanīgi!

Panda Taxi - Nepatīkama attieksme

Nepatīkama attieksme Steidzoties , vajadzēja līdz noteiktam galamērķim tikt ar taksi. Izsaucu, kā ierasts “Panda Taxi.” Saka, ka būs Tuvākā laikā. Viss kārtībā , taksists piezvana - taksis ir klāt . (TQ-2710) - piebrauc Grēcinieku ielā 11a, kā bija runāts . Taču kāpjot Taksī sagaida vilšanās. Es parādu sms, kas atnāca uz manu telefonu. Un man vadītājs nepieklājīgā tonī atcērt:” Jūs neizsaucāt taksi” , nosaucu savu vārdu - cenšas man ieskaidrot , ka es neizsaucu . Šoreiz gan nācās kavēt savu laiku , gan nācās izmantot cita uzņēmuma taksometru.

Panda Taxi - Проблема с расчетом карточкой и оператор присылает частные машины

Проблема с расчетом карточкой и оператор присылает частные машины Вызвал тахи в аэроплрт по фиксированному тарифу. Первое тахи пришло без тахи опозновательных знаков. Чек за проезд водитель не дает, выхвал другое тахи. Приехал быстро. Опять проблема карточку банка не принимает. После долгих дискусий и отказ платить наличными. Нашел аппарат и принял карточку. Но зачем было придумывать стока проблем?

Latfinance autoplacis - Slikts serviss

Slikts serviss Zurku kantoris, kas pec iespejas atrak megina iegruzt kartejo meslu. Visi autini ir vizuali nepievilcigi ar daudz dazadiem sikiem defektiem ka piem. Karajas parkingsensors, nav saules sargu, kaut kas kaut kur vnk atnacis vala, pat to nespej piefikset, reti kuram autinam stradaja visas 5 durvis, kur nu vel autiniem riepas uzpildit, pat tas ir pa slinku. Lai auto aizdzitu uz kadu servisu, sakas atrunas, ka redz jamaksa 20eur stunda tik lidz auto ir aiz zoga. Un nemaz nerunasim par test drive. Viens vienigs zurku kantoris, kam tik iegrust kaki maisa. Maskavas 418

Permalat - Krāpšana

Krāpšana В конце января 2017 года в Пермалате прошла по конкусу на должность пом. Бухгалтера,. Обещали зар. Плату 600 евро на руки, но договор оформили на минималку. Отработав месяц поняла, что чем дальше тем хуже их положение, решила уволиться. Свою зар. Плату больше месяца ждала. Каждый раз только обещания. Еле добилась

Pasažieru vilciens - Vēl joprojām Aukstums Vilcienā

Vēl joprojām Aukstums Vilcienā Šodien 10.01.2018 plkst.14: 00 no Rīgas uz Siguldu vilcienā bija tāds aukstums kad pat likās ka ārā siltāks! Cik var runāt par to ka vilcienos ir auksti varbūt beidzot sākat sildīt tos vagonus? Galu galā par ko es maksāju? Braucu katru dienu uz un no Rīgas man ir noriebies jau katru dienu salt. Sāciet beidzot kautko darīt!

Rīgas Satiksme - Netaisnība

Netaisnība 11.12.2017 novietoju savu mašīnu wolkswagen ku 7282 Maskavas 1 stāvvieta. Piegāju pie automāta lai samaksātu 2 eiro par stāvēšanu bet konstatēju ka skaidru naudu nevar maksat un uz karti man nauda nebija. Uzskraidīju visas malas lai samaksātu bet beztolkam un talāk aizsteidzos bērnam uz skolu uz sapulci. Deļ tā lai samaksātu par stāvvietu pat kavēju sapulci. Atgriežoties atpakaļ aptuveni pēc st loga bija soda kvits un jāmaksā nu jau 17 eiro. Kviti fiksēts laiks cikos mašīna novietota bet kapēc...

Jānis un Iveta Stankeviči - Krāpšana

Krāpšana Uzmanieties, kas pasūta traktortehniku vai vieglos auto no Vācijas. Parastā shēma - tiek avansā paņemta nauda, prece netiek piegādāta, atrunas par preces sabojāšanos ceļā u. T. T. , it kā nekur nav pazuduši, bet nav ne mantas, ne naudas. Policija atsaka palīdzību, noveļ visu civiltiesai, tai pašā laikā pēc atkārtotiem zvaniem var saprast, ka viss turpinās ierastās sliedēs un tas ir šo cilvēku ienākumu avots.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Kas tas par kurjer dienestu-pilnīgs izsmiekls, paka no Vācijas ienāca 2. Janvārī, zvanīju 04.01 solija piegādāt 05.01, protams neatveda, zvanīju vēlreiz, adrese neesot pareiza, ka tavu māti man 25 gadus viss pienāk uz šo adresi, tiem cilvēkiem vienmēr laikam ir ar ko atrunāties. Tagad solija ka piemdien atvedīs, nekādas pārliecības, ka tas tiešam notiks man nav, bet jāsēz mājās un jāgaida no 9-17, it kā man nekā cita darama nebūtu. Kapēc dhl sadarbojas ar šitādiem mērkaķiem?

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu ievērojusi, ka pieturā ar nosaukumu kapseļu iela sabiedriskais transports kavē katru reizi bez izņēmumiem. Šobrīd pieturā gaidu jau 20 minūtes kaut gan trolejbusam vajadzēja ierasties pirms 10 minūtēm. Saprotu ka transports var kavēt sastrēgumu vai laikapstākļu dēļ, bet nejau katru reizi. Esmu pieredzējusi situāciju, kad tramvaju, kurš nāk ik pēc + / - 6 ir jāgaida 40 minūtes jo pieturai neapstājoties garām pabrauc 2 tramvaji. Kāpēc par tik šausmīgu servisu biļešu cenas ir tik dārgas? Ceru...

AtrisinātaAutoprokat.lv - Krapsana, slikt serviss

Krapsana, slikt serviss Всем, кто вместо машины, хочет взять себе в аренду проблемы, очень рекомендую обращатся в эту и без того популярную на этом сайте кантору. Недоделанные гопники с радостью предоставят вам убитую напрочь машину, на которой и по городу страшно ездить, не говоря уже о поездках загород. Практически все машины убиты уже давно, состояние просто ужасное. Готовьтесь сразу, что при первых проблемах с машиной, ( а они 99% появятся), те самые недоделанные гопники, повесят на вас все поломки автомобиля и...

Rezervesdalas24.lv - Piegādes terminš

Piegādes terminš Pasūtiju Rezerves daļas savam auto pie pasutišanas prece bija noliktava. Tatad izsutišana mājas lapa noradita 1 - 2 dienam. Pasūtiju 20.decembrī . Tagad jau 2 janvāris un par preci ne ziņas, zvaniju internetveikalam un man sniedz adbildi ka, mans pasutijums nav sakoplektets, sakoplektešot 48 stundu laikā un tad 6 dienu laika piegadašot. Iereiķināju bankas parskaitijumu lidz 3 dienām, iereiķināju svētku dienas cerēju lidz 5 janvarim dabūt rezerves daļas, bet nekā. Kad preci saņemšu tad obligāti sniegšu atsauksmi vai sūdzibu tas būs atkarigs no www.rezervesdalas24.lv piegades kvalitātes.

Citipark Kurzemes prospekts 1a, - Штраф 35 евро за неправильную парковку

Штраф 35 евро за неправильную парковку Поставила машину на парковке возле магазина DAMME прихожу , Китанция штрафаnr. 952400 машинаnr lb 2378. Не правильная парковка на два места, но ведь парковка была полупустаи я никому не мешала, приттом, что сумма штрафа баснословно высокая 35 евро. Никаких объявлений, разве есть такой закон,что нельзя парковатся так нет. (при этом парковка била пустая.)

Andris Siders - Krāpšana

Andris siders ir bīstams tips, pārkāpjot ātrumu ar jūsu automašīnu viņš nemaksās par sodiem un izvairīsies no atbildības, tērēs jusu laiku ar liekiem sol;ijumiem un necels telefona kalusuli kad viņam zvanīsiet! Iesaku neielaisties ar šo cilvēku nekādā gadījumā.

Jelgavas autobusu parks - Biļetes rezervācija internetā un 50 min. Kājās

Biļetes rezervācija internetā un 50 min. Kājās Tika rezervēta online biļete no Jelgavas Uz Rīgu. Varbūt mājas lapas kļūdas dēļ, nevarēja norādīt "Pērnavas ielu", no kuras es braucu. Tāpēc biļeti nopirku no Jelgavas autoostas. Sanāk, ka pat pārmaksāju. Šoferis savukārt pateica, ka vieta ir aizņemta un ir jāstāv kājās. Nav pirmā reize kad mājās lappa čakarējas, bet pirmā, kad šoferis ļāva aizņemt manis rezervēto vietu kādam citam. Es iekāpu nākamajā pieturā pēc galvenās pieturas, un uzskatu, ka rezervācijas zīmītei bija jābūt. Cilvēk...

Taxify - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlos izteikt sūdzību par taxify. Mans bērns brauca uz mājām ar lielu maisu ar ēdienu un drēbēm. Neuzmanības dēļ, bērns maisu atstāja. Šodien skatos Ride History, kur parasti ir iespēja sazvanīt taksistu, bet taksists mani ir nobloķējis, sazvanīt nevaru. Es nesaprotu, tur nebija nauda, vai citas vērtīgas lietas. Rezultātā, sabojājāt bērnam svētkus, kā arī pazaudējāt klientus. Ļoti slikts serviss.