Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Ekspress Ādaži - Karstums

Karstums Autobusam nav iespējams izslēgt apkuri!? Šādā siltā laikā tas ir pilnīgs apsurds! Ziemā braucam aukstos autobusos, vasarā apsildītos. Palūdzu šoferim izslēgt apkuri un ko saņēmu atbildi, ka viņš to nevarot izdarīt( neesot iespējams). Lūdzu risināt šo problēmu. Paldies par uzmanību.

L.G. Auto SIA - Rumbulas placis - reāla apkrāpšana

Neiesāku iegādāties auto pie šī pārdevēja Vadima, jo tirgojot auto neļāva izbraukt testa braucienu kā arī norādītais aprīkojums nedarbojas. ( Cruise control, uz stūres ir pogas ar dažādām funkcijām kuras nedarbojas). Teica ka ir signalizācija, bet reāli nav. Uzmanieties un labāk Rumbulā nepirkt.

Autodna - Juridiski pareiza krāpšana

Juridiski pareiza krāpšana Nevienam neiesaku tērēt naudu par šīm atskaitēm, jo es konkrētajā gadījumā neuzzināju pilnīgi neko, izņemot noskrējienu lv, ko es tā pat zinu. Arī viņu mājaslapā neredzēsiet nevienu negatīvu komentāru par viņu pakalpojumu, jo manējais neparādījās.

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Третий раз водитель маршрутки KL-6877, нарушает маршрут. Не поворачивает на Miglas iela , едет примяком в аэропорт. Мои просьбы ехать согласно маршруту игнорирует , ссылаясь на то ,что я разговариваю на русском. Возмущена , хочу ,что б придприняли меры. Остальные водители приятные

Pasažieru vilciens - Ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs kontrolieris

Ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs kontrolieris 30.04. Devāmies uz Ogri ar dīzeļvilcienu. Tā kā bija palikušas vien dažas minūtes līdz vilciena atiešanai iekāpām otrajā vagonā, līdz nākamajam iet neriskējām. Gribējām iet uz pašu pēdējo vagonu kur ir speciāla vieta riteņiem un ratiem, jo braucām kopā ar dēliņu. Caur vagoniem iet uz to vagonu neizdevās, jo rati mums par platu. Kontrolieris to redzot atvēlēja vietu kur bija izvēlējies sēdēt, lai mēs ar mazu bērnu varētu tikt līdz mūsu gala stacijai. Kad bija jākāpj ārā kontrolieris vēl...

Agx group - Darbs antisanitāros apstākļos, nemaksā algu

Darbs antisanitāros apstākļos, nemaksā algu Antisanitāri apstākļi, darbs īpaši smags tālajos reisos no 5.00 - 20.00 jo ātrāk nevar paspēt pat teorētiski. Algu visu laiku jālūdzās Sergejam kurš kaut ko pa 100 atmet. Piem tagad 27.04.18. Par martu esmu izlūdzies 200. Tā lkā spriediet paši !

Fishpass - Krāpšana

Uzņēmums SIA Fishpass 06,12,17, ar Alvis Strups un Atis priekšgalā no Rojas pasūtija un savāca Kravas riepas, par kurām netika samaksāts! Paši bija atbraukuši pakaļ riepām un pazudiši. Nekādā gadījumā neveiciet nekādu sadarbību ar šiem cilvēkiem un firmu. Viņu abu kontakti ir. +371 27493820 +371 29481302 Fishpass krāpnieku uzņēmums.

Auto tirgotājs Jānis - Krāpšana

Pirku auto no šī kunga. Vārdā Jānis. Mašīna reģistrēta uz cita vārda - Valters Rudzītis. Sludinājumā ielikts sievietes numurs, kas arī it kā tirgoja šo auto. Mašīna bēdīgā stāvoklī, cena liela. Ja māšina būtu biusi tāda, kādu aprakstīja, tad labprāt tādu summu atdotu par mašīnu. Viss it kā ideāli, viss darbojas, viss kārtībā, rūsas nav. Kad mašīna tika iegādāta, vēlāk kārtīgi nomazgāta, atklājās, ka divi lieli rūsas pleķi bijuši ļoti prasmīgi nomaskēti. Bija vēl visādi sīkumiņi, kas sāka...

Liepājas Autobusu Parks - Attieksme

Attieksme Neprot braukt, uz visiem kliedz, neapmierināts ar savu darbu, ļauns visu laiku, visiem pārmēt, nevar mierīgi braukt.brauc uz sarkano. Bremzee strauji... Paspēju ieraudzīt tikai Vitālijs Sēlis un numurs autobusam ir jz-6915 Cilvēks ar savu attieksmi parāda, ka šis darbs nav viņam piemērots

Garazh Nr.1 - Grūtības ar darba līguma noslēgšanu un samaksu par darbu

Parādā algu par darbu - darba līgums skaitās tikai ka sarunāts, ka strādās. Darba attiecības uzsāktas 26. Martā. Notika mutiska vienošanās, ka par pirmām 2 darba dienām netiks maksāts, pēc nostrādātām 2 dienām, kas minētajā uzņēmumā skaitās kā darbinieka apmācīšana notika sarunāšana vēl joprojām bez darba līguma, ka tiks samaksāts par darbu 20-30% no nopelnītā (iekasētā) vai tā teikt no dienas ieņēmumiem. Darbs katru dienu vismaz 12 stundas.

Maxima - Automašīnu stāvvietu izmantošana

Automašīnu stāvvietu izmantošana To: maxima lv maxima headquarters, vilnius, [slēpt]@maximagrupe. Eu apr 18 at 9: 38 pm dear sir/madam, i am from lithuania, and was passing latvia on 29th of march, 2018. I parked my car by maxima store in latvia, riga, vienibas gatve 113, to buy bananas and a salad. When i came out in 20 minutes, i noticed i had a fine ticket of 35 euros for parking 'violation'. The company that manages parking space for maxima, 'cityparks' was contracted to deter people from parking abuse when they park...

Juglas Papīrs - Krāpšana

Juglas papīra priekšniecība ir tādi parazīti, nepietika ka mani uz 200 eiro uzmeta, bet tagad vel izdarījusi tā lai mani nekur neņemtu darbā. Viņi klientus apkrāpj ar svariem saka mazāku svaru nekā īstenībā ir. Tas ir piemēram tu esi atvedis kaut vai 150 kg kartona kuru svaru pats esi nosvēris, bet viņi tev pasaka ka tev ir nevis 150 bet 130 kg vai pat vel mazāku svaru. Gadās pat nesamaksā neko klientam pasakot ka pieņems pa brīvu jo prece ir slikta. Darbinieki dzer darba laikā, kuri strādā angārā, pat bobkata un krāvēja šoferi pat dzer darba dienas laika.

Cityparks - Нелегальные штрафы, Обман

Нелегальные штрафы, Обман Добрый день, Я почитал на форумах о вашей компании, и понял что вы не прочитали мою просьбу об устранении штрафа в которой я просил устранить в прошлом емайле и обрашении к вам через ваш официалний портал. Ваш ответ являетса дубликатом как и другим лицам обрашяюсйимся к вам. Я ешё раз прошу вас прочитат; мою просьбу об устранении штрафа в связи того что я не нарушил закона парковки и предоставил вам квитанцию о покупке что я был в Максиме магазине, купил там товар и был в магазине всего...

Taxify aplikācija - Slikts serviss

Slikts serviss Nebiju domājis rakstīt sūdzību,bet jau 4x atkārtojās viens un tas pats! Atlidoju no komandējuma vēlā vakara stundā un caur aplikāciju izsaucu Taxify taxi! Aplikācija uzrāda,ka taxis ir klāt augšstāvā un eju meklēt pēc nr.taxi...atrodu savu izsaukto taxi,bet šis atcēlis pasūtījumu un aizbraucis ar citu klientu.WTF?! Tiku beigās ar priv.maš.šoferi!

Panda Taxi - Draudi no vadītāja

Draudi no vadītāja Biju izsaucis uz laiku naktī Panda Taxi. Atbrauca vadītājs, a/m TQ-3440 , bet man nosēdās telefons un tadēļ, ka tas bija naktī es vienkārši nogulēju. Taksists aizbrauca prom, bet atsūtītja man vairākas SMS ar draudiem, kurās teica, ka viņhs ir policijas darbunieks un man atriebsies par to, ka es neaizbraucu ar taksi. Pirmkārt, gribētos zināt vai tāds policijas darbinieks vispār drīkst strādāt par taksometra vadītāju, otrkārt, saprotu, ka policijas darbinieks vienkārši nemaksā nodokļus un vēl prasa, lai citi cilvēki ievērotu likumus. Tpū uz tādiem Panda Taxi vadītājiem!

Taxify - Krāpšana

Krāpšana Taxify piedāvā "piestrādāt" šoferiem ar savu auto,bet slēpj faktu,ka viņi uz klienta izsaukumiem nebūs prioritātes kārtā,jo ja gadījumā būs kaut kur blakus taxi ar dzelteniem nr.,tad viņš saņems izsaukumu nevis tas,kurš ir tuvāk klientam! Līdz ar to tā privātā šofera piestrādāšana tā īsti nesanāk kā tikai dīkstāvēt kādā no rajoniem!

Tiltu Būve Sia - Sola lielu algu un auto bet īstenība tikai tukši solijumi

Šajā firmā priekšnieks ir Ainārs Mugins bijušai first firmas īpašnieks kurš jau tajā firmā nemaksāja cilvēkiem viņš dzīvo, ogre pretim, ogres domes ēkai ceļ savu koka māju. Viņš tikai sola un nepilda savus solījumus izdomā visādu sodus lai tikai novilktu strādniekiem naudu. Visi solījumi par auto darba ir tikai meli es nostrādāju gadu ne komandējuma naudas jābrauc ar savu auto un jāremontē par savu ļoti lielo algu pašam smieklīgi esiet uzmanīgi neuzķeraties.

Europark - Slikta attieksme pret klientiem

Slikta attieksme pret klientiem Zvanīju uz EuroPark operatoru centru, lai noskaidrotu svarīgu informāciju par rēķina apmaksu. Operatore knapi vienu teikumu spēja pateikt latviešu valodā un tā arī uz manu jautājumu netika atbildēts. Kad zvanīju vēlreiz, pēc mana lūguma mani nesavienoja ar vadītāju, vai kādu klientu apkalpošanas speciālistu. Iepriekšējās operatores kolēģe nekaunīgi aizstāvēja šo operatori, sakot, ka viņa visu man esot izskaidrojusi un atteicās izskatīt sarunas ierakstu. Tā arī atbildi uz savu jautājumu neesmu saņēmusi. Paldies, Europark!

Rīgas Satiksme - E talons Nedarbojas

E talons Nedarbojas Vakar papildināju etalonu internetā. Šodien vēl joprojām etalons nav izmantojams. Uzrādās,ka jāaktivizē. Aktivizēt nevar,jo nauda uz etalonu nav pārskaitījusies. Izrādās tas notiek 48 stundu laikā. Brīdinājums par to,ka pēc etalona papildināšanas internetā, etalons izmantojams tikai pēc 2 dienām,nav! Tādai info ir jābūt RS mājas lapā!

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Tā, ka man ir apnicis, ka par mani (tai skaitā manu ģimeni) ņirgājās sistemātiski rs (rīgas satiksme) vēlos vērst cilvēku uzmanību uz to kāda ir šī uzņēmuma attieksme pret saviem klientiem. 1. Reisi kavējās sistēmātiski (konkrētāk 1,14,21,40 autobuss) (1 tramvajs) (15 trolejbuss,18 autobuss) 2. Kontrole 7 tramvaja maršutā parādās reizi 2-3 mēnešos līdz ar to tajā maršutā (7tramvaja) braukā bomži, dzērāji, alkoholiķi, kas apdraud netiešā veidā manus tuviniekus. Jo kurš man samaksās ja braucot...