Serviss sīmašàs - Slikts serviss

Neiesaku tur taisīt cenas ir lielas un drausmīgas bet galvenais kvalitātes vispār nav. Tiek nepieskrūvēti mašīnai riteņi, saka ka mašīnai liela vaina bet daudzreiz izrādās sīkums. Tiek nepieskrūvētas detaļas da gala. Dažreiz skrūvējot tiek sačakarēts kas cits bet pasaka ka tas bija beigts un tas ari jāmaina. Tur var dzīt mašīnu ja naw kur naudu likt un pēc neilga laika atkal taisīt mašīnu to pašu vietu ir reizes kad sataisa cepuri nost bet tas ir loti reti kad daudzreiz lai sataisītu 1 lietu jādzen 2 līdz 3 reizes bet tāpat nekā bet naudu paņem pamatīgi. Kvalitāte reāli divnieks. Piestāsta pilnu galvu kas jāmaina un kas naw lēti bet izrādes ìstā vaina ir pāris eiro tik bet izstāsta ka simtos i vaina.

Papildināts Sàlìts 07.11.2019

Tika nomainìts serviss