"Kalngale Auto", SIA, Riepu serviss, Mazā Kalna 17 - Slikts serviss

Ļoti lieli pohujisti strādā šajā uzņēmumā!
Tiko zvanot uz šo nummuru 67 325 316, pie tam pieklājīgi apvaicājos:" Vai ir iespēja pārbortēt riepas uz 20:00" Atbildēja man:" Nē ir rinda" Ne uzredzēšanos, neko, vnk nometa klausuli! Kā var strādāt tādi puhujisti, kas negrib neko darīt! Neiesaku nevienam šo kantori!

Ka

Vi vitols 21.10.2019

Un ko tu gaidīji? Tad tev jāzvana kur sēž baltos uzcalciņos klientu menedžeri, tur varēs sarunāt!

No Noboby 21.10.2019

Uz tādu uzņēmumu arī daudzi dotos. Necenties attaisnot uzņēmumu

Me Mego izmeklētājs 21.10.2019

Par ko ir sūdzība?par to ka ir rinda? Par to ko cilvēks pateica ka ir rinda ?viņs strādā un nav laika tgd pļaujas laiks

Ka kastaniss 21.10.2019

Mego, Tev neaizgāja?

Me Mego izmeklētājs 21.10.2019

Tas ka atļāvies beidzot pieklājīgi pa telefonu pajautāt?tā to uzsver ka laikam parasti tā nedari.

Ka kastaniss 22.10.2019

Iemacies sazinaties ar klientiem, nevis likt nost klausuli. Kur tev pieklajiba?
Pirms eij stradat, iemacies ar cilvekiem sazinaties

Rx RXX 21.10.2019

Nolika klausuli un viss... un kas par to? Pieklājības nemainītu faktu, ka pie viniem rindas, tikai lieki tērētu gan Jūsu, gan servisa laiku, ne tā?

Ka kastaniss 22.10.2019

Tas tev liekas normali, labs viedoklis