"Kalngale Auto", SIA, Riepu serviss, Mazā Kalna 17 - Slikts serviss

Ļoti lieli pohujisti strādā šajā uzņēmumā!
Tiko zvanot uz šo nummuru 67 325 316, pie tam pieklājīgi apvaicājos:" Vai ir iespēja pārbortēt riepas uz 20:00" Atbildēja man:" Nē ir rinda" Ne uzredzēšanos, neko, vnk nometa klausuli! Kā var strādāt tādi puhujisti, kas negrib neko darīt! Neiesaku nevienam šo kantori!

K

V vitols 21.10.2019

Un ko tu gaidīji? Tad tev jāzvana kur sēž baltos uzcalciņos klientu menedžeri, tur varēs sarunāt!

N Noboby 21.10.2019

Uz tādu uzņēmumu arī daudzi dotos. Necenties attaisnot uzņēmumu

M Mego izmeklētājs 21.10.2019

Par ko ir sūdzība?par to ka ir rinda? Par to ko cilvēks pateica ka ir rinda ?viņs strādā un nav laika tgd pļaujas laiks

K kastaniss 21.10.2019

Mego, Tev neaizgāja?

M Mego izmeklētājs 21.10.2019

Tas ka atļāvies beidzot pieklājīgi pa telefonu pajautāt?tā to uzsver ka laikam parasti tā nedari.

K kastaniss 22.10.2019

Iemacies sazinaties ar klientiem, nevis likt nost klausuli. Kur tev pieklajiba?
Pirms eij stradat, iemacies ar cilvekiem sazinaties

R RXX 21.10.2019

Nolika klausuli un viss... un kas par to? Pieklājības nemainītu faktu, ka pie viniem rindas, tikai lieki tērētu gan Jūsu, gan servisa laiku, ne tā?

K kastaniss 22.10.2019

Tas tev liekas normali, labs viedoklis

C Cityreality 02.03.2022

Добрый вечер.
Была необходимость снять 4 покрышки с дисков.
С 20:00 02.03.22 звонил на номер 67325316, чтобы узнать до скольки работает сервис, никто не брал.
Затем написал на ватсапп на номер 29724046, мне ответили: Добрый. С 8:30-21:00 каждый день .
Приехал в сервис в 20:43, человек, будучи свободным от клиентов, отказался брать работу, которая занимает до 10 минут, сказав, что не хочет домой приезжать в 23:00…
Я ведь не просто так спрашивал, до скольки работает сервис, а для того, чтобы реально понимать успеваю ли я приехать до закрытия.
Пришлось ехать в другой сервис, который находится на Сатеклес 2Д, где ребята за 6 минут справились с задачей.