www.sudzibas.lv Nordeka Šofera nekrietnā uzvedība

Nordeka - Šofera nekrietnā uzvedība

Es pl 11: 20 19 oktobrī braucu ar nordekas autobusu maršrutā Rīga-Dobele-Saldus jau pie Rīgas šoferis bļāva kāpiet kuram ir biļete un tad pie olaines stacijas pieturas uzbļāva man ka es ķipa kautko lauzu un teica ka es nevaru nosēdēt rāmus un to protams teica skaļā rīklē un tad atvēra durvis un sieviete saka: lūdzu pērnava šoferis bļauj kāda pērnava man sarakstā nav pērnava un tad pateica sieviete pērnavas iela in uz vietu aizgāja raudādama un tad pie Jelgavas bļava mammai ar bērnu kpc otrs bērns jau iekāpa pirmais bet šis otrais viņa skaidroja ka pirmais bērns iekāpa pie rīgas un tad šoferis atbildēja: tad nākošreiz jākāpj kopā nevis atseviči un mamma teica ka pie rīgas pirmais iekāpa šoferis teica: man apnīk skaidrot un pateica ejiet dir*t un mamma uzprasija vai var ar karti šoferis teica ka nē un mamma teica ka varu ižņemt šoferis atbildēja: laika 1 minūte mamma nepaspēja un autobus aizbrauca šo šoferi vajag likt tvaika ielā borta numurs 242 es domāju ka nordeka ir normāli parks bet..

C CilvēksParastais1 23.10.2019

Ar tādu gramatiku sūdzības autoru būtu jāsūta uz Tvaika ielas skolu nevis šoferi, 3 reizes jālasa, lai varētu saprast domu.

L Līga Dombrovska 19.11.2019

Piekrītu

E Einuks 25.10.2019

Pirms raksti sūdzību, varbūt padomā par gramatiku. Personīgi es nesapratu neko. Ko viens bērns? Ko otrs bērns? Kam mamma tur minēta? Ka tu pats esi vispār?